Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kofemanės plepalai

2016-05-19 14:00:44
Tik svajoju, kad mestų rūkyti... Mano įkalbinėjimai ir ultimatumai čia nepadėtų, mat jis iš tų užsispyrusių žmonių, kurie turi PATYS priimti sprendimą. Kol pats nesugalvos, tol beprasmiška įkalbinėti... :) Bet jau bręsta, jaučiu, nes vis pabamba, kad sportas ir rūkymas kažkaip nesiderina. Anksčiau jis sportavo, žaidė krepšinį, o vat "susidėjo" su manim ir prasidėjo... :)))))
2016-05-25 14:12:22
Kas čia man yra, nesuprantu :) Jau savaitę kankina liūdesys ir nenoras sportuoti. Tiksliau, norisi bėgti laukais ilgai ilgai, kol iš galvos išgaruos visos sunkios mintys, bet truputį prasti reikalai su laiku, todėl bėgti laukais ar į artimiausią parkelį planuoju per ateinančias atostogas.

Paradoksas, atostogos jau tuoj (nuo pirmadienio), darbų milijonas, viską reikia užbaigti ir sutvarkyti, bet, kaip tyčia - viskas einasi lėtai lėtai, o susikaupusių darbų krūva visai nemažėja.
2016-05-25 15:29:23
Silva, kai per daug darbų, vadinasi laikas sustoti ir ramiai įkvėpti :)
2016-05-25 18:04:58
Silva, mano puslapelyje yra mano ispiestas kavinukas su kava ir sausaineliu. Isivaizduok, kad as tau ipilu tokios kvepinacios kavos ir pasigardziuodama ja geri. Is labai grazaus porcelianinio puoduko.tokio lengvucio, kur geriausiai atsiskleidzia kavos aromatas. Pasvajok, ziuredama i kavos maluneli- juk tai is senoves, ar ne? kai tureta pakankamai Laiko Sau.
Nuovargis po truputi nuslugs. O rytoj bus jau visai gerai.
2016-05-26 10:26:18
Merginos,

ačiū už palaikymą. Ir tikrai, žinokit, šįryt atsikėliau - už lango pilki debesys ir vėsi diena, o mano nuotaika, nepaisant to, daug geresnė! Supratau, kodėl. Vakar slinkau namo galvodama apie tai, ką dar reikia padaryti, kad laukia buities darbai ir dar reikia pasportuoti. Mintys slėgė kaip juodas debesis. Bet peržengiau per save - parėjau, išbučiavau namiškius, tada staigiai prie puodų, kol viksas virė - pasportuot. Šis rytas daug geresnis.
2016-05-26 13:04:53
Ir man vakar panašiai, prasedėjau visą dieną darbe, apsiniaukę viskas už lango, ta nuotaika tokia žema.. Grįžtant namo dar ir lyt pradėjo.. Užėjau į namus, šuniukas mano šokinėja aplink taip džiausgiasi mane pamatčiusi galvoju nu ir dzin tas oras, varom pabėgiot! Persirengiau, uždėjau antkaklį šuniukui, gerą muziką į ausis ir išbėgom. Net nepastebėjau kaip prabėgom 5km ir nesvarbu tas lietus nes buvo dar įdomiau bėgt :D Sušlapusios bet laimingos grįžom namo gamint vakarienes :)
Taipkad mes esam pačios savo nuotaikų šeimininkės, jei pačios sau nepadėsim niekas to už mus nepadrys.. :)
2016-05-26 16:48:12
Būtent! Labai geras pastebėjimas, Aguli :) :) :). ir kaip faina, kai namie kas nors laukia!!!
2016-05-27 09:02:32
Taigi, kaip minėjau, kilo.lt pasiūlė keisti mitybos planą. Bet pokyčių esmė tik kiti patiekalai, o ne sudėtis ar kaloringumas. Viskas liko tas pat, tik turėčiau įvairiau maitintis. Tiesą pasakius, dabar tiek darbo ir kitų reikalų, kad mano valgiaraštis taip ir išliko baisiai monotoniškas. Jogurtas su bananais arba varškė ryte, salotos arba kažkas stipriau per pietus ir salotos vakare. Priešpiečiai ir pavakariai visada tie patys nuobodylos bananas pakaitom su obuoliu. Per atostogas bandysiu įvairinti racioną. Nusprendžiau ir per atostogas laikytis plano, nes prie tokios mitybos labai pripratau, sakyčiau, net prisirišau :)
2016-05-27 09:07:57
Kol kas matau labai gražią atostogų viziją - anksti ryte, palikusi miegančius vyrą ir dukrytę, apsiaunu kedus ir varau bėgioti uolėta pakrante... Aaaaaa!!!!!!

Bet būkim realistai. 6:30 dukrytė pakyla iš miegų, tėčiui atostogos - tėtis parpia. Taigi, arba keliuosi kartu ir einam veikti rytinių reikalų (dukrytei 1,5 metų, tai rytiniai reikalai savarankiškai dar nepasidaro :))))), ir bėgiojimą galiu pamiršti, nes po rytinių ritualų seka žaidimai, o tada visu greičiu prasideda diena... :)

ARBA keliuosi 5:30 ir tyliai tyliai išsliūkinu :D Hmmm. Reikės pagalvoti, ar užteks man valios.
2016-06-13 10:54:06
Labas visiems! Kaip jums sekėsi paskutines dvi savaites? Paskaitinėjau kelis dienoraščius, matau, kad yra, iš kur semtis pozityvo :).

Per atostogas specialiai vengiau soc. tinklų, apskritai interneto, taigi, apleidau ir kilo.lt. Sistema vis atsiųsdavo žinutes su klausimais, kur dingau, bet norėjau TIKRŲ atostogų - be jokio interneto, kompo, telefono...

Taigi, mitybos plano nesilaikiau, leidau sau atsipalaiduoti, atostogos buvo aktyvios ir geros, ir pasportavau, ir šiaip laiką leidau aktyviai (ištisai lakstyti paskui du mažiukus (dukrą ir jos pusbrolį) visai ne juokų darbas :)). Bet valgiau viską, ko geidė širdis - po nedaug - ledų, makaronų...

Dabar kankina poatostoginis "grūzas" ir stirpi alergija nuo medūzos įkandimų :).

Grįžus svarstyklės rodė 1 kg plius (jei jos nemeluoja, tada džiugu).
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu