Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kaip atsitiesti, kai reikia pradėti nuo pradžių?

2016-12-26 16:42:01
Sveiki, galbūt kažkam buvo panaši situacija? Su kilo pagalba numečiau 7 kg, bet po to grįžau į studijas, darbas, bakalauras, begalė streso... Nejučiomis nustojau laikytis plano ir per kelis mėnesius praradau savęs kontrolę. Šiuo metu ne tik grįžo tie 7 kg, bet dar ir 1 pliuse. Kaip pradėti iš naujo, kaip save motyvuoti, kaip grįžti į vėžias??? :(
2016-12-27 10:40:43
Sveiki, grįžtu su tokiu pat tikslu ir identiška situacija. Sėkmės Jums :)
2016-12-27 10:40:49
2016-12-27 10:40:53
2016-12-27 10:42:16
Sveiki, man buvo kažkas panašaus, ne tik kad buvo, bet dabar vyksta. Iš pradžių viskas buvo labai gerai, svoris pamažu krito, džiaugiausi, o dabar, kai tikslas ranka pasiekiamas, svoris pradėjo šokinėti aukštyn - žemyn. Visa tai, ką pavyksta pasiekti per savaitę, prarandu per "lucky day". Konsultantai man netgi pasiūlė atsisakyti "lucky day", bet negaliu susivaldyti, nes esu didelė saldumynų mėgėja. Dar viena alternatyva - per "lucky day" valgyti kaip eilinę dieną, ir suvalgyti vieną kokį saldumyną ar pyrago gabalėlį, jei negali be jo išgyventi. Stengiuosi dabar taip ir daryti, kontroliuoti save ir labai daug sportuoju, vietoj man paskirtų 4 kartų per savaitę, sportuoju kasdien, jeigu neturiu laiko pratimams, tai nors treniruoklį paminu 40-45min. Tai tokia ta patirtis, reikia labai daug valios suimti save į rankas, kita vertus, jei pats sau nepadėsi, tai niekas to už tave nepadarys. Sėkmės, parašykit, kaip sekasi :)
2016-12-28 19:07:06
Sveiki,

man buvo lygiai taip pat. Prieš metus su kilo.lt numečiau 10kg, o pasikeitus aplinkai, darbui jie vėl atgal sugrįžo, tačiau nors svoris tas pats, neatrodau taip blogai, kaip prieš mesdama svorį. Spėju, kad dėl priaugtų raumenų. Na, man asmeniškai krenta svoris tik tada, tai plano laikausi 100% ir sveriu maistą, taip pat daug kardio ir turiu cheat meal, o ne cheat day :)
2016-12-29 23:02:59
Pasirodo si problema daugumai. Taip yra todel, kad laikomasi dietos, o ne gyvenama sveikai. Kol save ribojame, tol rezultatai yra, o jei tik pradedam gyventi iprastai, tai ir grizta viskas. Pradeti viska is pradziu dar sunkiau, nes pasamoneje jauciame, kad tai bus vel laikina. Jau daugiau nei metai ieskau to stebuklingo recepto, bet deja dar neradau.
Svarbiausia uzduotis suformuoti tinkamus mitybos iprocius, tokius, kurie nebutu vykdomi per prievarta, kad tiktu kasdieniam musu gyvenimui, tik taip negris tie numesti kg. Bet tai labai sunki uzduotis.
2017-01-05 11:31:30
Ir mano praktiskai ta pati situacija.. Numeciau 7 kg per 2 men visi atgal gryzo.. Buvome povestuveneje kelioneje, menesi keliovom aplink Philippinus tai laikytis plano buvo be sansu, kartais net pavalgyt budavo be sansu.. o vat gryzus kaledos, visi tie maistai kvapai ir tt. Bet ziurint atostogu nuotraukas su bikiniu, norisi verkti nes nebeatrodo taip graziai kaip atrode vasaros gale be tu 7 kg.. :(
Labai teisingai Nora sako, kai tik nustosime apie mityba galvoti kaip dieta viskas bus paprasciau..
man asmeniskai sunkiausia vakare, kadangi norisi kazko sotingesnio - ryziu, makaronu ar bulves kokios, bet nera tokiu patiekalu vakarui, visi labai lengvuciai..
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.