Apie viską

/

Apie viską

/

sugriztantys kilogramai

2016-06-12 23:11:35
sveini noreciau jums pasipasakoti ,taigi laikiausi kilo mitybos plano nuo vasario pabaigos taigi po triju menesiu buvau numetus nuo 73 iki 66.5 ,rezultatai dziugino , bet neseniai su klase vaziavau i vokietija ir po keturiu dienu pasisverus namie pamaciau nekokius skaiciukus 69,70, ir dabar praejo dvi savaites ir vis negaliu susiimti ir pradeti laikytis plano nuosekliai nes galvoj tik tokios mintys - ''o kam cia kazka daryt ,nes visitek tas planas baigsis ir svoris gerokai soktels ,nes per kelias dienas sugebejau priaugti vos ne tiek pat kiek numetu per visa menesi?'' net nezinau ar cia pykti ant saves kas esu bevale ar ant kilo kad zadejo ilgalaikiu rezultatu veliau bet keturias dienas nesilaikant ju programos +3-4 kg?
2016-06-13 00:58:14
Uljanaa.n, mes pradėjome beveik su tokiu pačiu svoriu. Nors esu čia trumpiau nei jūs, patikėkite, tikrai jau spėjau susidurti su panašia situacija. Jokiais būdais nepasiduokite! Ateis diena, kai nuosekliai ir sąžiningai besilaikiusi plano, sversite 63kg. Tada ateis diena, kai vėl ''nuslysite'' į šalį keturiom dienom ir priaugsite kelis kg. Bet kuo daugiau būsite nutolusi nuo pradinių 73 kilogramų, tuo nebaisesni jums bus tokie ''nuslydimai''. Į viską žiūrėkite iš ilgalaikės perspektyvos, ne iš trumpalaikės. Kitas dalykas, kai jau pasieksite savo norimą rezultatą, galėsite pasikeisti ''tikslą'' - pvz., išlaikyti esamą svorį. Įsivaizduoju, kad ir jūsų programa bus pasikeitus, gal ne tokia griežta... Ir trečias dalykas - ar per tris mėnesius buvimo čia vienintelis geras dalykas jums buvo TIK numesti kilogramai? :) Nežinau kaip jums, bet aš tai labai išprusau sveikesnio gyvenimo būdo prasme, kūnas maloniai pastangrėjo... o vienas didžiausių dalykų, kuriuo negaliu atsidžiaugti - mano veido oda dėl tinkamos mitybos ir gausaus vandens gėrimo tapo švarut švarutukė. Po daug daug metų tepliojimosi krempudra, jau kokią savaitę išeinu į viešumą nieko neužsitepus. O charakterio ugdymas. O dar pagalvoji, kai numestas svoris pasitarnauja kitų tikslų siekimui... Jūs dar gerai pagalvokite ;) :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu