Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Dar ne vakaras

2017-06-12 21:04:17
Piešiny, pritariu, kad reguliarus maitinimasis yra vienas iš svarbiausių dalykų. metant svorį. Dažniausiai daug maž taip ir gaunasi, bet ne visada. Tavo patarimas turėti krepšyje tinkamo maisto labai geras. Tik vis tiek kartais pasitaiko situacijos, kai krepšys būna tuščias. Ypač keliaujant. Seniau visada į kelionę dėdavausi sumuštinukų su lašiša ir citrina. Bet prie mitybos plano jie netinka. O kas nors su avokadu būtų pats tas. Atostogų šiemet jau turėjau, buvau keliose kelionėse. Vasarą man smagiausia prie ežerų, Trakuose pavyzdžiui. Planuose tik kelių dienų stovyklavimas liepos pradžioj. Sąlygos laikytis plano yra, Labai tikiuosi, kad nepersivalgysiu košių, šašlykų ar ant laužo keptų bulvių.
2017-06-13 10:04:29
Manau sumustinukai su lasisa tikrai tiktu :) Juk tikrai geriau nei kokie saldumynai, ar nevalgyti visai. Duona juoda rugine, lasisa, citrina... nieko nematau blogo. O ir obuoli koki gerai tureti visada rankineje, o as dar dziovintu slyvu turiu isimetusi... jos man visada kelionese pagelbsti :)
2017-06-13 10:21:23
Nora, taip, su juoda duona būtų gerai. Buvau įpratusi su balta, kol nesilaikiau kilo programos, ir sumuštinukai visi labai patikdavo. Su juoda skonis kitoks, bet reikės pabandyti.
2017-06-13 10:58:54
Na pas mus juodu duonu nera, bet jos ir ne baltos :) tokios grubaus malimo, daznai deta selenu, ivairiu seklu, buna ir aviziniu... Paskaicius sudetis tikrai gera, gal net ir sveikos... Cia sumustiniai skaitomi sveikais uzkandziais, ypac jei su ta duona ir lasisa, arba su kiausiniu ir krevetemis :)
2017-06-13 17:12:05
Man visada sumuštinis buvo (ir dabar yra) pats skaniausias maistas. Būtinai su juoda duona, sviestu, ir su viskuo: sūriu, silke, lašiša, kiaušiniu, kartais dešra. Dabar galima tik toks sumuštinis: traputis su avokadu. Ir išvis mano valgiaraštyje tik 1 kartą yra juoda duona su salotomis. Labai pasiilgstu sumuštinių.
2017-06-14 10:08:26
Dezi, juk gali paprasyti dietologes, kad daugiau sumustiniu itrauktu i meniu :)
2018-11-27 23:43:34
Ratas apsisuko, ir teko sugrįžti. Esu tame pačiame taške, nuo kurio pradėjau. Buvau nuėjusi tolokai - visus 15 kg. Per maždaug pusantrų metų susirinkau visus atgal. Ne sugrįžo, o būtent susirinkau. Ką dariau? Beveik negėriau vandens, valgiau sumuštinius, neskaičiavau kalorijų, ir vėl grįžo įprotis užkandžiauti vėlai vakare, kuris, laikantis kilo programų, buvo jau užsimiršęs. Pradedu antrą kelionę tuo pačiu maršrutu. Gal šį kartą pavyks geriau.
2018-11-28 09:47:54
Sveika sugrizus, sekmes numest tuos negerus kg:)
2018-11-28 14:08:26
Sveika, Ritule, dėkui. Na, bandysiu pakovoti su tais blogaisiais kilogramais. Tik kaip su savim kovoti, kaip vadelių neatleisti? Svarbiausia užduotis, matyt, susitvarkyti su savo mintimis ir veiksmais. Man kilo sistema labai patinka, ji tikrai veikia, laikantis jos ne tik krenta svoris, bet ir gerėja sveikata. Ir grįžo tas svoris tikrai ne iš karto, o labai labai iš lėto. Pradžioje iš viso nekilo, vėliau maždaug po kilogramą per mėnesį. Tai iš šalies žiūrint, atrodo, kur problema? Prisidėjo, 1 kg, na, 2, 3, 5, tai vėl grįžti prie kilo sistemos, ir stabilizuoji svorį. O kažkodėl nepavyksta, deja.
Kaip sekasi tau, ar nekankina panašios problemos? Jei taip, kaip su jom kovoti?
2018-11-28 18:55:26
Na as cia jau metai laiko,numeciau nemažai kg,o prie mitybos ir rezimo jau pripratau,na nezinau,kaip bus po to,kaip dabar galvoju,nebenoriu gristi i triženkli skaiciu,manau,kad stengsiuos visada laikytis. Galbut tau reikejo tik pajautus,kad auga,vel grist i rezima. Dar be to jau pabuvus cia,zinai,kaip maitintis. Nors kaip as galvoju,geriau jau gristi,nei nieko nedaryt,turiu pavyzdziu,kurie pasilaike trumpai ir pritruko valios.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu