Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nes as to verta!

2016-08-07 21:43:29
Sveiki visi. Stai esu Kilo.lt trecia savaite ir nutariau pradeti savo dienorasti, nes gal taip bus lengviau siekt savo tikslo. Per pirma savaite numeciau 4 kg, pries tai 1 kg numeciau savarankiskai, o po to mane apniko sipnumas... Kartais pavalgau ir kai nebutinai reikia :D Taigi,nuo pradziu. Man 31 metai, ugis 170cm, svoris siuo metu 60 kg. Tikslas 53 kg. Naryste turiu nusipirkusi 3 men, tai per kitus 2 men labai noreciau pasiekti savo tiksla :) Seniau sokau baleta, tad esu isbandziusi pacias ziauriausias ir griezciausias dietas ir tuomet, zinoma, svoris tirpsta kaip karstas vaskas. Beda, kad man maistas yra didelis malonumas, todel kai gera nuotaika ar pan. megstu papuotauti. Atejau i Kilo.lt isgirdusi puikiu rekomendaciju ir kol kas jos pasiteisino, nes nejauciu alkio ir pan., o svoris krenta. Ypac gerai einasi treniruociu dienomis. Taciau, kaip jau minejau, dabar daznai paslystu... Vakar buvo lucky day, tai net nenoriu pasakoti, kas dejosi :D O kaip jums sekasi? Papasakokit :) As jauciuosi vienisa savo kelyje i idealia figura, nes neturiu as to virsvorio ir mazai mane palaikanciu siame kelyje, bet manau, kad svarbiausia yra patikti sau, o sau as labiausiai patinku liekna. Dar prisiminiau del ko suslubavo mano valia: emiau praleidineti valgymus, kad neva nenoriu, tai nevalgysiu, o po to pernelyg isalkdavau ir tada... ivykdavo negeru dalyku Ypac pasigailejau, kai neisnaudojau savo pirmosios lucky day, nes po to ir pradejo griuti planas... Todel nuo siol bandysiu vel rimtai stoti ant begiu. Ar yra dar cia mano bendraminciu?
2016-08-07 22:37:54
Sveika, matyt, vis dėlto kilo.lt daugiau renkasi turintys viršsvorį, gal todėl ir mažiau tavo bendraminčių. Man atrodo, kad ir dabar tavo svoris puikus, bet kiekvienas žmogus žino pats geriausiai ko jam reikia, tai nepiršiu savo nuomonės :)
2016-08-07 22:46:50
Mariaaa, o kaip gavosi, kad per vieną savaitę nukrito net 4 kg? Ar čia viską darant pagal programą, ar dar ko nors papildomai imantis?
2016-08-08 11:31:05
Sveiki, aš kilo.lt narė jau dvi savaitės. Dabartinis mano svoris 62,5 kg. Per dvi savaites nukrito 2,5 kg. Mano ūgis 167 cm. Tikslas - 60 kg, nors tiek aš nesvėriau nuo mokyklos laikų (man 46 m.). Taigi, viršsvorio aš kaip ir neturiu. Tačiau, kaip ir visos narės, mes čia, nes nepatenkintos savo išvaizda. Kas liečia mitybos planą, tai aš jo griežtai nesilaikau ir vyno taurelę išgeriu ne per lucky day, ir kalorijų šiek tiek daugiau suvalgau. Kilo. lt privalumas tame, kad mus išmoko sveikiau ir taisyklingiau maitintis.
2016-08-08 12:36:39
Labas rytas, stai as ir vel parimus prie kompo :) Ka tik pasigaminau nerealu patiekala, kuri cia aptikau viename forume: pakeptas bananas su cinamonu. Nuostabu, ypac prie juodos kavos :)
Na, atvirai pasakysiu, mano gyvenime dabar labai sunkus metas, todel susikoncentravimas i svori ir mityba man tarsi psichoterapija. Emocinis valgymas man nebudingas, bet budingas emocinis badavimas, todel kai stebiu, ka valgau, kiek, ypac kai sportuoju, moraliskai geriau jauciuosi ir siaip tada demesys nukreiptas i kitus dalykus, o ne i problemas, kuriu negali pakeisti. Nezinau, ar aiskiai issisakiau...
Adataite, as laikiausi mitybos plano, taciau kartais nedavalgydavau: praleisdavau tarkim vakariene ir daznai vietoj karsto patiekalo pasidarydavau salotas ir avokado, mozarella, baziliku ir pomidoru. Pavakariams suvalgydavau kartais tik puse paprikos. Alkio nejauciau, nes turejau ir be to del ko jaudintis :) Dabar taip nebedarau ir stengiuosi laikytis plano. Tarkim pusryciams suvalgiau tik puse apelsino, bet priespieciams pasikepiau banana su cinamonu. Vakar pavakariams buvo darzoviu sriuba, bet as valgiau darzoviu troskini su vistiena. Stengiuosi taip balansuoti, kad jei padauginu kaloriju viename valgyme, po to ju maziau suvartoti kitame. Na, ir zinoma, svarbiausia man asmeniskai yra sportas. Vos tik aptingstu, svoris tarsi isicementuoja, o kai tik daugiau judu, geriu daug vandens, viskas lyg ir neblogai. Kaip jau sakiau anksciau, per greitai svoriu numesti as nenoriu. Dabar mano tikslas per 9 sav numesti 7 kg, Tai iseina po 1 kg per sav. Visai neblogai butu sakyciau :) Siek tiek neramiau, kaip po to ta svori reikes islaikyti, Itariu, kad reikia kazkaip igauti iproti sportuoti. Idealu butu begimas, bet kiek esu bandziusi... visiskai man netinka. Ar yra tarp jusu beganciu? Nuo ko pradejot? As vis dar apie tai svajoju :)
Del alkoholio, tai as megstu ji pavartoti ir siuo klausimu turbut labiausiai nusizengiu kilo.lt komandos patarimams. Raudonas vynas juk ir sveika, ir skanu, ir iki 3 tauriu per diena greitina medziagu apykaita. Negeriu kasdien, bet jei kuri savaitgali ar siaip kada sedziu su draugais, tikrai mielai isgeriu. Ir siaip nepastebejau, kad tai trukdytu svorio metimui. O stai saldumynu poreikis man visiskai isnykes. O kaip jums?
As nuolat svajoju tik apie bulvinius blynus su grietine, nors siaip jau esu visiska mesede :)
2016-08-08 14:09:52
Sveiki, dėl vyno pritariu. Viena taurė įtakos svorio kritimui tikrai nedaro. Kas liečia bėgimą, tai aš mėgstu bėgioti ir bėgioju. Būna, kad aptingstu ir tada labai blogai jaučiuosi ir graužiu save, bet tingiu ir toliau, nerandu jėgų save priversti bėgti. Viena iš priežasčių, kodėl tapau kilo.lt nare. Man vėl reikėjo stimulo. Aš manau, kad bėgti turi patikti. Aš niekada nebėgu asfaltu ar šaligatviais, bėgu miško takais. Aš žinau trasas, kuriomis bėgioja lengvaatlečiai. Bėgant miško taku jauti kaifą. Pabandykite. Jei vienai liūdna, raskite bendraminčių. Sėkmės
2016-08-08 14:23:54
Mariaaa, kaip senbuve galiu pasakyti, kad svorio kritimas nebus toks greitas kaip tikiesi. Kadangi neturi antsvorio kunas tuoj ijungs stop rezima, saugodamas tave nuo bado :) Nors ir skamba nekaip, bet deja tokia realybe. Normalus svorio metimas neprarandant raumenu yra 1 % per savaite nuo esamo svorio, bet kuo liesesni daromes, tuo tas svoris leciau krenta. Kita priezastis, jei sportuosi dides raumenu kiekis, o jie sveria tikrai daugiau nei riebalai, tad nereiketu susikoncentruoti i tuos kg, geriau stebeti grazejancia figura :)
2016-08-08 18:55:57
Sveikute, Mariaaa, jau is pirmo tavo laiskelio supratau, kad esi is tu, kurie kai nervinasi nevalgo, plius matau, kad nelabai megsti saldumynus. Antrasis tavo laiskas kai ka paaiskina. Gerai, kad stengiesi iveikti sunku emociskai meta ir ieskai budu tam padaryti. Bet kaip ir Nora raso, noreciau ir as pasiulyti atkreipti demesi ne i svori, o i kuno formas. Svoris, kurio tu ketini siekti, siek tiek mazokas pagal tavo ugi, gali buti, kad tau tavo kuno formos patiks ir su didesniu svoriu, jei sportuosi ir taip dailinsi kuna. O kaip suprantu, sportuoti tu megsti, ko nepasakyciau apie save :) As beveik is viso nesportuoju, bet kruopsiai laikausi mitybos plano. Uzsibrezta svori pasiekiau gan greitai, dabar bandysiu ji islaikyti. Esu uz tave zymiai vyresne, negaliu sau leisti labai suploneti, nes labai suploneja ir veidas, islenda naujos rauksles. Pasiekiau 65 kg, ugis 165, ir man to pakanka. Bandysiu dabar susidraugauti su man pasiulytais pratimais, gal dar siek tiek padailes kuno linijos, o veidas nebelieknes. Kaip matai, kiekvienam savo problemeles, linkiu tau sekmes sprendziant savasias ir - neuzmirsk pavalgyt :)
2016-08-08 20:01:47
Kaip smagu, kad tiek jusu raso forume :) Kartu tikrai daug lengviau siekti tikslo, ir, aisku, idomiau. Del savo kuno tai nepasakyciau, kad esu juo nepatenkinta, tiesiog is esmes maitindavausi laabai blogai (pralekdama tai spurga isimesdavau, tai i Makdonalda nulekdavau, tai nakciai steika susveisdavau) ir noriu pakeisti savo iprocius. Man patinka, kad gaminant ir valgant Kilo.lt siuloma maista, jis is tiesu turi naturalu skoni ir kvapa :) O svorio mazesnio noreciau nes tiesiog man grazu tos smulkios merginos. Dar graziau man is tiesu yra itin moterisku formu moterys, bet , deja, man tie kilogramai skirstosi ne ten kur turetu :D Ir, zinoma, pernelyg suplonejus, isryskeja rauksles ir pan., ir todel as nesu taip jau susikoncentravusi i svori. Tiesiog man svarbu i ka nors susikoncentruoti. Siandien vel blogu naujienu sulaukiau, tai galvojau metas pasilepinti tortu, bet kadangi stresas man neatidaro burnos, o ja uzkemsa, tai liudnai parejau namo neprisivalgius. O tada...ziuriu, guli sviezuteles bandeles maisely :D pauosciau as jas ir taip uzsinorejau, kad viena persipjoviau ir apsitepiau su sviestu ir taip skaniai suvalgiau! Ir pagalvojau, kad dar niekada nebuvau tokia laiminga nusidejus :D Tai vat, kartais ir tas stresas ne toks didelis, kaip atrodo. O del begimo, tai as dar bandysiu ji prisijaukinti. Butinai!
2016-08-09 15:17:30
Na va, tik pasidziaugiau, kad nemegstu saldumynu, ir kaip tik siandien uzsinorejau kokiu riebiu spurguciu ar gero gabalo Napaleono. Uztat siryt pasisveriau ir pamaciau -1 kg. Taigi matyt kunas nori neprarasti riebalu ir praso jam padeti :) Labai dziaugiuosi, ypac kad vakar vakare tikrai nemazai pavalgiau ir dar ta bandele su sviestu :D Dabar vel esu pilna motyvacijos ir net akyse sviesiau :) Kaip jums sekasi neisklysti is kelio? Kas jus labiausiai motyvuoja siekti savo tikslo?
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.