Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

marycioks42 dienorastis

2017-02-15 09:33:40
sveika Nora;) jo pas jus oi kiek nusimato nukrypimu,as rudeni buvau Turkijoj irgi viskas iskaiciuota,tai nepriaugt svorio padejo vakariniai pasivaiksciojimai po miesta,juo centras toliau,juo geriau:) pirmas dienas gal tik kemsi viska,nes noris visko paragauti,o po to suveikia protas :) ir atsirenki ka valgyt:) linkiu tau sekmes,man dar galejo but svorio padidejimas ir del mano dienu :) taigi nesuko galvos judu toliau,svarbu nemest visko ir nors mazais zingsneliais judet link savo tikslo:) sekmes visiems,
2017-02-15 10:23:40
Bandysiu Marioks42 nepamesti galvos :) Bet pamenu pernai metu kelione i Kipra, tas ju maistas man buvo toks sotus.... Norejosi paragauti tradiciniu ju patiekalu, tai uzsisakai atrodo tik viena patiekala, o tada gauni deserta dovanu, dar kokio vyno taure seiminkas atnesa... Iseidavom su vyru is kavines vos bepasivilkdami, tada eidavom bent 4 km pasivaikscioti, kad tas maistas susivirskintu... Ir kas blogiausia, kad pagrindinis valgymas buna vakare, diena norisi pakeliauti, pavazineti, tai ir to maisto neprisivalgai, bet vakare uztat su kaupu gauni...
Kaip tau Valentino diena praejo? Ar padarei nuodemiu?
2017-02-16 17:53:59
sveikute Nora,man valentinke praejo gerai,tik vakar taisiau seimynai troskintu kopustu su sonkauliukais,bulviu atskirai,tai neatsispyriau pagundai:) o valeninke ramiai be sokoladu ar sampano,:) tik uzpuole moteriski dalykai,tai sum,aise svarstykliu rodmenis ir nesisveriu siom dienom,kad nereiktu nervintis,
2017-03-01 10:38:05
sveikos,as ir vel atkritau ,vel sergu,nu sekas man siemet,matyt organizmas nera atsparus,reiks ar vitaminu kokiu pagerti,kad ir sergu,bent jau laikaus mitybos plano,buvau nuklydus apie savaite,bet grizau i teisingas vezes,nors ir po truputi judu i prieki,tik bijau ant svarstykliu lipti,kad nenusivilciau:) dirbu su savimi ir tiek,svarbu nesustot,sekmes visoms
2017-03-01 13:38:38
noriu susipažinti, gal galite pasakyti apie savo laimėjimus ir klaidas:) man 52, sveriu 82, pradėjau nuo šiandien:)
2017-03-02 09:38:20
sveika Tulpyte:) malonu susipazinti,kman 45 visa gyvenima kovoju su svoriu ,pries 3 metus cia pirmakart prisijungiau,per pusmeti buvau numetusi daugiau nei 10kg,bet pradejusi dziaugtis rezultatais ir pagyrimais,atleidau vadzias nepasiekusi tikslo iki galo,dabar sveriu 97kg,vel viskas is pradziu,bet su metais matau,kad leteja medziagu apykaita ir sunku numest,mano ugis 170cm, sekmes Tulpyte,ma iki 80kg numest butu idealiausa:)
2017-03-02 10:43:17
oi su tuo svoriu... aš prieš porą metų svėriau 91, numečiau iki... 74, buvau labai įsijautus į žaliavalgystę, labai patiko, na, laikiausi kokį 70 proc.., nes kartais valgydavau ir sūrio, ir duonos ir dar ko. buvo labai labai gerai, svoris krito, aš buvau pilna energijos. bet po kelionės į Turkiją atkritau lyg koks pijokas ir dabar turiu 82, t. y. 83, kažkaip šnd taip parodė, nors vakar tikrai neėdžiau ir dar treniruotė buvo gan intensyvi, et... Bandžiau šnd nusifotkinti pati, dukros gėdijausi prašyti:) Šnd laisvadienis, tai bandysiu padaryti tuos rekomenduojamus pratimus... reikia kažką daryti, tokios kaip mes, jei tik nieko nedarytume, tai tuoj būtume kaip Katunskytė:) beje, ji db plona ar stora?:) lyg skrandį susimažino, ai, nesidomiu, bet būna, pamatai ir nesidomėdamas:)
2017-03-02 11:32:02
Sveika tulpyte:Aš tarp Jūsų seniausia ,man 63 m svėriau 89 ,dabar 73. 16 kg nukrito per trys mėnesius .Turėjau gyvenime daug dietų ,svoris krisdavo visada , bet nesilaikant ir ataugdavo.Dar kartą imtis privertė sveikatos problemos ,dabar manau vadovautis tokio principo mityba visada.Sveikata geriausia o ir man viskas skanu ,niekada nesu alkana.Tad sekmės Jums ,norint viskas pasiekiama.
2017-03-02 11:39:51
gan greitai numetėte tiek daug:) oho, tai, ko gero, dar kažkokių priemonių ėmėtės... o kaip veidukas? aš kai pakūstu, tai iškart atrodau lyg iškankinta:( ir šiaip veidas prakaulus, na, man toks ir patinka, bet galėtų nuo ten daugiau ir nekristi:) tuoj visi ima gailėtis... užjausti:)
2017-03-02 12:00:46
Na su veiduku pasekmės aišku yra ,bet aš turiu žiūrėti kitų dakykų,nustatytas II debetas ,tai dabar jokių tablečių nereikia ,gydytoja sako kad pavyko sureguliuoti su mityba .Tai manę labiausiai džiugina.Užiuojauta tai toks dalykas ,dukros džiagiasi kad mamai viskas gerai ir kupina energijos o dėl kitų nuomonės nelabai tas ir svarbu.Esu įsitikinusi kad antsvoris tiesioginis kelias į ligas ,aksčiau ar vėliau tas visoms atsitinka.Dėl mitybos aš tą savaitės meniu pakaitailioju ,tai yra jei man kas nepatinka tai pasirenku patiekalus iš to gausaus menių sąrašo kuris čia yra,aišku žiūrėdama į kalorijas ir kad po pietų nebūtų angliavandenių.Pirmą mėnesį vietoj vakarienės gėriau Kilo kokteilį,tada svoris iš labiausiai krito.Rytais visada darau mankštą ,bet čia man jau įprotis ,darydavau tą iš anksčiau ,na dar porą kartų per savaitę vakarais pagal "Kilo "rekomendacijas pratymus.Na o daugiau tai nieko.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu