Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nuo Naujų metų tobulesnių formų link....

2017-01-05 16:56:28
Cami, vakar buvo mano sporto diena, bet ji buvo nevykusi, tai galvoju ir siandien bent kelis pratimukus padaryti :)

O man del mitybos pasirodė, kad nebelabai moku planuotis laika, nes vis turiu valgyti arba darytis valgyti, kazkaip labai daug laiko uzima, reiks keisti patiekalus i tokius kuriu nereikia ruosti :D
2017-01-05 17:01:47
Sveika Nora, kokius rezultatus buvai pasiekusi? Pamotyvuok mus!
Del maisto tai man jis tikras malonumas, laisvalaikio praleidimo budas susijes tik su gerom emocijom, tikiuosi, kad pavyks pakeisti poziuri :(
Del greito vaiksciojimo ir begiojimo tai labai laukiu pavasario tikrai bandysiu daugiau judet gryname ore :)
2017-01-05 20:19:35
Nora, o jūs iš kurių žmonių, kurie grubiai tariant „gyvenat, kad skaniai pavalgytumėt“, ar „valgot, kad išgyventumėt“?:)

Basta! šiandien nusižengiau ir mitybos planui, na negrubiai, bet vakarienei sukirtau rytinius sumuštinukus su avokadu ir pomirdoru ir didžiausią nuodemė (traputi su sluoksniu nutelos), o ryt pietums nusprendžiau išsikept vištienos ir nedaryt kalakutienos kotletų. Man Kritsty ir toks jausmas, kad tik gaminu, ir nors receptai paprasti, bet susiruošt rytojui man užtrunka... šiandien baisiai skaudėjo galvą ir nežinau nuo ko... ar dėl mitybos... ar šiaip pervargau....

Jaučiuosi blogai... ir kažkaip labai demotyvuota su tuo visu reikalu....
Na mano tikslas gražiai atrodyti per VESTUVES, tad bet kokiu ateju turiu susiimti, nežinau ar pavyks perversti visą gyvenimą, ir pakeisti tą gyvenimo būdą, bet gal šio to išmoksiu :/// ir bent per vestuves galėsiu užsitempti dailią suknelę :))) ir ištiesti grakščią rankelę :DDD

2017-01-05 21:20:00
Ooo Cami sveikinimai būsimai nuotakai! Kada gi ta diena? Ar dar turi pakankamai laiko? Tikrai tikiu kad pavyks ir būsi pati gražiausia ir svarbiausia savim patenkinta :))
Kalakutiena pakeista vištiena manau jokia nuodėmė :)
Nu tos nutelos gal ir nereikejo siandien... :D
Kaip su sportu? Ar išsportavai ta nutela bent? :D As siandien labai minimaliai pasijudinau, nes skauda raumenukus is po vakar nors ir vakar tiek tedariau visai sustingus esu :D
2017-01-05 21:33:43
Kristy, o, kad tavo žodžiai išsipildytų :) Na bet aš ir tikiu VIS DAR savimi, nes dar turiu laiko visus 8 mėnesius tai tikiu, kad su užsispyrimu pasieksiu savo tikslą :)))

Šiandien sportavau visai kitaip, nes galvą taip skaudėjo, kad treniruotei jėgų nepakako, beeet... šiandien rinkausi eiti į darbą pestute, įveikiau kokius 300 laiptelių į kalną... plius pasinaudojau Lavijos Šurnaitės patarimu ir užsiėmiau namų ruoša - išlyginau kalną drabužių, visą laiką laikiau įtemptą raumenuką, ir dar išsiurbliavau visus namus :D tai manau fizinio krūvio pakankamai... be to kaip ir tau Kristy, po vakar mankštos jaučiasi ... kažkaip aš susideliojau įdomiai tas treniruotes, kad ir vakar ir šiandien gavosi tos pačios su svarmenimis... reiks peržiūrėt programą atidžiau :)

Kaip tau Kristy mitybos planas? kaip jautiesi?
2017-01-06 00:01:56
Labas vakaras merginos, grižtu ir aš į KILO.lt Praeitą kartą užsiregistravau, poto pastojau, taigi dabar situacija tokia, kad tuomet sveriau 62kg ir svajojau apie 55kg, dabar praėjus šmen po gimdymo sveriu 70kg ir tikiuosi, bet iki 62kg sugrizti. Pavalgyt mėgstu skaniai, nezinau kaip cia seksis. Gal kartu bus lengviau >
2017-01-06 00:02:01
Labas vakaras merginos, grižtu ir aš į KILO.lt Praeitą kartą užsiregistravau, poto pastojau, taigi dabar situacija tokia, kad tuomet sveriau 62kg ir svajojau apie 55kg, dabar praėjus šmen po gimdymo sveriu 70kg ir tikiuosi, bet iki 62kg sugrizti. Pavalgyt mėgstu skaniai, nezinau kaip cia seksis. Gal kartu bus lengviau >
2017-01-06 06:19:11
Labas rytas, merginos :)

gerddute sveika prisijungus, su palaikymu beabejo, kad lengviau :) tad kuo didžiausios sėkmės ir motyvacijos judant į priekį !!!

Žinokit aš vakar taip užsigriaužiau po parašytos žinutės (ir kiek ten įžvelgiau pasiteisinimo) ir tos suvalgytos „nutelos“, kad dar prieš gulant į lovą, padariau visus pratimus rankoms su svareliais ir prie to pačio pasukau masažinį lanką :DDD Tad nuotaika iškart buvo kur kas geresnė :D O šiandien pilna motyvacijos judėti į priekį, tik peršalau prieš porą dienų, tai nuotaika „slogi“ :/ kaip čia nesusirgti rimčiau.....

Skanaus, pusryčiaujantiems :))) ir geros dienos!

Nuotrauka
2017-01-06 08:25:52
Labas rytas! Valio forumas atgyja! Iš ties merginos laaabai džiaugiuosi, kad jūs rašote ir dalijatės savo pasiekimais. Kokius 5 mėn forumas buvo beveik numiręs, todėl nelabai traukė ir prisijungti, o dabar iš ryto kaip ir pareiga darosi pažvelgti, kas gi čia tokio nutiko :-).
Kristy, Cami, gerddtute, nenusiminkite, jums tikrai pavyks!
Cami, TURI per vestuves atrodyti gražiai ir taip, kaip tu nori, todėl REIKIA pasistengti :-).
2017-01-06 11:08:59
Cami, ilga laika gyvenau taip, kad maistas man buvo tik tam, kad isgyvenciau. Tikrai nesimaitinau sveikai, pusryciu nevalgiau, vaisiu irgi beveik, po pietu suvalgydavau ka rasdavau saldytuve, valgiau desreles, koldunus ir kita greitai pasiruosiama maista. Dirbau fizini darba, tad su antsvoriu problemu neturejau (nesportavau visai). Isvykau i Norvegija ir susiradau vyra, kuriam svarbu ka valgo. Pradejau valgyti pusrycius, pietus, vakariene, Prie arbatos vakare sausainukai. Jis visada mane girdavo del maisto, pavalges visada padekodavo. Taip jauciausi ivertinta. Per sventes pradejau gaminti daug maisto ir skanaus, sveciai budavo patenkinti. Net vaikai mane ivertino kaip gera seimininke. kelioniu ir atostogu metu pasidare svarbu gerai ir skaniai pavalgyti, paragauti tos salies patiekalu,nors anksciau net minciu tokiu nebudavo, kelionese noredavau pamatyti kuo daugiau ir pavalgydavau tik kuo pigiau ir jau kai alkana budavau. Visos svente tapo susijusios su maisto gamyba. Plius darbas is fizinio pasikeite i sedima. Kai po vienos keliones pamaciau 67 kg svori (sveriau visada 54-58 kg), tai susiemiau. 3 kg numeciau greitai atsisakiusi saldumynu, apribojusi angliavandenius. kilo.lt atejau su 64 kg, numeciau iki 55,6 kg, po to sportuodama priaugau iki 57 kg, bet rezultatai buvo puikus. Laikiausi plano, sportavau saleje 3-4 kartus per savaite, vasara papildomai eidavau pasivaikscioti i kalnus, ziema slidinejau. Parasysiu sios dienos rezultatus, kad pamatytumete kiek pasiekusi buvau ir praradau apsileidusi:
Pasiekusi buvau- Dabar
57 kg-62 kg
KMI 22,7-24,3
Kuno riebalu % 19,1-26,5
Vandens kiekis % 59,4-54,1
Raumenu mase kg 44,7-43,4
Fizinis reitingas 8- 5
Kaulu mase kg 2,3 - 2,3
Kaloriju kiekis 1374-1360
Metabolinis amzius metai - 23-26
Viceraliniu (vidiniu) riebalu kiekis 2-3,5
Desine ranka % - 13,9-21,4
Kaire ranka % - 14,7-24,4
Liemuo % - 11,2-20,8
Desine koja % - 31,8-35,9
Kaire koja % - 32,1-35,8
Raumenys
Desine ranka 2,4-2,4
Kaire ranka 2,3-2,3
Liemuo 26,4-25
Desine koja 6,9-6,9
Kaire koja 6,7-6,8

Klubai- 90-93
Liemuo 66-71
Krutines apimtis apacioje 72-74 (matuoju ten kur liemenele, kad matyciau riebalu pokyti)
Slaunys 52-56
Rankos 26-27

Rezultatai pries kilo.lt buvo dar blogesni, nes tada sveriau juk 64 kg, bet ismaniuju svarstykliu neturejau, tad neissianalizavau. Bet palyginimui tinka ir sios dienos skaiciukai
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu