Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kofemanės plepalai

2016-07-31 11:51:27
RimwiZ, saunu! :) Labai uz tave dziaugiuosi ir toliau taip. As pagaliau ilindau i savo svajoniu dzinsus tai irgi happy happy. Tik bedele mane istiko - atsipalaidavau per daug ir viena sporta jau praleidau, o vakar savo lucky day nu tai be zodziu... bolognese makarai ejo porcija po porcijos, tinginys, o uzvakar ir be progos pica prigriebiau, nes keliavau ir siaip pagalvojau, kad gyvenimas grazus. Tai vat ir svoris siek tiek uzkilo... Kol dar negrizo visi 5 numesti kilai pats laikas manau gyvenimo dziaugsma man butu sutelkti ne i maista, o i sporta. Tai vat ir jums visiems to linkiu ir grazaus bei sauleto sekmadienio ;)
2016-08-01 09:27:05
Labas labas labas visiems :) Savaitę atostogavau ir nuo darbo, ir nuo kilo.lt. Kaip tik baigėsi atostogos ir pirmadienis prasidėjo lietingai, bet nieko, bent jau ne taip gaila, kad sėdžiu ofise :).

Šią savaitę beveik nesilaikiau mitybos plano. Valgiau mažai, bet tai, ką norėjau. Leidau sau ir makaronus, ir ledų, ir sausainių prie kavos. Džiaugiausi, kad nebėra to ankstesnio apetito, užtenka žymiau mažesnių porcijų. Tai, sakyčiau, didžiulė kilo.lt nauda.

Liko savaitė narystės, svarstau, ar prasitęsti, ar ne. bėda tame, kad pirmi trys mėnesiai tikrai buvo labai smagūs, gan pavyzdingai laikiausi plano ir sportavau. Dabar būna, kad neužsuku į kilo.lt kelias dienas, aktyvų sportą pakeičiau aktyviu laisvalaikiu... APTINGAU! Ir šiaip mano tokia natūra, kad greitai nusibosta tas pats per tą patį, nuolat reikia kažkokio stimulo, spyruo į užpakalį, kad vėl užsidegčiau. O jums? Mariaaa ir Rimwiz, džiaugiuosi jūsų rezultatais, labai geri pasiekimai!!!!
2016-08-02 09:23:47
Siūlyčiau pratęsti tam kad nereiktų spyrio į užpakaliuką, tam, kad stabilizuotum svorį ir jį užtvirtintum. Paslysti labai lengva, bet po to atsikelti reikalauja daug pastangų. Taigi pagalvok :-).
2016-08-02 13:51:13
Esmė tame, kad man jau reikia kažkokio naujo spyrio ir stimulo. Gal kokių zumbos šokių ar panašiai, na, kažko NAUJO :)
2016-08-04 13:12:00
Sveiki visi ;) Silva84, puikiai tave suprantu. As irgi ne rutinos megeja, ir oi kiek nuodemiu paskutiniu metu darau. Ypac apsileist skatina nuolatiniai komplimentai :D numeciau kazkiek svorio, bet realiai iki uzsibrezto tikslo truksta dar 7 kg :D taciau kai jau ir toks menkas pokytis matyti ir sulaukiu komplimentu, kazkaip vis sunkiau atsisakyti gero kepsnio... Todel tikrai labai svarbu tureti kazkoki stimula. Manasis labai kvailas, bet as tik del jo dar laikausi, taigi pasidalinsiu su jumis... Skaiciau, kad taip elgtis yra anoreksijos pozymis, bet whatever :D Tai stai - Zaroj yra toks sviesiai dzinsinis kombinezonas, kuris laaabai storina, todel as esu pasiryzusi ji pirkti, kai pora dydziu sumazesiu. Tai va, o as jo ziauriai noriu, todel laikausi! Nezinau, ar realu, kad dar kam nors pades panasus metodas, bet mane panasus dalykai tik ir tempia :D Dar labai padeda pasivaiksciojimai su suniu, tik kad pas mane daug norinciu vedzioti, o suo paskutinis tinginys :) Tai nepasiduokit! Silva84, noreciau, kad pratestum naryste vien del manes, nes man idomu stebeti, kaip laikysies kai jau tiek menesiu cia esi. As jauciu, kad man butent tas metas bus sunkiausias. Nes rezultatas tarsi ir yra, bet dar nesusiformave nauji iprociai... Tai va, Silva84, buk nare del kitu nariu! :)
2016-08-05 09:09:32
Mariaaa, nu ir kaip man dabar neprasitęsti narystės :D Iš tiesų jau parašiau komandai, kad kol kas narystės nepratęsiu, nes dabar yra kiek kiti finansiniai prioritetai (jo, aš suprantu, kad jie dabar siūlo nuolaidas, bet man mirtinai reikia namie lentynų ir spintos :D).

Bet aš planuoju ir toliau laikytis mitybos plano, žinok, nes man tinka tokia mityba (per kelis mėnesius apsipratau ir pagavau pagrindinius principus).

Siūlau išeitį! Visi, kam smagu čia bendrauti, susiraskit mane Facebuke (Silvija Naranovič) ir susikursim FB grupę, kurioje galėsim dalintis rezultatais ir vieni kitus motyvuoti. (Beje, žinau, kad FB jau yra panaši grupė, bet manęs ten nepriėmė, matyt, jie turi narių limitą). Tai va, draugaukim! Man irgi reikia jūsų pozityvo!!!!
2016-08-05 09:10:51
Plius, Maaria, noriu tą kombinezoną pamatyt :D
2016-08-05 11:54:18
Na va, sukurta FB grupė "Mitybos planas: 1 kg laimės". Junkitės, bendrausim :)
2016-08-05 19:37:22
Parodysiu butinai kombinezona, kai tik ji isigysiu! O tai ivyks greitai, nes vakar ilindau i tokio dydzio dzinsus, kokius apskritai gyvenime esu turejus tik syki ir trumpai. Tai jauciu jau kita savaite bus kombinezono eile :P Beje, Silva84, labai sauni ideja sukurti savo grupe Facebooke, tik as jos nerandu :D Pakvieciau tave draugauti, mano vardas Aleksandra Marija, tai prasau priimk ir tada galesim daugiau susirasyt :) grupes man visiskai nerodo... As irgi planuoju remonta su naujom spintom, tai suprantu puikiausiai del prioritetu. Nors kombinezonas vis tiek pirmoj vietoj :D
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu