Sportas

/

Sportas namuose

/

sportas namuose be irangos

2016-08-11 21:57:01
Sveiki, jau esu cia 2-a savaite.
Tikslas mano raumenu isryskinimas.
Namie sportuoju ir man patinka.
Taciau sudaryta programa atrodo nelabai sunki.
Ar yra dar su tokiu pačiu tikslu ir sportuojančiu namie? Kaip jums programa, ar sunki/lengva?
2016-08-13 16:24:52
o kodėl turi būti sunki? Mėgaukis ir reguliariai sportuok :)
2016-08-13 16:24:57
2016-08-13 16:25:03
2016-08-14 14:10:45
Man pirmais kartais buvo sunku, dabar jau nebe. Bet tu visad gali parasyti zinute ir paprasyti pasunkinti programa ;)
2016-08-22 22:37:01
Aš tai irgi namie sportuoju. Kilimėlis yra vienintelis daiktas, kurį naudoju :)
Šiaip tai man kai kurie pratimai labai lengvi. O kai kurie ganėtinai sunkūs. Bet dėl to, kad jaučiu, jog mano raumenys nevisi vienodai stiprūs.
Jau mėnesiuką čia esu, tai galiu pasakyti, kad tikrai kai kurie raumenukai sutvirtėjo. Pratimus darosi lengviau padaryti. Bet su laiku ir atliekamų pratimų kokybė gerėja. Ankčiau darydavau ne taip tiksliai kaip dabar. Matyt dėl to, kad dabar jau pavyksta nepersitempiant taisyklingai juos atlikti.
O šiaip tai labai patinka namie treniruotis. Jaučiu, kad tai teikia malonumą. Be to, dabar jau mažesnes pertraukas tarp pratimų darau. Pirmaisiais kartais užtrukdavau beveik 1,5 valandos treniruotei, šiuo metu užtrunku apie gerą pusvalandį. Labai nice! :)
2016-08-23 08:33:32
Sveiki, pats turiu nusipirkęs i treniruoklių sale abonementą, bet antra savaitė nenoriu ten eiti. prieš tai biski persitempiau su per dideliu kiekiu svoriu ir dideliu noru.. perdegiau.. dabar namie ant treniruoklio tik pilvuką ir kiek kiti raumenys dirba sportuoju.
O jums būna taip kad priešinasi kūnas, protas svorio metimui, nes pats dabar toje stadijoje kai maistas kuris čia paskirtas, neskanus pasidarė, sporto išvis nenoriu...?
2016-08-24 11:17:21
Taip, su sportu būna kad nesinori eiti ir viskas. Ir taip kelios savaitės. Po to susigriebi, nueini, ir vėl atsiranda noras ir motyvacija. Ypač sunku po to kai iš didelio polėkio persitempiau raumenis, su kuriais niekad anksčiau problemų nebuvo..
2016-11-23 21:34:19
Laba diena visiems,ką tik įstojau į jūsų gretas :) klausimas: prie sporto pratimų nėra apšilimo,o yra atskirai Aerobika,tai čia yra vietoje apšilimo?
2016-11-25 08:40:35
namie sportuoju jau 2 mėnesiai :) iš pradžių buvo sunku, o dabar daug lengviau pratimus daryti taisyklingai :) rezultatas - puiki savijauta, geresnė išvaizda :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu