Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Rm34

2014-01-29 11:15:24
Sveiki,
Esu naujas kilo.lt narys, tikiuosi rezultatai bus dziuginantys ir netapsiu vieno menesio narys:)
Situacija tokia :) Mano ugis 187cm svoris 97kg. Tikrai neisjuaciu labai apkunus ,sportuoju boksa du kartus per savaite, tai mano manymu gaunu ganetinai nemazai Kardio kruvio. Planuoju pajungti ir krosa , miske, viena karta per savaite , pvz sestadieniais rytais. Siaip jegos ir istvermes tikrai pakanka atlaikyti nemaza kruvi treniruociu metu. Taciau pripazystu, kad maitinuosi neteisingai, ir sportuodamas negaunu norimo rezultato . Noreciau "numesti " apie 10 kg , ir paryskinti raumenis. Manau sureguliavus mityba , man puikiai pavyktu. Desiu savo rezultatus i dienorasti , kad paciam butu papildoma Motyacija, jei kam idomu, prasau skaitykite dalinkites savo patarimais:) o kolkas laukiam mitybos plano:)
2014-01-29 12:55:56
Sveikas :) jei tvarkingai laikysies mitybos plano - per pirmą savaitę nukris 2-3 kg :) (man 3 nukrito :) Svarbiausia - mityba!
Viskas tavo rankose! :) Sėkmės :)
2014-01-29 17:24:16
Ir aš palinkėsiu sėkmės, pati pirmą sav. numečiau 4kg., antrą tik vieną, laikiausi griežtos dietos tik nesportavau, bet aš labai patenkinta, viskas priklauso nuo mitybos, va kai nuo vasario pradėsiu eiti į salę , manau rezultatai bus dar geresni, tiesa dar paminėsiu, kad labai sumažėjo apimtys, atrodo kas tie 5kg., kadangi mano ūgis182cm., bet rezultatai geri, jausmas geras, visiem sėkmės.
2014-01-29 17:42:11
Sėkmės!
2014-01-29 20:46:45
Rm34, linkiu sekmes! ;) Pirma savaite sunkesne buna, bet jau antra kur kas lengvesne.
2014-02-06 08:44:46
Sveiki,
na ka :) tikrai nuosirdziai pasakius nesilaikant GRIEZTAI mitybos plano , gal kokia tik 70 proc . apie 1,5kg per savaite nukrito.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS