Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

marycioks42 dienorastis

2014-05-21 20:20:33
saunuole Pluke,svarbu nepamest motyvacijos,buna mums cia visoms blogu dienu,bet jos praeina ir vel judam pirmyn link tikslo,nepasiduokim,mes stipresni ,nei tie durniukai riebaliukai:)))))))
2014-05-22 07:19:55
Per antrą savaitę numečiau tik 300 g, per abi kartu 1,5 kg. Gal ir neblogai, bet galvojau, kad bus daugiau. Jei paėmus, kad per savaitę galima numesti 1 proc. savo svorio - tai čia pats tas :).
2014-05-22 16:03:12
svarbu kad i minusiuka,o ne i pliusa,viskas bus ok,palaikom viena kita ir nepasiduodam,sekmes visoms
2014-05-27 20:55:21
saveikos merginos ,kaip sekasi?as pastrigau,ne kriukt is vietos,kazkkaip susigadino viskas,nebesusiimu,kaip jums sekasi,tikiuos geriau nei man:(
2014-05-27 22:32:33
Sveika, man tik pradžia :) stengiuosi kontroliuoti save...gaminau šeimai valgyti, bet susilaikiau ...jėėė. Bet daržovių tai nebuvau gyvenime per diena tiek suvalgiusi , jaučiuosi kaip "žalmargė " :))). Laikykis mes sugebėsim ;)
2014-05-28 00:00:27
Gerai Elenutė parašė, valgydama daržoves aš irgi jaučiuosi lyg žalmargė :D Čia jau esu beveik trys savaitės ir į daržoves nebenoriu žiūrėti. Ir aplamai apsileidau, pradėjau valgyti ne pagal savo meniu :( Kažkaip reikia susiimti....
2014-05-28 08:57:25
mergaitės, laikykitės. aš metu nuo 70 kg, per 6 sav. liko 63 kg. kai kurie drabužiai pradeda kabėti, malonus jausmas :) per šį laikotarpį nebuvo nė vienos dienos, kad pilnai nutrūkčiau nuo grandinės, gal tik keletas nuodėmių, kurių nesigailiu, nes tai nepaverčia visko nepakeliamai sunkiu darbu :)
2014-05-28 13:11:07
sveiki as cia esu naujoke :) nuo sendien pradedu nauja etapa:) tikiuosi pavyks bent per menesiuka kazkiek tu negeru kilogrameliu numesti :) kaip jums sekasi? kada pamatete rezultatus?ir gal galite paaiskinti kaip reikia pildyti ta svorio lentele? nes dar nieko nesigaudau as cia?
2014-05-28 15:27:49
sveikutes,o as darzoves vaisius megstu,tai nebijau pabut zalmarge:) svoris greiciau krenta pirmus 2men,ir ypac tiems ,kurie turi daugiau virsvorio ir dar pradzioje yra didesne motyvacija,daugiau pasiryzimo ir valios,o po to prasideda:),,,,, bet ta programa yra gera tuom,kad nera jo jo efekto,nu sugrizta gal 1kg ir vel normaliai,seniai ieskojau tokio plano,o dietos tera trumpalaikes ir dar kenkia sveikatai,saunuole Lung:) taip ir reikia,jo smagus jausmas,kai rubai laisveja,o ne braska per siules,ir dar per tuos men pastebejau jei pati atskirai rasausi mitybos plana i uzrasu knygele is vakaro kitai dienai,tai saziningai ir laikiausi,o jei siaip perskaitau,tai ir uzsimirsta ir nuvaziuoju i lankas,nuo sio vakaro vel vesiu dienorasti,sekmes visiems:)
2014-05-28 15:29:26
Elitazas sveika prisijungusi,sekmes tau,o mes visi palaikysim,jei reiks ir spyri i uzpakali uzsidirbsi,zodziu judam stengiames ir pasieksim tiksla
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS