Apie viską

/

Apie viską

/

ieskomos vyresnes pilnutes

2017-01-09 23:01:55
Sveiki, esu cia naujoke, kadangi man per 40 m ir KMI didokas, noreciau atrasti panasaus amziaus bendraminciu, tikrai neignoruoju jaunu, taciau, kad zinia, medziagu apykaita su metais leteja, motyvacija mazeja, valia silpsta, todel viskas einasi sunkiau :(
Dziaugciausi galedami dalintis savo patirtimi ir isgyvenimais lasinuku ismetymo kelyje.
2017-01-12 11:03:04
Labas Kristitau, aš irgi iš panašios amžiaus kategorijos,man irgi sunku su motyvacija laikytis labai griežtai ,bet aš nuo šiandien apsisprendžiau ir bandysiu nepaslysti. Taip ,kad noriu palaikymo ir aš palaikysiu sunkią silpnumo valandą :-)
2017-01-12 20:34:13
Sveikos, merginos. Esu pilnutė, už jus keliais metais vyresnė, daugybę dietų išbandžiusi likimo draugė. Valios tikrai turiu, motyvacijos taip pat. Buvau numetusi ir 11, ir 14 kg, bet svoris vis grįždavo. Teorijos turiu pakankamai, nuo rytojaus apsisprendžiau imtis praktikos, todėl aš čia. Manau kad visoms kartu, vienai kitą padrąsinant, bus smagiau. Sėkmės mums :)
2017-01-12 20:53:20
Sveikos, Ir aš jungiuosi. Buvau numetusi 10 kg, bet nuo streso ir 5tampos vėl nejučiomis viskas grįžo atgal. Ir niekaip negaliu prisiversti nei laikytis mitybos plano, nei sportuoti-net rimtai pasakyti stop, kažkaip neišeina:(
2017-01-13 13:28:07
ArijaB, taip netinka :) Visų pirma parašysiu kas man padeda - ogi dienos režimas. Keliuosi anksčiau, kad spėčiau padaryti mankštą stuburui (iki 10 min.) ir pasiruošti 3 maitinimus išsinešimui į darbą. Tada savimi didžiuojuosi, kokia aš šaunuolė :) Į darbą pradėjau vaikščioti pėstute - ir vėl save giriu. Kad lengvai atsikelčiau ryte, einu anksčiau gulti, jau 22 val. visada būnu lovoj. Ir dar kas labai svarbu - gyventi ramiai, stengtis "neimti į galvą". Vaikai (mano jie užaugę) turi savo gyvenimus, jei reiks patarimo - paklaus. Leidžiu jiems gyventi savo gyvenimus. Įtampa darbe (dabar darbą jau esu pakeitusi) - sakydavau "jei jums nereikia, tai man tris kartus tiek nereikia", arba "lįsdavau į stiklainį", kad viskas tik ateitų iki manęs, atsitrenktų į stiklainio sieną, bet manęs nepaliestų. Išmokau "nesirgti svetimomis ligomis", dažniau sakyti "na ir kas", juk tikrai ne pasaulio pabaiga. Mokausi labiau mylėti save, pagirti save, turėti mėgiamą užsiėmimą. O tas jausmas, kai prisimeni laisvėjančius drabužius ... vėl to noriu :)))))
2017-01-13 13:37:01
Saunuole Meshka40 :) Kai visa tai taps iprociu, tai ir nebeturesi problemu su svoriu. I kilo.lt zvelk kaip i gyvenimo buda, o ne laikna plana. Tau tikrai pavyks :)
2017-01-13 17:45:40
Mums pavyks :-}. Sveikutės merginos. Smagu, kad prisijungėte prie mūsų. Pasakojam, kaip sekasi?
2017-01-20 10:53:39
Kažkaip atsirado dvi tos pačios temos ... tik čia yra 7 įrašai, o kitame 46. Pereinu ir aš į kitą :)
2017-04-19 18:41:27
Sveiki. Vakar švenčiau savo 55m jubiliejų ir nusprendžiau pati sau padovanoti dovaną-kilo.lt. Metų daug ,svoris irgi įspūdingas...bet tikiu.kad pavyks pasiekti norimo svorio. Noriu pradėti mylėti save.
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu