Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

O pasirodo tai įmanoma....

2016-08-26 10:03:58
Netikėjau, na tiesiog netikėjau ir viskas. Kaip argumentavau? Niekaip. Tiesiog, taip negali būti. O jei gali, vadinasi tai kainuos tieeeeek pastangų, kad OMG po dviejų dienų bet kokia mano motyvacija dings.

Ir dar tas FB...Šiuolaikinės technologijos.... Seka mus visur ir visada... Tik ateini pasižiūrėti kas naujo, kaip tyčia meta vis naujas ir naujas sėkmės istorijas. Žinoma, pagarba žmonėms kurie numetė 20 - 30 kg ir pan. Sako tokie rezultatai ir akimis pasimato greičiaučiai. O ką man? Sveriu 61 kg, kmi normalus, tiesiog jaučiu, kad per visą kūną tvarkingai paauginau šildomąjį sluoksnį. Tvarkingai laikydama 55 kg svorį, per pusę metų sugebėjau priaugti. Gi suradau puikš vyrą :) negali skūstis.

Taigi, ką aš su tokiu svoriu? Jaučiu kokius metus turėčiau atsisakyti visų savo gyvenimo malonumų: vyno taurelės prie vakarienės, alučio šašlykų sezono metu, ledų - šokolaaadinių, kolduniukų su grietinytę, pipiriuku ir krapukais.... mmmm... (Gerai, kad jau greitai šeštadienis ir aš atsirausiu) Tokiu minčių vedama sėkmingai pusę metų stebėjau, ai dar buvau pabandžiusi ir pasportuoti, aišku be mitybos plano. Rezultato negavau ir pasiteisinau - toks mano organizmas.

Prieš pusantros savaitės atėjo kritinis momentas. Gavau savo vestuvių nuotraukas. Fotografas klausia, ar man jos patinka. Žinoma, jo darbas puikus!!!!! bet... blyn... aš vis dėl to paapvalėjau ir man tai nepatinka... ir dar vėl tas FB su savo sėkmės istorijom... F....K noriu verkti, o gal vis dėl to pabandyti? Bet ir čia kiek dar trikdžiu.. Aš gi tų visų brokolių, košių, ir šiaip sveikuoliškų dalykų nemėgstu. Tai ką aš valgysiu???

Žodžiu - štai toks buvo mano kelias iki čia. Šiandien pusantros savaitės praėjo, sukūriau net gi porą receptų, ir stabiliai, bet taip stabiliai, kad net oda šiurpsta, kas dieną numetu po 200 -300 g. Matematika paprasta: savaitė minus 1-1,2 kg.

RIMTAI???????? Ta prasme, tikrai RIMTAI???? per mėnesį tikėtiną bent jau -4????

Pasirodo taip!

Dievaži, mano nuomonę pakeisti, kaip kalną pastumti. Gal ir įmanoma, bet nežinia kiek gyvybių tam paaukosi. Ir štai ji pasikeitė. Na, bent kol kas :)

Man žiauriai reikėjo pasisakyti :D :D :D
2016-08-26 15:54:42
Man pačiai, Inga, buvo neįtikėtina iš pradžių, kad svoris taip greitai krenta. Bet paskui viskas ženkliai sulėtėjo, ypač kai esu normalaus svorio.
2016-08-26 21:04:22
Dziugu del tokio Indros entuziazmo :) Man irgi greit nukrito 4 kg, tiek as ir norejau, mano kmi normalus. Jauciu, kad kristu ir daugiau, bet man uztenka. Bet forumuose skaitau, kad daugelis susiduria su tuo, kad veliau svorio kritimas ryskiai suleteja, arba sustoja. Idomu kodel ir ar kilo.lt komanda tos problemos negali isspresti, jei taip daug zmoniu tuo skundziasi?
2016-08-27 09:19:09
Tai va, man ir 4 kg nukrito per kelias savaites, o dabar jau kelios savaitės nė iš vietos, plius minus 200g.. Pirma bandysiu kiek suaktyvinti savo programą įtraukdama grupinių treniruočių. Esu girdėjus kad organizmas lygiai taip pat pripranta prie fizinio krūvio ir pratimų, kaip ir prie mitybos. Bandysim duoti šoką :)
2016-08-27 16:28:31
Pirmus menesius svoris tikrai greitai krenta, o paskui leteja arba sustoja, kunas pripranta prie mitybos, prie sporto. Tai lyg savotiska apsauga nuo issekimo, kiekviena papildoma kalorija yra kaupiama, ypac jei mitybos programa 1200 kcal. Dauguma musu norime greito rezultato, todel mums paskiriamos mazu kaloriju normos. Ilgesni laika taip maitinantis organizmui pradeda trukti medziagu, nors atrodo ir mityba suderinta ir gauname ivairiu medziagu, bet organizmui truksta energijos. Tos 1200 kcal yra tik gulinciam ir nieko neveikianciam zmogui. Kitas atvejis jei sportuojama intensyviai 4-5 kartus per savaite pradeda augti raumenys, o jie sveria daugiau nei riebalai, nors kunas atrodo daug grazesnis, bet svoris buna kiek didesnis. Bet taip sportuojant ir laikantis 1200 kcal normos greit pasijaucia silpnumas.
2016-08-28 12:50:43
Is tiesu is daugumos girdziu butent tai, ka sakote. Kad svoris sustoja. Tai kazkiek gasdina. Ar nedings ta jau motyvacija tokia. O ka Jums merginos kilo.lt komanda i tai sako? Ar kazka keicia mityboje?
2016-08-28 12:50:47
Is tiesu is daugumos girdziu butent tai, ka sakote. Kad svoris sustoja. Tai kazkiek gasdina. Ar nedings ta jau motyvacija tokia. O ka Jums merginos kilo.lt komanda i tai sako? Ar kazka keicia mityboje?
2016-08-31 10:54:38
Kai svoris didelis ir nori daug numesti, motyvacijos gal ir uzteks, bet kai to virsvorio realiai nera, tik keli kg, tada sunkiau. Pirmiausia reikia nenukrypti visiskai nuo plano, jokiu papildomu sausainuku prie kavos, jokiu mazu nuodemeliu. Geriausia laikytis 100 % plano 6 dienas, o 1 diena valgyti ka nori. Bet pasiekus norima svori yra sunkiausia, nes tau padidinamos kcal, bet tu neatsisakai lucky day, o jos tiesiogine paskirtis yra sujudinti organizma, kad nepriprastu prie mazu kaloriju. Prie viso sito dauguma dar paprasta diena suvalgo po maza nuodemele, pasiteisindami tuo, kad svorio jau nebemeta. Islaikymas svorio yra sunkiausias uzdavinys, bet realiai turi iki to laiko susiformuoti gerus mitybos iprocius, atsisakyti saldumynu ir nesveiko maisto ne todel, kad tau jo negalima, o todel, kad tau jo nereikia (turi nesikankinti pamacius kaip kiti kisa i save ta slamsta)
Sustojus svorio kritimui, daznai keiciami patiekalai, kad isjudinti organizma :)
2016-08-31 21:11:04
Taip, Nora, visiskai sutinku, kad reikia, kad susiformuotu nauji mitybos iprociai ir tiesiog nebenoretum jokio slamsto. Anksciau nebuciau patikejusi, kad ir man jie galetu susiformuoti, bet dziugiai konstatuoju, kad susiformavo :) Mazdaug per 6 savaites pajutau, kam man vis maziau valios pastangu reikia atsispirti blogam maistui. As jo tiesiog nebenoriu :)
2016-09-01 09:30:24
Butent Ramune, tie planai 1200 ar 1500 kcal nepades, jie tik laikini, kad kristu svoris akivaizdziai, kad po truputi priprastum prie sveiko maisto. Bet jei galvoja sukasi nuolat mintys apie visoki slamsta, tai tie kg sumazejimai bus tik laikini. O dazniausiai svoris sugrizta per atostogas, kai atsipalaiduojama, kai leidziama su valgyti ka nori. Tol kol noresis ir svajosi apie slamsta, tol svorio negalesi kontroliuoti
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.