Apie viską

/

Apie viską

/

Kalėdinės dovanos

2014-10-26 12:48:09
Na universalių dovanų tikrai nėra, jei pagalvoji apie žmogų ir kas jam patinka, tikrai pataikysi. O jei tenka apdovanoti tuos, kuriuos dar nespėjai taip gerai pažinti, stengiuosi rinkti praktiškas dovanas, kurias arba sunaudosi pats, ar perleisi kitam. Labai patiko 'Lush' produkcija, muilai pasakiski, o vonios burbulai verti nuodėmės! Pagal šaltąjį sezoną manau ir šiltas minkštas bei linksmas kojines smagu gauti :)
2014-10-27 10:44:35
Dovanas stengiuosi parinkti taip, kad tam žmogui tikrai patiktų. Jei jaučiu, kad bandau kažką išspausti iš reikalo, tada neperku jokio daikto ir dovanoju malonius sunaudojamus dalykus, kaip arbatų, skanumynų ir pan. Apskritai, nebesistengiu apdovanoti visos giminės, nes ir pagal save matau, kad visokie niekučiai neteikia džiaugsmo, nes paskui tik voliojasi nenaudojami. Iš pasiteisinusių pastarojo meto dovanų buvo pagalvės, albumas su nuotraukomis, įrankiai keksiukų kepimui, fotoaparato objektyvas ir sporto klubo abonementas :)
2014-10-30 12:01:15
Labai gera dovana yra gražus puodelis plius arbata gražioje dėžutėje. Tokia dovana tinka tiek moterims tiek vyrams,kai lauke žvarbus oras.
2014-10-30 15:42:39
Pastebiu, kad beveik vien merginos diskutuoja, todėl jaučiu pilietinę pareigą išreikšti vyriškąją poziciją.
1. Savo merginai žadu padovanoti savaitgalį Druskininkų Aqua Park su visomis procedūromis, valgymu ir kitomis ten esančiomis pramogomis. Aišku, gaunasi kaip ir dovana abiems, nes suprantama, kad šalia būsiu ir aš.
2. Savo mamai planuojam padovanoti vašeliu nertų servėtėlių komplektą po arbatiniais puodeliais pasidėti (merginos nuopelnas). Tėtei - dar kažko tiksliai nesugalvojęs, bet tai gali būti gero konjako butelis.
3. Merginos broliui su antra puse - arbatų ar prieskonių rinkinys.
4. Merginos tėvams...hmm, tikriausiai būsiu primiršęs, nes ant liežuvio galo dabar nesimato idėjos.
5. Savo broliui su žmona ir sunėnui - žaisliukai ir praktiška dovana jiems (dažniausiai kaip broliai vienas kitam tyliai į ausį pašnabždam ko vienas kitam reikia).
2014-11-03 22:32:13
tarp savu pasirasom tokius kaipo pageidavimu laiskelius su norimu dovanu variantais ir bandom bet kazkoki punkta igyvendinti. Gal jau siurprizo ir nesigauna, bet nesigauna ir nesamoniu.
2014-11-04 09:45:33
As siemet uzsakiau visiems be isimties,tiek vaikams tiek vyrams ir moterims, naturalaus ranku darbo muilo :) ir sukt galvos labai nereikia ir nada vis siokia tokia. Bet cia kai nezinau kas ko nori,kai pasako tiesiai,paprasciau nei paprasta, as visad sakau, jei nori s.. gauti tada negalvok ko tau reikia :)))
2014-11-22 18:12:08
Dėl tų mažų niekučių dovanojimo pritariu Conti :) pats tik pinigus išleidi ir mažai naudos ar džiaugsmo tai gaunančiam.. Mes su draugėm nusprendėme nieko nedovanoti, o tik susiburti ir jaukiai paplepėti, juk svarbiausia ne dovanos, o buvimas kartu, susibūrimas draugėn - tai ir yra Kalėdos! :)
Visgi su artimaisiais taip neišeina.. Tai mano dovanų sąrašas:
* mamai - bilietas į koncertą (eisiu kartu)
* tėtei - kvepalai
* sesei - bilietai į kiną dviem
* MB - piniginė
* jo mamai - vynas ir rinkinys prie jo (dar nžn tiksliai)
* jo tėčiui - įrankių rinkinys (pasirūpins jis)
2014-12-10 21:01:46
Pritariu Jolitukui, per Kalėdas labai svarbu buvimas kartu, aš lygiai taip pat planuoju pasisedėjimą su draugėmis be jokių dovanų. O šeimynai planuoju dovanoti:

Mamai> savo keptų imbierinių sausainiukų, savadarbius auskariukus ir kalėdinio vyno.
Tėčiui> maikę su kokiu smagiu užrašu.
Broliui> dovanų kuponą įsigyti knygą (didelis knygų mylėtojas) kadangi jo gimtadienis.
Brolio žmonai> savo keptų imbierinių sausainiukų, arbatos ir šiltas kalėdines kojines.
Draugui> bilietus į koncertą (jam ir sau)
2014-12-16 18:36:45
patarimas dovanoms (kam rinkitės patys):
patalynės komplektas, šiltas mielas pledas, vitaminai-papildai, šalikas-pirštinės-kepurė-kojinės, kuponas kokiems į sporto klubą ar kokius nors kursus, bilietas į spektaklį ar kino teatrą, arba savaitgalio pažintinė kelionė, video-kalėdinis pasveikinimas, vakarienė (namuose), galvosūkiai-dėlionės, originalus veidrodėlis, o gal koks nors rankų darbo mielas daikčiukas :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu