Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Dar ne vakaras

2016-08-07 11:16:59
Praėjo pusantro mėnesio, kai čia užsiregistravau. Vakar baigiau skaityti Piešinio dienoraštį. Susižavėjau juo, kaip tikriausiai visi ir visos jį skaitę. Šiek tiek nusivyliau tik tuo, kad Piešinio čia jau nėra, ir kad jau nepavyks rasti naujų jos įkvepiančių, motyvuojančių ir informatyvių įrašų. Gaila, kad prasilenkėme.
Šiandien mano laimingoji diena. Žinau, kad reikia valgyti kitaip, leisti sau viską. Tik kad nesinori. Gal dėl to, kad mano savaitės meniu man labai patinka ir kažkaip nesinori nei bulvinių blynų, nei pyragų. Be to, net kelias dienas šią savaitę išklydau iš kelio. Tai šį kartą laiminga diena bus laiminga su įprastu meniu.
Tiesa, startavau su viso savo gyvenimo "rekordu" 98 kg prieš du mėnesius, o į kilo patekau su beveik 96. Paskutinį kartą svarstyklės rodė 90.15 kg. Žiūrėsim, ką jos rodys rytoj. Labai tikiuosi, kad pirmasis skaičiukas pavirs į aštuonetą. Tik bus taip, kaip bus.
2016-08-07 17:37:04
o aš čia lygiai mėnuo. Per tą laiką atsikračiau 4 kg, toks ir buvo mano tikslas. Dabar bandysiu išlaikyti pasiektą svorį. Kažin, ar tai nebus sunkiau, nei numesti :) Per laimingą dieną labai daug valgau, nes apskritai labai mėgstu pavalgyti, mano medžiagų apykaita gana greita, tai kitą dieną po laimingos dienos svoris žymiai šokteli į viršų, po to per savaitę nukrisdavo, kai laikiausi sumažinto kaloringumo mitybos plano. Na žiūrėsiu kaip bus, kai kalorijų padaugėjo. Turbūt reiktų mažiau valgyti per laimingą dieną, nes jaučiu, kad skrandžiui per sunku suvirškinti tiek maisto.
2016-08-07 18:19:42
Sveikinu Ramunee taip greitai ir lengvai pasiekus tikslą. O koks buvo pradinis svoris arba koks pasiektas? Ir koks ūgis?
2016-08-07 21:27:59
Mano ūgis 165, svoris buvo 69, dabar 65. Tai nėra idealus svoris, bet jis mane tenkina, nes metant svorį lieknėja visas kūnas, taip pat ir veidas, atsiranda naujų raukšlių, o jų aš jau ir šiaip turiu :) Aš esu iš tų, kurie mėgsta dažnai valgyti, ir pusryčius visą gyvenimą valgau, tai gal todėl mano medžiagų apykaita visada buvo gana greita. Bet jeigu valgau viską, ko tik noriu ir kada noriu, tai keletą kilogramų kaip mat priaugu. Tada jaučiuosi tokia apsunkusi ir imuosi kokių nors priemonių. Anksčiau skaičiuodavau kalorijas, o dabar užsiregistravau į kilo.lt. Kol kas esu labai patenkinta, nes man reikia tam tikros drausmės, taip man žymiai lengviau laikytis. O ir dar kai kokių naujų dalykų sužinojau šioje programoje.
2016-08-07 22:41:23
Tai tolimesnis tikslas - išlaikyti esamą svorį? Ar tokiu atveju kilo pakeičia mitybos programą?
2016-08-07 23:27:04
Taip, dabar noriu išlaikyti svorį. Kilo.lt paklausė, kaip man sekasi. Pasakiau, kad noriu išlaikyti pasiektą svorį, tada dar kartą paklausė, ar tikrai mane tenkina pasiektas svoris. Net suabejojau, bet vis dėlto buvau apsisprendusi ir nebesimėčiau, man gerai ir 65, nors pagal kilo.lt KMI skaičiavimą rodo, kad aš turiu papildomų kg ir tai gali pakenkti mano sveikatai. Bet kol kas laikausi savo nuomonės, kad man tinka dabartinis svoris, tai padidino kalorijas nuo 1200 iki 1500. Bet šiandien dar valgiau 1200, nes kaip jau rašiau, vakar ypač daug prisivalgiau, tai šiandien, deja, svarstyklės rodo kur kas daugiau, negu 65 :(, kurių atkakliai mėnesį siekiau. O ir šiaip nepavyko taip greitai persiorientuot prie kitokio valgymo, per mėnesį laiko jau atsirado šiokie tokie įpročiai. O kaip tau sekas, Adataite?
2016-08-08 08:59:16
Ramune, man kol kas sekasi gerai. Svarstyklės ne kasdien man prieinamos, tai sveriuosi įvairiai, kartais tarp svėrimųsi būna kokios 3, 5, o kartais 10 dienų. Tai šiandien nuo paskutinio svėrimosi nukrito 700 g. (5 dienos). Nors per tas dienas buvo visko - ir praleistų valgymų, ir kibinų, ir saldainių, ir vyno, ir su sportu nedraugavau. Šiaip jau vidurkis pradžioje būdavo apie 200 g per dieną, dabar tik apie 100 g. Pagal kilo planą man liko dar 14 kg. Bet nusprendžiau galva sienos nedaužyti, jei tiek nepavyks pasiekti, ir nestabdyti, jei ir toliau svoris tirps. Norėčiau tik, kad tie nukritę kilogramai negrįžtų.
2016-08-08 14:43:29
Skaitinėju apie Rūtos plaukimą olimpiadoje. Kažkaip įstrigo pastabos apie jos svorį. Sunkiau gi plaukti su didesne mase. Julija atrodo smulkesnė. Paskaičiau ir apie ją. Pasirodo, ji kovoja su svoriu, vartodama papildus. O papilduose - draudžiami preparatai. O mūsų Rūtelė viską bando pasiekti savo jėgomis, ir treniruojasi savęs negailėdama. Jos mityba tikriausiai rūpinasi geri specialistai, bet kažkodėl pagalvojau - gal kilo sistema jai padėtų? Šiaip ar taip, kuo geriausios jai sėkmės finale, o medalių ji jau Lietuvai pridovanojo su kaupu.
2016-08-08 18:16:07
Sveika, smagu, kad ne tik apie save galvoji :) Šaunuolė! o 700 gr per penkias dienas yra labai gerai, ypač turint omenyje tai, kad leidi sau nedidelius nuklydimus :) Aš tai nuklydimų sau neleidžiu jokių, nes jei suvalgyčiau pvz vieną saldainį, tai man to neužtektų ir tada visas dienos planas žlugtų :)
2016-08-08 18:27:17
P.s. tiesa, nuklydimus visgi sau leidžiu. Kiekvieną dieną tris kartus geriu kava su pienu, nes be pieno man šiek tiek dirgina skrandį. Tai su pienu gaunu 100 kcal, kurios yra virš man paskirtos kaloriju normos. Renkuosi 1 proc pieną. Kava dažniausiai uzkisu skrandį, kai labai norisi valgyti. Štai ir dabar grįžus iš darbo jau vos vos nepasiemiau gabalėlio šokolado, kuris liko niuo laimingos dienos, bet laiku pamačiau, kad turiu gabalėlį vištienos ir agurką. O dabar geriu kava. Iki vakarienės pratempsiu :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu