Apie viską

/

Apie viską

/

Merginos! Kaip per PMS ir TOMIS DIENOMIS?

2017-01-11 23:51:52
Sveiki, esu čia jau kurį laiką, apie 3 mėn, numečiau 4 kg, (tiek pat dar norėčiau nusimesti) ir pastebėjau kad artėjant tam mano baisiąjam laikotarpiui viskas griūna- nebereikia sporto, nebėra motyvacijos niekam, šlamštą į burną kišti atrodo būtina ir šiaip viskas atrodo suknistai. Ko pasekoje sugrįžta visas numestas svoris, ką būnu numetus per tas savaites iki ,,menzių".

Kaip jums? kaip kovojat? ką darot? nejaugi aš viena čia tokia? :((
2017-01-12 10:32:44
Man irgi panašiai būna. Prieš "dienas" taip apetitas sukyla. Tarkim pusryčiams valgau tą, ką ir visada, bet jau po kokios valandos taip noriu valgyti... Kai šiaip paprastomis dienomis kelias valandas nejaučiu alkio.
Kaip kovoju su tuo, tai tiesiog SAVITVARDA... :) VIsą laiką primenu sau, kad jau tiek pasiekiau ir šitas papildomas užkandis nepadės man. Tada atsiranda principinis ryžtas atsilaikyti tai pagundai. Tai va taip kiekvieną mėnesį. :D O dėl sporto, tai kad ir kaip tingėčiau, žinau, jog reikia, ir žinau, kad po treniruotės būsiu patenkinta,kad tai padariau. Tai taip ir praeina tos sunkios dienos... Su didele kova ir pasiryžimu. :)
2017-01-18 09:26:50
Na mes gi nesam ant tiek priklausomi nuo hormonu, kad sokinetume ant kiekvieno praeinancio vyro kai ateina atitinkamas ciklo periodas, o su potraukiu maistui tai jau toks visiskai nesuvaldomas dalykas ane ?
Manau, kad nereikia ieskoti pasiteisinimu lygioj vietoj.
2017-01-18 09:26:56
Na mes gi nesam ant tiek priklausomi nuo hormonu, kad sokinetume ant kiekvieno praeinancio vyro kai ateina atitinkamas ciklo periodas, o su potraukiu maistui tai jau toks visiskai nesuvaldomas dalykas ane ?
Manau, kad nereikia ieskoti pasiteisinimu lygioj vietoj.
2018-02-02 11:19:48
Aš kaip tik šitą periodą ką tik perėjau, tai pastebėjau, kad PMS labai padeda didesnis įsiklausymas į save. Per PMS man labai šokinėja emocijos, tuomet kai užsimanau kažko, bandau atkreipti dėmesį, kur tas alkis jaučiasi (mat emocinis alkis jaučiasi ties gerkle, kaklu, o tas tkrasis ties skrandžiu).
O blogiau su sportu. Prieš pat tas dienas ir per jas visiškai nėra jėgų - pradedu daryt kokį pratimą ir temsta akyse. Tai ir neverčiu savęs, žinau, kad man tas būdinga, o atėjus "sausam" periodui energija grįš :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu