Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pilvo presas - agentas po priedanga

2016-12-19 14:01:48
Niekada nelaikiau savęs negražia, stambia ar tokia, kuriai reikia pašaliečių patarimų apie tai kaip sportuoti, ką valgyti, kiek ilsėtis ir panašiai. Visą gyvenimą sportavau (tiesa, komandinėje sporto šakoje, kuri figūros be papildomo darbo neformuoja), todėl nejaučiau noro susiimti ir kitaip gerinti savo gyvenimo kokybę. Lyg šiol įsispraudusi į suknelę sulaukiu daug komplimentu, o suabejojusi savo būsena iš kart sulaukiu kritikos „na ir nuo kur tau reikia to svorio numesti?“. Tai kaip tada aš atsiradau kilo.lt? Ogi visai paprastai - kas iš to, kad žmogus gražus su rūbais, jeigu baidosi savęs nuogo? Kas iš to, kad po audinių sluoksniais užmaskuoji savo kompleksus, tokius kaip celiulitas, „kumpeliai“ virstantys per kraštus, po truputį besiformuojančios „rynkės“ ant pilvo? Būtent tokios problemos ir atvedė mane čia. Ir nors kilo.lt man tik pirma diena, aš jau matau, kad man čia patiks ir kartu pasieksime puikių rezultatų. Tikiuosi, kad kas savaitę mano dienoraščio įrašai bus vis linksmesni, o „rynkės“ mažesnės :))
2016-12-19 14:04:43
Kodėl temos pavadinimas „Pilvo presas - agentas po priedanga“? Nes bent jau maniškis, tai tikrai pasislėpęs, o mano kelias skirtas tam, kad jis išvystų dienos šviesą :))
2016-12-26 16:43:40
Sveika, jei ne paslaptis, su kokiais duomenimis pradedi? :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu