Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Dar ne vakaras

2016-08-09 21:11:32
Sveika, Čihita, ir dėkui už linkėjimus. Stengsiuosi, kad pavyktų.
2016-08-10 09:33:44
Vakar diena praėjo puikiai, bet iki 100 proc. programos įvykdymo pritrūko. Buvau kelyje, tai vakarienę (tuno salotas) teko valgyti pakelės užeigoj. Salotose pūpsojo bulvė, apipilta padažu. Suvalgiau ją ir prisiminiau, kad kažkokiam straipsny primygtinai buvo rekomenduojama nešiotis dėžutes su savo maistu. Hmm... Gal pasieksiu kada tokį lygį.
2016-08-10 09:54:31
Blogiausiu atveju galima isideti riesutu arba obuoli :) Kitas variantas prasyti patiekalo be padazu ir bulviu :)
2016-08-10 12:41:27
Nora, žinoma, kad galėjau paprašyti salotų be bulvės, arba galėjau jos tiesiog nevalgyti, kaip nevalgau keptų bulvyčių, kurių įdeda kavinėje prie kepsniuko. Bet ta bulvė buvo virta, tai ir susigundžiau. Be to, labai jau skani, seniai jau bulvių buvau valgiusi. Net ir skonis jų kažkoks kitoks pasidarė. Nors ir kitų produktų skonis pasikeitė. Prieš kelias dienas gėriau stiklinę pieno, jis man pasirodė per ... saldus.
O šiaip šiandien susimąsčiau, koks gi turėtų būti mano tikrasis svoris? Turiu galvoj ne rekomenduojamas pagal KMI. O tas, kuriam esant geriausia jausiuosi ir būsiu sveika. Žiūrėsim, kaip bus toliau. Kažkodėl manau, kad jis gana lengvai kris iki tam tikros ribos, o paskui ims ir sustos. Tada dar bus galima mažinti kalorijas ar didinti fizinį krūvį, ir dar kažkiek svorį sumažinti. Tik kažin ar verta siekti savo 58 kg kažkada turėto svorio, laipiojant po kalnus?
2016-08-10 13:19:16
Adataite, nesigraužk dėl tos suvalgytos bulvės :) Suvalgei, tai suvalgei... Aš tai irgi pasiilgstu bulvių, tai per lucky day dažniausiai valgau bulvinius patiekalus ir nusiperku kokį torto gabalėlį (nemažą) arba Kuršėnų vyniotinį.
O mano skonis irgi pasikeitė, man net vanduo atrodo, kad yra saldus :) O nusipirkto šokolado per lucky day net nebeįveikiau, per daug saldus atrodė, nors pirkau 85 proc juodąjį :)
2016-08-10 13:21:58
Adataite, oho kokie tavo planai - 58 kg :) Na, jei norėsi, tai pasieksi, bet esant tavo ūgio, jei ir nepasieksi to jaunystės svorio, tai tikrai manau, kad jo ir nereikėtų siekti :)
2016-08-10 13:31:09
Ne, Ramuneee, jokiu būdu nesiekiu 58 kg! Matyt, neaiškiai išsireiškiau. Kaip tik rašiau, kad būtų neprotinga įsivaizduoti, kad viskas gali būti taip, kaip jaunystėje, turėti tokį patį svorį ir dar tempti 25 kg kuprinę. Nurodžiau kilo 75 kg ir būsiu labai laiminga, jei tiek pavyks pasiekti. Ir dabar jau esu laiminga, 9 kg atsikratymas jau jaučiasi.
2016-08-10 14:08:16
Su tuo jaunystės laikų svoriu norėjau tik pasakyti, kad kartais keliame sau nerealius reikalavimus, atiduodame tam daug jėgų, nervinamės, jei nepavyksta pasiekti tikslo. Nežinau, ar tinkamas bus pavyzdys, bet vis galvoju apie Rūtą Meilutytę. Nesu sporto specialistė, bet kažkodėl atrodo, kad Rūtelė išsikėlė tikslą virš savo jėgų. Turiu galvoj jos traumą pernai rudenį, kai nukritusi nuo dviračio susilaužė alkūnę. Jau tada gal buvo aišku, kad konkuruoti su sportininkėmis, kurios visą laiką treniravosi pilnu pajėgumu, kol Rūtos ranka gijo ir kol vyko reabilitacija, nelabai realu. Vien patekti į finalą - jau buvo stebuklas, o medalis, ir dar aukso, deja, buvo nerealus tikslas. Manau, kad taip yra ir svoriu, negalima norėti nerealiai mažo svorio. Arba turi vien tik tuo ir gyventi, o pasiekus - dar sunkiau dirbti, kad svoris nepadidėtų. Nors iš tiesų mes visos skirtingos, ir kažkam gal tai yra gyvenimo tikslas.
2016-08-10 15:06:17
Jo, pritariu, gerai, kai tam tikras svoris netampa gyvenimo tikslu, o tik nedidelės gyvenimo atkarpos vienos iš gyvenimo sričių tikslu :) O jau buvau kiek sunerimus, kai lyg ir supratau, kad norėtum pasiekti tą jaunystės laikų svorį.Galvoju, kaip čia gražiau ir neįžeidžiant parašyti, kad nereikėtų to svorio tau siekti :) Apie Meilutytę irgi teisingai rašai, tik tiek, kad jinai dar labai jauna, nėra subrendusi asmenybė, tai tuos tikslus jai suformuoja aplink ją esantys žmonės, treneriai, tai jie ir turėtų daryti viską, kad Rūtelei nereikėtų verkti po finišo, nes nepasiekė savo tikslų. Tikslai turėjo būti kitokie, pasiekiami. O tu matau domiesi sportu. Ne visai supratau apie 25kg kuprinę. Čia tiesiogine prasme tempi ją?
2016-08-10 15:08:06
Adataite, tai jau nemažai ir numetei 9 kg, gal ne taip jau daug ir liko iki 75?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu