Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nuo Naujų metų tobulesnių formų link....

2017-01-04 20:23:50
Sveiki, nuo šiandien pradėjau laikytis sudarytos mitybos programos. Esu patenkinta ir skaniai pavalgiusi. Kai kurių patiekalų labai didelės porcijos pasirode,tai kai kas liko rytojui. Pradedu su 74 kg. iki vasaros labai labai noriu pasiekti 60 kg. Didžiausia problema man - sportas, kiek seniau bandydavau prisiversti sportuoti namuose tai niekaip nesigaudavo vis kazkas sutrukdydavo arba prisizadedavau sau kad jau rytoj tai tikrai, bet tas rytojus taip ir neateidavo :( Siandien pameginau atlikti treniruote namuose ant kilimelio, tai buvo labai sunku ir gaila saves :D Galvoju gal reiktu uzsirasyti i sporto klubo grupines treniruotes kur treneres pamotyvuotu ir butu geda pries kitas sportuojancias :D Tai tokios mano pirmos nuotaikos prisijungus prie kilo.lt labai tikiuosi, kad po 2 sav svarstykles rodys maziau. :)
2017-01-04 21:37:15
Sveika Kristy! Skaitau ir negaliu patikėti kaip viskas artima :) Šiandien man taip pat buvo pirmoji mitybos diena, bet taip kaip tu maistu nedžiūgauju, negaliu sakyti, kad nesijaučiu soti, bet laimės hormonų ryškiai pritrūkau (bet mano didžiausias minusas tas, kad nemoku gaminti, tai viskas gaunasi nekažkaip :D). Su sportu situacija panaši, bet šiandien pasportavau visai šauniai, tiesa jau prieš šią „pirmąją“ savo treniruotę - pasukdavau lanką, pakilnodavau hantelius, tai kūnui gal buvo kiek mažiau streso :D Ar tu tikra dėl sporto klubo? nes iš savo patirties, jei nemotyvuoji savęs pats - tai atrasi milijoną priežasčių į tą klubą nenueiti... Oi Kristy, kiek abonementų „taip ir pragulėjo mano kišenėje“, po poros apsilankymų sporto klube, nebent turi bendramintį kuris už kupros į tą klubą nutemps :D
Tikslai mano panašūs, tiesa ne 60 kg, o 65 kg pradžiai bent :) Šiuo metu pasiekusi gyvenime dar lyg šiol neregėtą savo svorio limitą - 76 kg., kas privertė kažko griebtis... beje tai mano ne pirmas bandymas „susidraugauti“ su kilo.lt, tas kažkiek gąsdina, kad nesibaigtų taip kaip anksčiau... BET... nepabandę nusužinosime... ar ne taip?
2017-01-05 00:37:30
As manau kilo.lt turetu buti uzsiregistravusiu nemazai moteru, kurios su sportu nera susidure, taciau noretu pradeti. Gal galima suorganizuoti kazkokias grupes ir kelis kartus visos nueitume? As asmeniskai 7 metus lankau tinklini, tai sporto ragauti teko.. Bet atejus i sporto kluba (lemongym) pasijauciau visiska naujoke. Atejus vienai apeme toks nejaukumo jausmas. Ieskau programoje esanciu treniruokliu, budu juos prisitaikyti sau (pasimazinti, pasiaukstinti ir pan) ir niekur nerandu:D Zmones aplink puikioje formoje, o as su 10x3 atsispaudimu vargstu.. Kazkaip net geda, kai nesuprantu, ar gerai atlieku pratima. Koki sudetingesni, atrodo, uzsinori ir praleist. Nu tiesiog toks gedos pojutis, kad vdruk juokingai atrodai, kai darai ar pan. Bet va gavau dovanu 12d impuls naryste, ten nuejus sutikau sena pazistma, kuris jame dirba treneriu. Tai dvi treniruotes daremes kartu. Ne is programos pratimus, savo visokiu parode. Bet esme ta, kad padejo suprasti kaip kas veikia, kokiu tempu daryti ir motyvavo mane. Kai atrodo jau viskas, jis sako nu dar 5, davai davai, skaicuoja uz mane :D Nu puikiai atlieka trenerio darba. Lukas Smagurauskas, jei kada bus idomu. Tai va po treniruociu su juo pasijauciau neraliai, zinokit ;D apima malonus pavargimo ir pasididziavimo savim jausmas. O zmones dazniausiai linke padeti ir paaiskina kaip kas veikia. Taigi as manau:
1. isigyti sporto klubo abonimenta - puiki mintis. Grupines treniruotes - irgi puiki mintis:)
2. Jei turit kokiu sportuojanciu draugu arba jusu vaikinai/vyrai su sportu susidure, paprasykit, kad jus palydetu. Galu gale gal iseitu kilo.lt nares suvienyti :D Vienos kitom padetume ir bent savaite, kol apsiltumet padus, butu drasiau kartu
2017-01-05 01:05:51
Kaip smagu, kad atsiliepete! :D Džiaugiuosi skaitydama, kad ne aš viena tokia, Cami manau dar neskubėsiu su abonimentu dėl tų pačių priežasčių, mano irgi dauguma abonimentų pragulėdavo piniginėje kol baigdavosi galiojimas, bet tai buvo seniau, dabar esu tikrai nusiteikusi, kad jau noriu keistis. Bandysiu bent pirmas savaites namuose prisiversti pasportuoti nors kažkiek, daugiau vaikščioti, aktyvesni laisvaliki leisti, o po to žiūrėsi :) Cami, kaip Jums sekėsi kai pirmą kartą lankėtės kilo.lt ar pavyko nors kiek priartėti prie savojo tikslo? elenuxee aš irgi manau, kad smagu būtų sukurti grupes toms kurioms labaaaaai sunku susidraugauti su sportu, bet dėl gyvenamosios vietos gali nesigauti :( Labai džiaugiuosi, kad radote sava trenerį kuris Jus motyvuoja, norėčiau ir aš, bet asmeniniai brangiai kainuoja, o kiek zinau sporto klubuose jei papildomai nesi susimokejes nelabai kam ir idomu, aišku pradžioje gal ir parodo kas kaip bet kad stovetu salia taip nebuna :( todel ir galvoju apie grupines :)
2017-01-05 06:27:06
Labas rytas!
Pirmą kartą kilo.lt rezultatais pradžiugino, jaučiausi gerai, buvau numetusi gal kokius 5 kg ir padailinusi kūno apimtis, tačiau buvo labai sunku su mitybą, nes esu iš tų „kurioms skaniai pavalgyti - būtina“, bet tada dar nebuvai pasiekusi tokių skačių ką db matau užlipusi ant svarstyklių... dėl sporto kažkaip per daug nesijaudinu, kažkokiu būdu norom nenorom prisiverčiu, bet kaip susigyventi su tuo mitybos planu??? Nors negaliu pasakyti, kad valgau neskaniai, bet vis kažko trūksta - bet tikiuosi visos dienos bus kaip kad vakar sąžiningos. :D Kristy o koks tavo ūgis?:)
Elenuxee smagu girdėti, aš už sporto klubus, jei tik į jį nueini ŠAUNUOLĖ :) o jei dar turi pažįstamą, kuris padeda ir motyvuoja - valio :) bet kaip jau supratau iš lemongymo gyveni Vilniuje, ir kartu sportuoti salėje man nepavyks :(
Tai ką Kristy šiandien laukia treniruotė namuose? Tiesa, kelintą valandą sportuoji? (rytais ar vakarais)?
2017-01-05 10:02:55
Labas!
Mano ūgis 167cm, tai su savo svoriu tikrai nekaip atrodau :( koks tavo? Aš irgi labai mėgstu skaniai pavalgyti, dažnai lankiausi baruose kavinėse, tai dabar bus labai sunku kai to nebeliks :(
Sportuoju vakare, po darbo, nes esu visiška pelėda, labai sunku rytais atsikelti :( Bandysiu ir šiandien vakare nors kažkiek pajudėti būtinai! O tu? :)
2017-01-05 11:22:46
Sveikos merginos! As irgi viena is tu kuri megsta skaniai pavalgyti :D Nesakau, jog maistas neskanus cia, bet kaip pries tai buvo mineta kazko truksta, visa laime turim "Sekminga diena", kuri, tarp kitko, manau labai sauni diena. Pastebejau, kai laikaus plano saziningai visada su vyru sugalvojam ka sestadieni veikt nes tai juk Sekminga diena, tai varom kurnors skaniai pavakarieniaut ar su draugais biskuti pabaliavot ir tada jauties gerai, kadangi neatsisakai gyvenimo malonumu tuo tarpu kol bandai liekneti :)

Del sporto as visai ji megstu bet buna dienu, kad laabai smarkiai su savim pasipykt reikia, kol prisiverciu persirengti i treningini.. :D

As tik uzsiregistravus labai buvau atkakli ir numeciau beveik 7 kg per 3 menesius bet ir sportavau daug, labiausiai begiojimas padejo is tikro, tai laukiu siltesniu oru ir vel begiosiu :) Nauju metu rezoliucija!!
2017-01-05 15:46:07
Kristy mano ūgis 170 cm2, tai įsivaizduoju, kad mes labai panašaus sudėjimo :) Aš sportuoju taip pat vakarais (apie 6-7), nes ir taip keliuosi 5:30 val, kad dar spėčiau prieš darbą pasigamint pusryčius ir ramiai papusryčiauti...

Pastebėjau, kad antra diena atkaklaus mitybos plano laikymosi, man kelia diskomfortą nuo 2 iki 4-5 val. vakaro (iki pavakarių), tuomet žvėriškai jaučiuosi alkana, bet turbūt taip bus kol viskas susireguliuos, nes paskutinius metus ką valgiau ir kiek valgydavau - buvo kažkokia tragedija (labai rimtai!)...

Sveika, Agulis :) aš jau laukiu lucky day, aišku ne dėl to, kad galėsiu „prisikimšti“, bet jau planuojam kažkur nueiti skaniai pavakarieniauti :) labai šauni idėja - ištrūkti su šeima, ne tik pavalgyti, bet ir pakeisti aplinką, pabendrauti :) O tu Agulis sportuoji namuose? Beje kokia buvo tavo pradžia ir ką turi dabar?
2017-01-05 15:48:22
Kristy ar šiandien sportuosi?:) Būtinai pasportuok jei šiandien turi sporto dieną! Nes sportuosim kartu :)
2017-01-05 16:21:49
Sveikos mergaites, as cia jau daugiau nei metai trinuosi, kol plano laikiausi, sportavau, tol rezultatai buvo puikus, o kai tik apsileidau, tai ir rezultatai dingo.
Esu pastebejusi per sita ilga laika, kad virssvorius turi dazniausiai tos, kurios megsta pavalgyti arba maista sieja su malonumu. Deja tol, kol bus toks poziuris, tol svoris svyruos (nukris kai laikysimes plano, uzaugs kai atsipalaiduosim). Labai sunku pakeisti mastyma, bet nera kitos iseities. Atostogu, svenciu, isejimo su draugais, savaitglaiu be daug maisto neisivaizduojam, todel ir pasekmes tokios. Iseitis arba itikinti save, kad maistas tik kuras organizmui, arba itikinti, kad skanus maistas tik sveikas maistas :)
Del sporto, tai jus namuose sportuojancios esate tikros saunuoles, as niekaip saves neprisiversciau. Turiu klubo metini abonenta, bet kai atsipalaiduoju, tai randu simtus priezasciu, kad tik nesportuoti siandien. Pliusas, kad tas klubas pakeliui i namus, bet ir tai sugebu ji aplenkti. Deja toks sporto vengimas, saves prievartavimas irgi naudos netures, juk jei tai nera priderinta prie gyvenimo budo, tai sportas bus tik laikinas. Gerai tureti drauge ar drauga, kuris irgi sportuoja, taip lengviau. Svoriui numesti labiausia padeda begimas arba greitas ejimas, bet ir cia reikia motyvacijos ir prisiderinimo prie savo gyvenimo budo.
Isvada - kol toks ritmas tiek maisto, tiek sporto bus laikinas, tol suksimes tame uzburtame rate :(
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu