Sportas

/

Raumenų auginimas

/

pilvo preso raumenys

2016-10-17 13:54:13
Sveiki.gal kas zino veiksmingu budu pilvo raumenukam.kaip sumazinti pilvuka ir isryskinti raumenukus.prasau pasidalinkite savo patirtimi.aciu
2016-10-17 14:28:24
Neįmanoma turėti tiesiog gražų pilvo presą, kai kitos kūno dalys yra "apgaubtos" riebaliukais :) visų pirma, reikalingas kolorijų deficitas (savo atveju stengiuosi laikyti apie -300kcal per dieną), neįmanoma treniruojant tik pilvo presą, jį išryškinti :) efektyviausiai veikia kardio treniruotės (bėgimas, greitas ėjimas, plaukimas, važiavimas dviračiu ir pan.), kurios įdarbina visą kūną. Verta paminėti, kad po šių treniruočių reikėtų atlikti tempimo pratimus (pradeda geriau įsisavinti amino rūgštis, sumažina traumų tikimybę), taip pat galima skirti laiko pilvo preso pratimams (kas antrą dieną, nes ši raumenų grupė gana lengvai atsistato), nes jie sutvirtina raumenis ir jie po truputį įgauna formą, tad numetus nereikalingą "riebaliuką" nuo viso kūno, bus tvarkingi ir gražūs pilvo raumenys :)
2016-10-17 14:41:48
Tai suprantama jei visas kunas bus kaip tesla neimanoma kad pilvas butu idealus.kokie pratimai geriausia veikia pilvo raumenis?gal kokiu papildu reikia pavartot?
2016-10-17 21:00:30
susirietimai, kojų kėlimas į viršų, Russian twist. Bet turi būt suderinta mityba, kolorijų deficitas, daug cardio, o pratimai presui yra tik šiek tiek procesą palengvinanti dalis (už six pack'ą procentaliai gal tik 10-15proc atsakingi preso pratimai). Papildu konkrečiai presui nėra, vartojami fat burneriai, L-carnitinas bendram riebalines masės mažinimui. Papildu nepatarčiau vartoti, geriau investuokit šiuos pinigus į geresnį ir kokybiškesnį maistą bei sporto klubo abonimentą (papildai gana brangūs).
2018-01-29 16:13:23
Nėra žmogaus, kuris neturėtų pilvo raumenų. Tik dažniausiai jie slepiasi po riebalais. Nori matomo preso, riebalų turi būti 8-10 proc. Taigi presas atsiranda nuo tinkamos virtuvės ir cardio pratimų. Stiprinant preso raumenis jis netaps ryškesnis. Reikia riebalus mažinti.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu