Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Trukt uz vadziu - vel is pradziu

2016-09-07 13:11:15
Na ka.. Labai norejau numest kilogramu pries didziaja vestuviu diena, kas beveik pavyko - numeciau tiek kiek norejau 0- jauciausi puikiai! Diena praejo fantastiskai..!
Tik va dabar vel gryzus atsistojau ant svarstykliu ir viskas ka numeciau gryzo atgal per savaite! :D zinoma kaltiniti galiu tik save pacia, bet taip norejosi vakarieniauti su draugais, valgyti taip issiilgto lietuvisko maisto kadangi kur gyvenu jo taip paprastai negausi (dar neapsisprendziau ar tai geras ar blogas dalykas :D)
Dabar gryzus nusprendziau vel sugryst prie mitybos plano ir pasistengt gryzt i ta "patogensi" svori..
is tikro visai pasiilgau situ svaiku maistu tik ko tikrai nepasiilgau tai ruosimo.. Tiek daug laiko tas uztrunka!
Na bet po truputi.. Palaikykim viena kita merginos! :)
2016-09-07 14:28:57
Na taip, maisto gamainimas užima daug laiko. Man padeda, jei savaitgalį susidarau planą, ką valgysiu per savaitę ir susiperku visus produktus. Taip pat stengiuosi pietus gaminti didesnėmis porcijomis, kad užtektų bent dviem pietums (man ir vyrui). Kartais produktus užšaldau (pvz., supjaustytą išmuštą paprieskoniuotą mėsą pertiestą kepimo popieriumi).
O visame maisto ruošimo procese labiausiai nemėgstu plauti indų.. ir indelių (juk dabar nešuosi pietus į darbą)..
2016-09-07 14:30:25
Augulis, sveikinu su įvykusia gražia švente! :)
2016-09-07 14:47:58
Primink Agulis apie save, kiek numetei, per kiek laiko, koks buvo svoris ir t.t. :)
2016-09-07 18:24:53
Sveika, Agulis :). Nežinau, kiek laiko metei svorį, kiek jo numetei, bet jei tai truko ilgiau nei kelios savaitės, per savaitę uliavojimų negalėjai vėl visko susigrąžint. Manau didžioji dalis padidėjusio svorio yra nesuvirškintas maistas, užsilaikę skysčiai. Nepasiduok ir pamatysi, kad po savaitėlės tikrai viskas atrodys daug geriau :). Gal ir liks kilogramas - kitas, bet ne visas numestas :). Pasidalink kaip tau seksis toliau :). Kantrybės ir noro keistis !
2016-09-12 13:52:37
Iki mano narystės pabaigos, liko 3d, daugiau nepratęsiu, nes mitybos plano jau nebesilaikau kokius 1,5-2 mėn., aišku prisižiūriu nebevalgau taip kaip anksčiau :) sveriuosi kasdien, vis stebiu, kad svoris nedidėtų, jei kurią dieną pavalgau daugiau ir sunkesnio maisto, kitą dieną bandau ištaisyti, valgau mažiau, be saldumynų niekaip neišsiverčiu, jie man kaip narkotikas koks, kurio nors truputį kasdien turiu suvalgyti, o kai kada ir daugiau privalgau. Svoris mano laikosi tarp 58-59kg, nors čia kai registravausi rašiau, kad noriu numesti iki 60kg (nesitikėjau kad daugiau pavyks numest :)) Nežinau, kaip toliau ir kiek laiko pavyks tą svorį išlaikyti, bet jeigu atsitiks taip, kad vėl priaugsiu, būtinai sugrįšiu čia, tikrai man šis planas patiko, taip pat ir bendravimas su kilo.lt komanda. Išskrendu savaitei pailsėti, nežinau kai grįšiu kiek kg bus prisidėję, ar nereiks vėl po jų čia sugrįžti... :) O jums merginos kurios čia esate, linkiu sėkmės siekiant savo užsibrėžto tikslo !!! :)
2016-09-12 20:25:19
Ačiū už palinkėjimus! Gerų atostogų ir sėkmės ateity laikantis subalansuotos mitybos!
2016-09-13 15:32:38
Sveikos merginos! Dekoju uz sveikinimus, diena tikrai buvo tobula.. :)
Apie mane, uzsiregistravau beveik 4 men atgal sverdama mazdaug 81 kg (ugis 165cm). Per pirmus 2 menesius numeciau iki 75.6 bet svoris kaskart svyravo +-1.5 kg, nzn kodel.. Dabar gryzus po atostogu svoris pakito iki 79 kg. :( atsistojus ant svarstykliu pasijauciau lyg kazkas slapiu skuduru per veida teske... tiek laiko stengiaus ir va po pusantros savaites beveik viskas gryzo.. :(
Mano medziagu apykaita labai leta todel stengiuos kuo maziau valgyt sunkaus maisto, bet kartais taip norisi tu makaronu pietum pasigamint.. :D
Siaip esu pasiryzusi pasiekti savo tiksla (70kg), man cia patinka, ir patiekalai skanus tik tas paruosimas visas labai alina.. :( Gryzti pavargus is darbo, isvedi suni, paruosi maista (jeigu speji paruosi kitos dienos pietus), tada i sporta po sporto dusas, tada lova.. Taip ta diena ir prabega be sustojimo..! Na bet kaipnors! Reik ugdyt valia...! :)
2016-09-14 00:15:17
sveikos merginos,man idomu ar jus tokias porcijas ir valgot kaip nurodyta,ar mazinat?nu man niekaip nesutelpa tiek,o po vakarienes taip sunkei jauciuosi,viskas lyg liptu lauk.
2016-09-14 07:44:43
Sveika, ir man taip buvo, bet pasitarus su komanda stengdavausi porcijų nemažinti. Po poros savaičių viskas susitvarkė. Dabar gal norėtųsi ir daugiau :). Tiesa, aš pietus padalinu į 2 valgymus. Mano dalybom Kilo komanda neprieštaravo. Kokia kalorijų norma tau skirta? Aš pasirodo valgiau arba per mažai arba netinkamą maistą. Nes pradėjus maitintis pagal planą atsirado ir energijos, ir jėgų. O svorio tikrai nepriaugau:).
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu