Apie viską

/

Apie viską

/

Rezultatų išlaikymas

2016-09-08 08:17:51
Sveiki, mielieji, kilo.lt nariai?
Net neabejoju tuo, kad yra tokių, kurie jau džiaugiasi pasiekę savo rezultatus. Sakykit, kaip dabar juos išlaikote? ar ir toliau kenksmingus produktus valgote kartą per savaitę ar kitomis dienomis pasilepinate dažniau, bet po mažiau? kaip pavyksta išlaikyti pasiektą norimą svorį?
Pasidalinkite patarimais.
2016-09-10 14:15:24
Islaikyti svori yra sudetingiausia uzduotis. As cia jau daugiau nei metai, kitos mano drauges isejo is cia pasiekusios tiksla, bet islaikyti svorio nepavyksta. Nerandame dar niekaip to stebuklingo metodo :) Bet is patirties galiu pasakyti, kad tas leidimas atsipalaiduoti ir valgyti po truputi ko nori beveik ne vienai netinka, nes dauguma musu dirbame sedimus darbus, mazai judame. Tai tikru toms, kurios daug juda tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. O kitoms geriausia iseitis atsisakyti kenkianciu produktu, 6 dienas valgyti pagal mitybos principus (5 kartai per diena, jokiu papildomu uzkandziavimu, angliavandeniai pirmoje dienos puseje ir t.t.), o viena diena leisti sau viska
2016-09-10 16:38:22
Visiskai pritariu Norai. Laikytis mitybos plano 6 dienas per savaite, septinta valgyti ka nori ir kiek nori. As tas 6 dienas tikria nebeziuriu kokie patiekalai man parasyti. Per pora menesiu supratau, kokiu dyzio turi buti pvz mesos kepsnys pietums ar kiek vaisiu suvalgyti priespieciams. Jeigu tik suvalgau tas 6 dienas ko nors daugiau, negu reiketu, ypac koki saldumyna darbe, kuriuos kas nors vis ikyriai siulo, svoris is karto auga. Siaip sveriuosi kiekviena ryta, taigi nuolat seku, kaip man sekasi. Man ta rekomendacija svertis karta per savaite atrodo mazu maziausiai keista. Mano manymu, tai yra tik saves apgaudinejimas, geriau is karto pamatyti, kokia linkme juda svoris ir imtis priemoniu. Bet kiekvienam savi metodai priimtiniausi.
2016-09-10 17:04:19
Ačiū už atsakymus.
Turbūt čia pakomentavusios jau ne kartą darė cheat day. Kokia savijauta po jos? Aš pasilaikiau savaitę plano, paskui pasidariau tą cheat day. Žinokit, savijauta labai bloga, vėl skrandis išsitampęs nuo ledų, toks psichologinis spaudimas sau, kad negavai jokių vitaminų, tik prisivalgei netinkamo maisto. Gal neverta jos darytis? Yra žmonių, kurie mėnesį-kelis pasilaiko plano, stipriai su savimi padirba, bet be jokių cheat day apseina. Po kelių mėnesių dingsta tų cheat day noras, kūnas tarsi įvestas į tam tikrą sistemą, svoris iškart žymiai nukrenta.
Kaip tada išspręsti šį klausimą? ar kovoti su savimi ir porą mėnesių, kol atprasi, nevalgyti visai, ar vis tik daryti kartą per savaitę tą dieną? ką jūs manote? kaip jums sekasi lieknėti su ta cheat day?
2016-09-10 17:53:48
As darau cheat day. Ir tai yra sestadienis. Nes sestadieni dazniausiai yra progu su kazkuo susitikti, kazkur nueiti, ar siaip patinginiauti ir pasmaliziauti. Del to, kad daug ir bet ka valgau, saves negrauziu. Bet kunas i pavakare duoda signalu, kad prisivalgiau slamsto ir labai daug! Tai tik dar daugiau ikvepia sekmadieni vel grizti prie tinkamo mitybos plano, kurio laikausi 6 dienas. Penkta, sesta diena vel pradedu noreti ko nors netinkamo, ar tiesiog prisivalgyti negalvojant ka valgai, taigi taip ateina vel sestadienis :)
2016-09-10 18:01:03
Pries daug metu ne karta esu metusi svori be jokiu cheat day, nes nezinojau, kad tokias reikia daryti. Turejau daug valios kelis menesius valgyti mazai kaloriju. Pasiekdavau norima svori. Tada pamazu pamazu vel pradedavau daugiau valgyti, svoris po truputi sugrizdavo. Dabar as supratau, kad tas saves ispraudimas i remus ir neleidimas sau atsipalaiduoti, vis tiek kada nors baigiasi, tai geriau megautis cheat day. Bet jei zmogui sumazintas kaloriju kiekis nera saves ispraudimas i remus ir jam tai visiskai naturaliai gaunasi, tai gali ir nedaryti cheat day, nors as vis tik manau, kad tokia diena, kai organizmas gauna daug kaloriju, tikrai isjudina medziagu apykaita. Taigi yra ne tik emocine, bet ir fizine nauda.
2016-09-10 19:57:22
Supratau. Pažiūrėsim po mėnesio, ar bus rezultatas, ar ne. Priaugti neturėčiau, bet jeigu svoris bus toks pats, tai vadinasi, ta diena man netinka :)
2016-09-11 19:04:45
mano supratimu tai per cheat day nebūtina visko šlamšti iš eilės. Taisyklėse aiškiai parašyta kad galima savęs neriboti, tačiau nemanau kad reikia kimšti į save bandeles ir pyragaičius per prievartą. Esu kilo.lt narė beveik tris savaites ir vakar dariau pirmą cheat day, tiesiog nusprendžiau, kad pirmas porą savaičių leisiu organizmui išsivalyti, o po to matysim. Tai skirtumas nuo planuotos mitybos buvo tik toks, kad leidau sau įvairesnius patiekalus su padažais, bet visgi pusryčiai ir priešpiečiai ėjo iš mitybos plano. Kažkaip po poros savaičių ant 1200kcal plano net nebuvo apetito :)
2016-09-11 19:50:23
Reikia dar pabrezti, kad mes visi skirtingi, bet vienija butent virssvoris, vadinasi nemokejimas valgyti. Realiai tos 1200 kcal yra butent dieta, o ne normalus maitinimasis. Tad jei laikysiesi tokio sumazinto kcal kiekio 3 menesius be jokiu lucky day, tai ir psichologiskai palusi ir organizme silpnumas bus. Tai galima sakyti bado rezimas kunui, o ta lucky day lyg sujudinimas organizmo. Pasiekus tiksla reikia butinai suvartoti bent minimum 1500 kcal, kad visko uztektu. Tada ta lucky day nebereikalinga suzadinimui, ji reikalinga daugiau psichologiskai. Ta diena gali valgyti tai, ko kitomis dienomis nevalgai. Vakarieniauti su seima ar draugais, eiti i balius ir pan. Jei norisi kazko ka labai megsti, tai geriau valgyti butent ta diena, o ne kasdien po truputi.
2016-09-11 22:07:38
Nep, tie, kurie valgo per prievarta, t.y. neturi apetito, ir virsvorio neturi dazniausiai, taigi ir kilo.lt nariais turbut nera. Kiekvienas esam skirtingi, taigi ir musu cheat day visu skirtinga. As esu is tu, kurie megsta pavalgyti, man valgymas yra malonumas, taigi cheat day as valgau ka noriu ir kiek noriu. Kol kas man sekasi puikiai - per pirma menesi numeciau tureta virsvori, dabar jau daugiau negu menuo islaikau norima svori. Bet jeigu kiti elgiasi kitaip, ir jiems taip pat puikiai pavyksta siekti uzsibreztu tikslu, tai matyt kiekvienam savo
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu