Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Dar ne vakaras

2016-08-08 18:27:21
P.s. tiesa, nuklydimus visgi sau leidžiu. Kiekvieną dieną tris kartus geriu kava su pienu, nes be pieno man šiek tiek dirgina skrandį. Tai su pienu gaunu 100 kcal, kurios yra virš man paskirtos kaloriju normos. Renkuosi 1 proc pieną. Kava dažniausiai uzkisu skrandį, kai labai norisi valgyti. Štai ir dabar grįžus iš darbo jau vos vos nepasiemiau gabalėlio šokolado, kuris liko niuo laimingos dienos, bet laiku pamačiau, kad turiu gabalėlį vištienos ir agurką. O dabar geriu kava. Iki vakarienės pratempsiu :)
2016-08-08 18:29:49
O koks tavo ūgis? Kokio kmi siekį? (įdomi programa, rašau į be nosinės, bet ištaiso su nosine :)
2016-08-08 18:57:27
Ačiū, Ramunėle, už palaikymą. Šiandien tokia įtempta diena buvo ir kažkokio gero žodžio labai reikėjo. Galvoju, kaip čia yra su tais nuklydimais. Gal jie kažkaip susišaukia su lucky day? Jei po nuklydimų nedarai laimingosios dienos, gal tada viskas gerai? Nes sekmadienį leidau sau tik šiek tiek medaus (su varške). O nuklysti šiaip jau visai nenorėčiau. Tik man neišeina. Atvažiuoja draugai. Turiu du pasirinkimus. Pirmas - visiems pasakau, kad laikausi dietos, ir kad nei vyno negersiu, nei į kibininę neisiu, ir net pasivaikščioti paežere tikriausiai neišeis, nes tada praleisiu savo vakarienę. Antras - niekam nieko nesakau, iš vyno taurės siurbčioju simboliškai, iš netinkamo maisto išsirenku geriausią variantą, tik prieš saldainius neatsilaikau. Pasirinkau antrąjį variantą. Nežinau, ar teisingai. Tikiuosi, taip. O kaip elgiesi tu panašiose situacijose?
2016-08-08 19:01:19
Ūgis 170 cm. Kadangi viršsvoris didelis, nedrįstu labai daug norėti. Kilo nurodžiau 75 kg tikslą, bet pati sau galvoju - kiek išeis.
2016-08-08 19:10:42
Tikrai pasieksi 75, jei tik noresi. Turiu 2 artimus zmones, kuriems su sia programa puikiai sekasi. Viena mergina jau numete 27 kg. Labai tiksliai laikosi mitybos plano. Nori dar numesti ir zinau, kad numes, nes matau, kad puikiai sekas. Kita drauge ziurejo labai skeptiskai, nemegsta laikytis jokiu suvarzymu, bet ir tai neblogai sekas, numete 8 kg. Kol kas tuo ir tenkinas, bet, man atrodo, kad rudeni uzsimanys vel grizti i kilo.lt. Tai as pasiziurejus, kad joms taip puikiai sekas irgi prisiregistravau. Per gyvenima teko daug dometis ivairiom dietom, kol kas kilo.lt galiu tik pagirti.
2016-08-08 19:19:53
Viena mano drauge jauna (ta, kuri numete 27), dabar augina vaika, tai daug buna namie, tai ir pagundu nedaug. Sekmadieni leidzia sau viska, eina i kavines, prisiperka visokio maisto :) Bet kitom dienom - tiksliai pagal plana ir pagal valandas. Kita drauge niekam darbe nesake, kad laikosi dietos, stengiasi visaip issisukti. Kai pvz darbe svenciam gimtadieni, tai ji jai ideta torto gabaleli pasiima, sako, kad veliau suvalgys ir nukreipia kalba kur nors kitus. As tai mazdaug kai kas klausia darbe, tai pasakau, kad stengiuosi valgyti sveikesnius produktus, bet nesakau konkreciai apie kilo.lt. O su draugais dazniausiai susitinku sestadieniais, tai sestadieni ir pasirinkau laiminga diena, tai tie, su kuriais reciau susitinku, nelabai ir pastebejo, kad laikaus dietos. O darbe nesakau, nes tuoj pradeda mano koleges sakyti, kad kam cia man to reikia, ir taip neesu stora, o ypac apie rauksles primena (man tuo bus 50 metu). Bet as pries pradedama lieknet zinojau, kad atsiras rauksliu, taigi samoningai nusprendziau atsikratyti tu keletos kg, kurie apsunkindavo mano kasdienybe ir neleisdavo jaustis gerai. o koks tavo amzius, jei ne paslaptis?
2016-08-08 19:50:36
Ne paslaptis. Turbūt, esu čia pati vyriausia. Greit bus 59. Nė pati nežinau, kaip galėjo tas svoris taip užaugti. Mokykloj buvau fizinio mokytojos numylėtinė, kartais net leisdavo man pravesti fizinio pamoką. Lankiau gimnastiką, tinklinį, orientacinį, bėgiodavau krosus. Institute irgi daug sportuodavau, tada svėriau apie 60. Vėliau kas keli metai vis po kokį kilogramą priaugdavau, bet vis dar buvau aktyvi. Kartą dalyvavau maratone - per dieną nuėjom 50 km. 40 metų svėriau apie 70 kg. Tada pasikeitė mityba - namuose visada būdavo pilnas šaldytuvas maisto, o apie svorį visai negalvojau. Toliau net neatsimenu, kaip jis kilo. Kažkada buvo sugedę svarstyklės, rodė 85, bet vėliau paaiškėjo, kad iš tiesų 90 kg. Tada svyruodavo 90-96, bet per dideles kančias numetus kažkiek, vėliau tuoj pat atsistatydavo. Yra tokia rusų dainininko daina "Vstala baba na vesy - 99". Tai, kai mano svarstyklės parodė 98, supratau, kad laukti daugiau nebegalima.
2016-08-08 19:57:30
O dėl raukšlių - gal specialūs kremai padėtų? Yra juk tokių. Ir vanduo turėtų labai saugoti nuo raukšlių. Jei pavyksta išgerti paskirtą normą. Man iš pradžių sunku buvo tiek įveikti, dabar pripratau, ir visai patinka. Net kavos nesinori.
2016-08-08 20:13:25
Na, smagu, kad yra kilo.lt ir vyresniu :) Vandeni ir as pamegau, nors anksiau vos kokia stikline sugebedavau per diena isgerti, o dabar 2 litrus laisvai isgeriu. Krema nuo rauksliu (sake, kad labai geras) taip pat pradejau naudoti, tik jis yra nuo mazu rauksleliu, matyt tos didesnes jau niekur nedings. per svorio metimo perioda atsirado dar dvi naujos :( Bet tikrai dziaugiuosi ia atsiradusi, nes susitvarkiau siek tiek virskinima, anksciau daznai persivalgydavau, tai tekdavo griebtis reklamuojamu virskinimo g=fermentu, skrandi skaudedavo ir pan. Dabar visa tai nutinka tik per laimingas dienas, bet gal greitai ismoksiu ir per jas neapsiryti! Na, rasyk, kaip tau seksis.Man atrodo, kad su kilo.lt visiems pasiseka, kas ideda nors kiek pastangu :)
2016-08-09 09:31:20
Sveika Adataite :-). Linkiu tau didžiulės sėkmės! Reikia truputį pastangų, didžiulio noro ir tau pavyks :-).
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu