Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Keičiu SAVE, keičiu savo GYVENIMĄ

2016-08-08 16:03:41
Esu 32 m. mergina, ištekėjusi, dirbanti ir auginanti 2 vaikus (3 m. ir 5 m.). Niekada nejaučiau didelio diskomforto dėl savo kūno svorio ar formų- viskas man tiko ir patiko, nors tikrai nebuvau ir nesu liekna. Mano ūgis 170 cm, o svoris, užsiregistravus, buvo 68 kg. Tai kodėl vis gi aš esu čia? Pagrindinis mano tikslas- išmokti teisingai ir sveikai maitintis, nes mano kūnas akivaizdžiai pradėjo "gęsti"- padidėjo kraujospūdis, atsirado skausmai širdies plote, nuolatinis nuovargis, energijos nebuvimas vakarais...
2016-08-08 16:14:28
Jaučiau, kad mityba visa tai galėtų ištaisyti, tačiau savarankiškai negalėjau to padaryti. Taigi užsiregistravau čia (nemažai girdėjau teigiamų atsiliepimų ). Nors svoris mane tenkino, vis gi parašiau, kad noriu jį sumažinti. Šiaip, tyrinėjimo tikslais :) Nejaugi jis iš tikrųjų mažės??? Niekada gyvenime nesilaikiau jokių dietų ir nedariau nieko specialiai, kad sumažinčiau savo kūno kilogramų kiekį.
Iš kilo.lt gavau 1200 kcal mitybos planą ir pradėjau jo laikytis.
2016-08-08 16:27:04
Laikausi jo 4 savaites. Mano organizmas jau pirmosiomis dietos laikimosi dienomis man dėkojo- nuovargis vis mažėdavo, o aš turėdavau vis daugiau energijos vakarais. Kuo toliau, tuo labiau. Tai fantastiška!!! Šaldytuve atsirado didesnė maisto įvairovė. Mano gaminamas maistas skleidžia nuostabius kvapus ir nuostabiai įvairiaspalviai atrodo. Aš niekada nebūnu alkana :)
Ir kas netikėčiausia, mano svoris pradėjo mažėti!
Per pirmas 2 sav. -3,5 kg. Uaaau! Mano drabužiai sumažėjo vienu dydžiu. Daugiausia sumažėjo liemens apimtis nuo 76 cm iki 72 cm.
Ir žinote, aš sau atrodau žymiai gražesnė :) O ką tai reiškia moteriai? Ji tampa laimingesnė :) O jeigu moteris tampa laimingesnė, vadinasi ir žmonės supantys ją irgi tampa laimingesni :)
2016-08-08 19:28:35
Smagu, skaitau ir šypsausi! Džiaugiuosi, kad tau taip gerai sekasi! vartojant tik 1200 kcal svoris turi kristi, nes realiai tau reikia maziausiai 1500, jei nesportuoji. Na, o auginant mazus vaikucius, manau, kad tikrai nedaznai ramiai ant sofkutes tenka pasedet. Taigi svoris krenta, jautiesi gerai, puiku!
2016-08-09 09:44:09
Ramunee, labai taikliai pasakyta- amt sofkutės pasisėdėjimas ypač retas mano dienotvarkei :)
2016-08-09 10:21:15
Neteigiu, kad 100 proc. laikausi tų 1200 kcal. Dažnai padauginu aliejaus į salotų padažą, suvalgiau daugiau lašišos, įberiu daugiau druskos, suvalgau daugiau daržovių negu numatyta, taigi tikrai viršiju nustatytą kalorijų kiekį. Būna vakarų (jau po mano suvalgytos vakarienės), kai užsuka draugai su gardžiomis vaišėmis, tai mielai prie jų prisijungiu, tik suvalgau 3 kartus mažiau, negu valgiau ankščiau. Tik nevalgau saldumynų. Tikrai ne sėdžiu prie stalo išpustom liūdnom akim ir NEgalvoju, kokia esu nelaiminga, kad laikausi mitybos režimo. Mitybos režimo laikymąsi aš vertinu, kai savo privalumą, racionalę atsakomybę už savo sveikatą. Kol kas tai tik pradžia, bet kuo ilgiau aš jo laikysiuos, tuo geriau susiformuos mano mitybos įpročiai, tuo mažiau pastangų man reikės įdėti. Manau, kad kiekvienas čia esantis narys, nuo to ir turėtų pradėti savo kelionę į kitokį gyvenimą., t.y., nuo mitybos įpročių formavimo, o ne nuo numestų kilogramų skaičiavimo.
2016-08-09 11:48:20
Sutinku, mitybos režimas tikrai geras dalykas, kurio čia ir mokomės. Niekada neturėjau didelio viršsvorio, bet ne kartą teko kovoti su keliais papildomais kilogramais. Jais atsikratydavau didelių valios pastangų dėka, o kai atsipalaiduodavau, jie ir vėl sugrįždavo :) Kai šiek tiek sužinojau apie kilo.lt, supratau, kad reikia ne tiek valios, kiek žinių ir gebėjimo jas taikyti. Tuo man, senai kalorijų skaičiuotojai, ir patiko ši programa, taigi tuos keletą papildomų kilogramų ir patikėjau jai :)
2016-08-19 08:39:07
Atostogos per ilgąjį žolinių savaitgalį visai sujaukė mano valgymo režimą. 4 dienas valgiau bet ką ir bet kada. Pasekmės iš karto pasijuto: plius 1kg., pradėjo varginti pilvo pūtimas, dažnas alkio jausmas. Grįžus prie dietos viskas susitvarkė. Nesuprantu, kaip aš ankščiau galėjau nuolat taip gyventi...
2016-08-19 13:00:11
Ir man panašus jausmas :) Ir aš kai prisimenu, kaip valgydavau iki kilo.lt mitybos plano, tai nereikia ir stebėtis, kad trūkdavo energijos, jausdavausi apsunkusi, nuolat norėjosi valgyti... Gal tik tai, kad labiau esu mėsėdė ir nelabai mėgstu saldumynus, be to visą laiką valgiau maždaug 5 kartus per dieną, mane ir gelbėdavo nuo didelio viršsvorio. Dabar džiaugiuosi tvarkinga mityba. Per ilgąjį savaitgalį ir aš išsimušiau iš vėžių, bet jau sugrįžau prie mitybos plano ir vėl jaučiuosi gerai!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu