Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Metu svorį kai kmi normalus :)

2016-08-01 08:44:44
Na ką, praėjo pirmos dvi savaitės kai esu kilo.lt narė, ir atėjo lakas pasidaryti nuotraukas. Nudžiugau
2016-08-01 15:02:48
Jooo, nedaug papasakojai... Nudžiugai dėl to, kad atėjo laikas pasidaryti nuotraukas? :-)))))
2016-08-02 00:13:05
Oi, pažiūrėjau kad tik pusę viso mano rašto įkėlė
2016-08-02 00:23:36
Na ką, pasimokiau, kad į forumą rašyt galima tik iš kompiuterio :) ach ta technika.. Bandysim vėl :D Taip, nudžiugau kad taip greitai pokytis pradėjo matytis. Seniai norėjosi numesti tuos papildomus centimetrus ir pakoreguoti figūrą, bet jie kaip koks įkyrus gerbėjas, prilipo ir nė iš vietos :D O pasirodo reikėjo smarkai pakoreguoti mitybą.. Tik įdomu kaip ilgai išvengsiu pagundų riebaus ir saldaus maisto pavidalu :D Su sportu man problemų seniai nebėra, jau keli metai kaip lankausi sporto salėje, ir tai padėjo numesti staigiai iš kažkur atsiradusius plius 10kg, bet kaip sustojau ties 64-65, taip ir pasilikau. Beje, mano ūgis 171, tai svoris būtų kaip ir normalus jei tik didelė jo dalis nebūtų sudaryta iš riebaliukų.. Prisiskaičiau įvairių komentarų, ir nusprendžiau pati pradėti rašyti dienoraštį. Ar savaitraštį, žiūrėsim kaip seksis prisiminti jį vesti :D
2016-08-02 08:05:53
Laba ::) mano KMI taip pat atitinka "standartus", bet :) 160cm, 55-54 kg. Tai vat tie keli kg vis neduoda ramybes. Esu nare jau keli menesiai, bet vis paslystu ir vel nuo pradziu :) ...
2016-08-02 09:11:57
Sveikos, ir aš labai panašiai slydinėju, KMI normalus, 168cm-61kg, numesti svorio labai norisi, bet jis nenori niekur išeiti. :D Stengiuosi ir laikytis mitybos ir sportuoti, aišku beveik kiekvienos savaitė pabaigoje pagadinu reikalus.. Ir raumenys šiek tiek išryškėjo, bet nei svoris, nei cm nenori keistis... Esu kilo lt 1 mėn.
2016-08-03 08:39:57
Na man su paslydimais būna taip, kad vienu momentu tiesiog labai labai užsinoriu šokolado, net bloga kaip noriu, tai nesikankinu ir suvalgau juostelę. Liežuvis patenkintas, nuotaika pakyla, ir toliau galiu tęsti programą be problemų :) O su laiminga diena gavosi taip, kad pirmos tokios dienos metu buvau pasimetus, ką valgyti, kažkaip greitai pripratau prie duoto rėžimo. Tai kai pavalgiau "uždraustų" produktų, po to dvi dienas skrandis ant manęs labai pyko.. Tai pasinaikinau aš ją iš savo valgiaraščio ir tiesiog pasilikau vieną dieną per savaitę, kada prie duoto valgiaraščio leidžiu sau pasmaguriauti :D Kilo.lt esu tik trečia savaitė, tai spėjau pamesti 3kg ir po kelis centimetrus šen bei ten. Bet bijau kad čia tik pirmųjų savaičių poveikis, kol organizmas prisitaikys prie naujo rėžimo. Kaip jums buvo pirmomis savaitėmis?
2016-08-03 12:29:37
labas, mano kmi irgi normalus. buvau jau išėjus iš kilo. lt. pusmetį svoris nekrito, bet per birželį - liepą užlipo trys kilogramai. atrodo labai retai nukrypstu nuo kilo.lt programos. bet pasirodo ir menki nukrypimai iš karto veda prie svorio ataugimo. kai pradėjau mesti - buvau labai motyvuota ir laikiausi programos kaip laikrodis. o dabar jau daug sunkiau. ypač sunku suderinti su tuo, kad po darbo norisi eit kur nors lauk, ir nepavyksta laiku pavalgyti vakarienės.
2016-08-04 09:59:26
Sveika hh :-). Kodėl grįžai, kas nutiko? Dėl tų 3 kg, ar trūksta režimo?
2016-08-05 11:13:57
labas čihita. kažkaip pamečiau režimą, tai prastai pasijutau. kai prarandu tvarką mityboje, dažnai susiję ir su bendrai tvarkos gyvenime praradimu. tai grįžau, kad turėčiau šiokią tokią paspirtį. tiksliai laikytis kaip pradėjus jau vis viena nesigauna. kažkokia aš atsipalaidavus. bet taip maždaug pasižiūriu, minčių mitybai pasirenku, su specialistais pasikonsultuoju. na ir tie augantys papildomi kilogramai nedžiugina.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu