Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Dirbanti studentė

2016-05-14 11:10:00
Sveiki, nutariau ir aš užsivesti savo asmeninį dienoraštį, pabendrauti su bendraminčiais :)
Taigi, prie kilo.lt prisijungiau 04-17 su tokiais duomenimis:
krūtinė 95,
liemuo 80,
klubai 106,
šlaunys 64,
rankos 31.
Ūgis 167, svoris 71.
Šiandien, praėjus 4 savaitėms nuo starto atrodau taip:
krūtinė 94,
liemuo 74,
klubai 103,
šlaunys 61,
rankos 31.
Ūgis 167, svoris 67.
Tikslas - per 3 mėnesius pasiekti 60 kg svorį.
Rezultatai išties džiugina, nors tikėjausi šiek tiek geriau.. Išėjo taip, kad 2 savaites nesisvėriau, nes neturėjau svarstyklių, tai tikėjausi grįžus namo sverti bent 2 kg mažiau, o išėjo tik 1 :)... Atrodo mitybos plano laikausi tikrai griežtai, valgau viską kaip nurodyta. Vienintelis nukrypimas - 1-2 šaukšteliai medaus silpnumo akimirkomis. Gal lūkesčiai per daug išsikreipė, kadangi svorio kritimas pirmą savaitę buvo didžiausias.
Iki šiol maniau, kad kažkokių savijautos pokyčių nepajaučiau, tačiau išėjus pabėgioti grįžau euforijoje. Anksčiau karts nuo karto palakstydavau, bet minimaliai, visada su paėjimais, nes tai šoną duria, tai oro trūksta.. O dabar laisvai nubėgau 5 km, be jokio sustojimo ir skausmo. Dėl to be galo didžiuojuosi savimi ir noriu bėgti vėl ir vėl! :) (šiaip sportuoju salėje)
Dažnai būna kad pritrūksta motyvacijos pasportuoti ar labai vilioja maži nukrypimai, tai tikiuosi sulaukti pagalbos, kuri "papurtys" ir gražins į teisingą kelią :)
2016-05-16 09:41:26
Sveika prisijungus! Žiūriu, pokyčiai labai geri. 4 kg ir po kelis cm per apimtis tikrai geras rezas per mėnesį, nes gi žinai, kaip būna su tais staigiais svorio pokyčiais... Geriau lėčiau, nuosekliau, bet užtikrintai. Sėkmės! Bėgioti pradėjau ir aš, nors anksčiau to baisiai nemėgau būtent dėl to, kad pritrūkdavau oro, imdavo durt šoną ir šiaip, man iš karto "pompa" :D. O dabar po truputį atrandu, kad noriu bėgti, kad man gera.
2016-05-19 18:10:57
Ačiū! Puikiai tave suprantu, nes man buvo tas pats... Bet palaipsniuj pamatysi, bėgdama pradėsi jaustis gerai :)!
2016-05-19 18:14:21
Sumaniau, kad reikia pasidalinti džiaugsmu. Vakar atšvenčiau 22 gimtadienį, be galo džiugu dėl draugų palaikymo linkstant prie sveiko gyvenimo! Dovanų gavau l-carnitine papildų, planuoju kitą mėnesį įsigyti ir baltymų miltelių, nes norisi išmėginti tuos skanius kokteilius :) Taigi, vakar motyvacijos gavau per akis, norisi tik judėti pirmyn ir dar aktyviau siekti savo tikslo :))) o dabar lėksiu į salę išmėginti pirmuosius savo papildus :)
2016-05-30 23:01:43
Laikas prisiduoti :) šiandien matavau pokyčius:
Svoris 66,
krūtinė 93,
liemuo 73,
klubai 102,
šlaunys 60,
rankos 29.
Iš viso 19 cm nuo visų apimčių ir -5 kg. mano sąskaitoje per 5 savaites. Rezultatai džiugina!!
Nors kartais be galo sunku nepasiduoti... Bet laikausi :))
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu