Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Trukt uz vadziu - vel is pradziu

2016-09-15 00:37:36
mano 1800kcal
2016-09-15 10:17:55
niekada nesu turėjusi jokių per didelių porcijų. tik per mažos :)
2016-09-15 21:33:01
Ir man porcijos tikrai ne per didelės :)
2016-09-22 11:44:47
Man pusryciai dideli, is visu receptu valgau tik du: Lasisos ir kiausinio su agurkais sumustini ir avizu bei bananu kokteili. Kiti visi receptai man per dideles porcijos pusryciams, pvz 80 g avizu..!! Niekaip :D arba visa indeli graikisko jogurto!! :<
Kiti patiekalai labai skanu nu bet as vis neprisiruosiu grysti prie plano atgal..!!! :(((
As valgau pagal plana ir tada koki sausaini suvalgau arba cipsu pakeli vakare.. Uch reik is kazkur gaut motyvacijos, kad vel prisiversti..!
2016-09-22 14:25:26
Va Agulis ir problema tavo aiski, pusryciams suvalgai per mazai, o tada kunas reikalauja vakare tu priedu :) Bet juk pilna receptu pusryciams mazesniais kiekiais, juk gali pasikeisti i juos.
2016-09-22 18:06:41
o aš suvalgau pusryčius iki paskutinio kąsnio, kaip ir visa kitą. bet nuolat alkana. ir taip engiu save, nes anksčiau taip uoliai, kaip anoreksikė laikiausi visko, o dabar - kas dieną koks nukrypimas.
2016-11-15 15:48:50
Sveiki, pas mane tai keista situacija. Pusryciu visad man per maza, o pietu jau buna per daug pagal kilo.lt
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu