Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nuo Naujų metų tobulesnių formų link....

2017-03-08 08:39:17
man asmeniškai nepatiktų su tuo all, man reikia erdvės, laiko, keliauti, pažinti, o ne sėdėti, gulėti viešbutyje ar šalia jo:) bet... jei žmogus gerai pailsėjo, tai, vadinasi, viskas gerai:) aš pernai Turkijoje priaugau 2 kg, nes norėjos išragauti to ano. labai sumaišė mano gyvenimą:)
2017-03-08 10:36:55
As pirma karta gyvenime emiau ta all inklusive. Dvi dienas prabuvus viesbutyje apeme jausmas, kad cia ne atostogos, tad kitas dienas jau keliavome. Man patinka irgi pamatyti, pakeliauti, paragauti vietiniu patiekalu, o tie all inklusive daugiausia pritaikyti visiems, jokio salies savitumo. Taip megstu ispaniska paella, bet viesbutyje ji visai neskani buvo. Privalumas all inklusive buvo tik, kad vakare nebereikia ieskoti kur pavalgyti, nes jei salia nera daug restoranu, kaviniu, mums daznai buna problema, aisku vaziuoti su masina galima ir toliau, bet tada jau jokios taures vyno negali isgerti. Su vaikais visada nuomojames vilas, tai maista arba gaminames, arba valgom kur kavinese.
Mano sesuo kasmet vaziuoja i Turkija, i ta pati viesbuti su all inklusive. Na as jos niekaip nesuprantu, ka veikti 2 savaites toje pacioje vietoje? Kaip galima kasdien guleti, esti ir gerti??? Na bet pasirodo zmones skirtingi... Liepa vaziuosime i Malta, issinuomavome vila, tai ten tikrai daugiau keliausim :)
Na dabar apie grizima i ritma.... Po tokiu kelioniu, pastebejau, kad i ritma labai sunku grizti. Ir tai jau nebe pirmas kartas. Iki keliones plano laikiausi 100 %, nesinorejo jokiu saldumynu, o va dabar vakare uzeina toks kaip priepuolis, norisi kazko skanaus.... Prieinu dar karta isvada, kad cukrus, tai narkotikai ir sukelia priklausomybe, kai jo atsisakai, tai ir nebesinori. Na ka, bandau atsispirti ir eiti pirmyn
2017-03-08 11:40:08
labai daug zmoniu kuriem atostogos ir yra guleti ir nieko neveikti, nemeluosiu - poros dienu ir amn taip reik :D bet poto nusibosta..
As su drauge i malta varom birzelio men bet tik viesbutuko kambary issinuomavom be jokiu maitinimu - tokiu atveju daugiau istruksim :)

Nora, teisingai sakai del tu narkotiku, as isvis pastaraja savaite palaida bala.. valgau lyg ir teisingai bet vis neatsispiriu kokiem trim pringle'sais arba sausainiu kokiu.. :( tai manau laikausi kokiais 80%.. varau i lietuva kita savaite tai ten tikrai nesigaus laikytis nes taip cepaku pasiigau :D bet iskart gryzus vel 100% laikysiuos.. reik pasidailint iki atostogu balandi :)
2017-03-08 12:09:59
Bet kazkokia neteisybe, priaugti riebalu taip paprasta, o va numesti juos taip sunku :( :(
2017-03-08 14:41:22
bet kiek girdžiu, kiek skaitau... 99 suklumpama dėl saldėsių, matyt, jų reikia, tad... gal geriau savęs nelaužti, o juos vartoti saikingai, tik ryte ar pan., na, kad nebūtų tų priepuolių paskui, gal moterims jų būtinai reikia.
2017-03-09 15:28:57
Oi man tas netinka, man cukrus kaip narkotikai, jei jo nevartoju, tai ir nera poreikio, jei tik pradedu, tai negaliu sustoti. Saldumynu valgymas kasdien po truputi neduoda jokiu rezultatu. Pakankamai cukraus gaunama is vaisiu, arba medaus. Per lucky day saldainiu irgi stengiuosi vengti, nes sekancia diena ju tiesiog beprotiskai norisi. Juodo sokolado galima irgi suvalgyti tik 1 karta per savaite arba dar reciau. Tokia mano patirtis, nevalgau saldumynu, tai ir nenoriu, o kaip pradedu, tai sunku sustoti
2017-03-09 22:32:25
Man su cukrum/ saldumynais tas pats. Man jų nesinori kol nevalgau, o kai suvalgau truputį, įsijingia mygtukas dar ĖST :D tai geriau jau išviso nereikia man jų ir net namie stengiuosi kas nieko namuose ką aš mėgstu nebūtų. Per cheat days valgau kiek noriu ir ko noriu. Kažkaip kai nusiteikiu, kad kitom dienom negalima,tai negalima. Jei labai jau norisi tai kelias šviežias datules suvalgau, ilgam užsaldina.
2017-03-10 08:07:06
sveikos,jo skaitau apie saldumynus rasot,as maniau,kad as viena turiu ta problema,pritariu ,kad jie kaip narkotikas,as negaliu ju turet namuose,kad nekiltu noras praryt:) jei sulaukiu sveciu turiu begt nupirkt,negaliu i bariuka pasidejus laikyt,nebent juoda sokolada,kurio nemegstu,arba saldainiu su alkoholiu ju irgi nevalgau,taigi stenkimes kovot su tais narkotikais:) sekmes mergytes:)
2017-03-14 12:20:42
As niekad nemegdavau tu saldumynu, man ju nereikia va cipai kitas dalykas.. :D kartais buna labai spurgu uzsinoriu bet laukiu cheat dienos.. :D
2017-03-28 10:04:43
Kur dingai Aguli? Kaip sekasi?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu