Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kofemanės plepalai

2016-07-20 21:52:07
Dėl alkoholio... matau, kad daugumai norisi to vynelio paragauti ar kokio kito skanaus alko gėrimuko :) Video užmačiau, kur tas sporto treneris kalba apie alko vartojimą metant svorį.
Aš asmeniškai didžiumą laiko visiškai nevartojau alko. Kokius pirmus savo 18 metų. Paskui buvo laikas (studijų metai ir po to kažkiek), kai šventes švesdavau linksmai :) O dabar jau šiek tiek daugiau nei 2 metai, kai visiškai atsisakiau alko. Ir nė kiek nesigailiu, tiesą pasakius. Taip, būna momentų, kai kas aplink geria skanų vyną arba kokį brendžiuką (su cola-cola), tai truputį susimąstau, kad būtų skanu paragauti, bet dažniausiai tai būna tokia trumpa dvejonės akimirka. O paskui kokios nors sultys arba koks nors kitas alko-free gėrimas permuša. Tiesa, suprantu, kad visi tie gaivieji, mano taip mėgstamieji (sprite, fanta, coca-cola, fritz-kola, etc.) toli gražu nėra pats geriausias variantas. Net nežinau, kas blogiau, alkoholiniai ar gaivieji :) Čia kalorijų ir organizmo sugebėjimo jas deginti prasme.
Tiesa, alkoholio atsisakymas visiškai nenuima linksmumo. Dažniausiai aplink esantys žmonės, kurie vartoja alkoholį, sako, jog atrodau kaip išgėręs :) Matyt, tiesiog tokiose kompanijose kažkaip pagaunu tą vibe'ą :)
Tai va, reziumuojant, įmanoma ir be alkoholio nė kiek ne prasčiau gyventi, bet alko gėrimų būna laaabai skanių... tiesa, ir nealkoholinių gėrimų būna labai skanių. Tai čia jau kiekvienam pasirinkti. Kažkaip įtariu, kad čia pripratimo reikalas, kaip ir su kokiais saldumynais :) (Silva84 kaip tik minėjo, kad po 3 mėnesių narystės gerokai sumažėjo tas noras).
2016-07-20 23:11:29
Silva84, as esu isitikinusi, kad iki 3 tauriu raudono sauso vyno per diena greitina medziagu apykaita, taigi tokia porcija laikau vos ne pliusu dietos metu. Ir, be abejo, manau, kad tai sveika. Zinoma, nesakau, kad reikia gert kasdien, bet kai kokia svente (vieniems jos dazniau pasitaiko, kitiems reciau :D), tai nereikia saves varzyti. Baltas vynas yra kaloringas, bet as jo ir nemegstu. Alus irgi nieko gero, bet jei isgerciau, saves po to negrauzciau, nes ir taip jau saunuole save laikau, kad mityba pakeiciau, negaliu dar ir kvepuot nustot :D Tik as tokia beda turiu, kad visad sumazejus svoriui, mane istinka nemalonios pagirios, kuriu paprastai isvis nebuna. Tik del sios vienos priezasties alkoholio vartojimas bus gerokai sumazintas. Cia is serijos "ne as meciau rukyti, o rukymas mane mete".
RimwiZ, saunuolis, labai tave palaikau ir suprantu del svajoniu. O ypac del komplimentu noro. O juk pats geriausias komplimentas yra paties sau, kai kaifuoji nuo kuno, kuriame esi. Del to tikrai verta pasistengti :)
2016-07-21 15:51:11
Jūs, žinokit, man vėl grąžinot azartą ir motyvaciją (buvo kažkur dingus). Pritariu tau, RimwiZ, kad noras vartoti alkoholio su laiku tikrai sumažėtų. Aš panašiai kaip tu, visai jo nevartojau iki 21 metų (mane pirmą kartą nugirdė mano tada dar būsimas vyras, įsivaizduokit), ir kažkaip netrūko, ir vartojantiems linksmintis irgi netrukdžiau :). Dabar man labai patinka taurė vyno prie gero maisto (vyno pomėgis sutapo su tuo, kad prieš kelis metus pradėjau daug gaminti ir domėtis maistu).
2016-07-21 15:53:04
Mariaaa, aha, tikrai, kai svoris mažas, tai ir pagirios stipresnės, tą irgi pastebėjau. Man po 1 (!) taurės vyno gali įsiskaudėti galvą ne juokais. Bet aš labai nedidelis žmogus, mano ūgis net 160 nesiekia, tai ko norėt :D
2016-07-22 11:19:42
Labas visiems, kaip gyvenat? Kaip nuotaikos? :) papasakokit, kaip eina jusu cheat diena. Ar jos laukiat ir panasiai, ir dar... ar labai ji pakenkia svoriui?
2016-07-24 14:24:50
Labas ;)
Man vakar buvo lucky day! :)
Lucky day ryte svėriau 103 kg, o sekančios dienos ryte (t.y. šiandien) 102,7 kg. Tai kaip ir viskas normaliai - mano lucky day svoriui įtakos neturėjo :) Nebent per šiandien kažkaip svyruos svoris, kad rytoj, kai buvo mano sveriamoji diena, svoris bus daugiau nei šį rytą.
Anyway, tendencija gera.

O dėl lucky/cheat day... aš laaaaabai jos laukiau :) Buvau visokių ledų prisipirkęs. Mmm... niam niam :D Lucky day išvakarėse buvo toks baliukas pas mane namie, tai nuo visų pagundų susilaikiau be jokių sunkumų. Užtat pyragų, šakočių ir kitų gardumynų liko mano cheat'inimo dienai :) Tai ką aš galiu pasakyti... prieš pirmąjį kasnį jaučiausi kaltas, labai kaltas... :D Paskui tiesiog pradėjau mėgautis ir neribojau savęs. Žinoma, su protu... nepersivalgant. Tačiau valgiau viską, ką norėjau. Ir nė kiek nesigailiu! Taip atšvenčiau savo pirmą savaitę sveikos mitybos ir sporto :)
Šiandien valgant pusryčius šiek tiek norėjosi to lucky day maisto. Tad jau laukiu kito šeštadienio :) Bet tik per pusryčius tokia nedidelio nusivylimo nuotaika buvo. Dabar savijauta puiki :) Žinau, kad noriu, tikrai noriu sveikai maitintis ir pasiekti savo užsibrėžtų rezultatų :) Nežinau kaip jums, bet man labai gerai jaustis padeda sportas :)
2016-07-24 16:23:25
O man cheat day praejo visai kitaip... As taip apie ja svajojau, o ta diena absoliuciai neturejau apetito. Uzsisakiau namini mesaini, kurio net atnesus nenorejau ir vos prisiverciau puse suvalgyt. Tada iki vakaro net bloga buvo pagalvot apie maista. Vakare kavineje uzsisakiau maza porcija kiaulienos su ananasais, tada jau maniau, kad esu alkana. Bet vel vos puse porcijos tesudorojau! Nusivyliau savimi visiskai :D Siandien ryte visai nebuvo nei nuotaikos, nei apetito, tai vos greipfruto puse suvalgiau. Bet pietums pasigaminau varskecius su spinatais, tai kaaaip skanu :) Va, o svoris mano kazko nejuda. Per pirma diena nukrito 2 kg, tiek yra ir snd. Na, gal del cheat day, ziuresim rytoj, nes siaip ant kuno pokycius labai matau - pagaliau isejo mano gelbejimosi ratas :D
2016-07-24 18:29:35
Na, tai kad ir per pirmą dieną numetus 2kg, per savaitę irgi gaunasi 2kg. Nežinau, kaip kitiems, bet 2kg per savaitę man jau super rezultatas :)

Labai faina, kad matosi pokyčiai :) Man tai tikrai nieko nesimato :D Žinoma, ant mažiau sveriančio žmogaus lengviau ir matosi viskas.

O dėl cheat day, tai jeigu nesinorėjo, tai nesinorėjo valgyti, ką padarysi :) Man tai labiausiai nesmagu būtų, jeigu tą dieną, kai galiu valgyti, nieko nesinorėtų ir nieko nevalgyčiau, o po to, kai jau nebe cheat day, užeitų belen koks noras visokio maisto :) Bet, kaip suprantu, čia ne tas atvejis :)
2016-07-24 22:52:13
Aga, as irgi to labiausiai bijojau :D Svorio pokytis ir mane tenkina. Netgi noreciau, kad viskas vyktu ne per greitai, nes tuomet tureciau vilties, kad istikus silpnumui jis taip greit ir negris ;) Del to matymosi, tai nzn, gal as is bado jau haliucinuoju :D
2016-07-30 10:54:47
Sveiki, mielos damos ir bartukai :D
Šiandien man Lucky Day!!! :))) Prisipažinsiu, kad nelabai buvo poreikis iš pačio ryto ragauti kažko kitokio, t.y. anksčiau įprasto maisto. Lyg ir norėtųsi tęsti tą 5 kartų per dieną valgymą su pa(si)rinktais maistais.
Pasižiūrėjau Andriaus Pauliukevičiaus keletą video youtube, kur jis į žmonių užduotus klausimus atsakinėja, tai supratau, kad šiandien vis dėlto turiu suvalgyti daukiau kcal, kad organizmui būtų šokas šioks toks ir kad visas svorio mažinimo procesas toliau sėkmingai vyktų. Va :) Tad jau suvalgiau savo rytinius sumuštinius, arbatos prigėriau ir kažkada kokį skanuką reiks paragauti.
Šiaip tai vėl truputį smalsu, kaip sekmadienį ir pirmadienį (nes sveriamoji diena) tas svoris bus po Lucky day'aus, bet kol kas viskas labai neblogai, sakyčiau. Svoris pirmoje savaitės pusėje laikosi koks buvęs, o į savaitės antrąją pusę jau pradeda mažėti - taip, prisipažįstu, kad negaliu pažaboti savo smalsumo ir kas rytą lipu ant svarstyklių :)

Mariaaa, sakei, kad po pirmos savaitės jau matei pokyčius. Tai galbūt man haliucinajijos prasidėjo, bet, atrodo, kad ir aš jau juos matau :) Pas mane lyg ir nėra iškreiptų veidrodžių karalystės, taigi RimwiZ yra labai happy ;))
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu