Mityba

/

Sveika mityba

/

Saldumynai

2017-03-31 18:19:32
cukraus ir man visai nesinori, mitybos plano pradejau laikytis dar nepilna savaite, bet kava be cukraus gerti dar labai neskanu :D gerdavau su 2sauksteliais, dabar dedu 0.5 arba 1, nelabai skanu, bet stengiuosi :)
2017-09-22 01:47:19
As baltojo cukraus nevartoju visiskai. Rudaji cukru ar medu naudodavau kepiniams pagardinti ir puse saukstelio dedavausi i caouccino kava. Dabar stengiuosi i kava visai nedeti arba jei "sunki diena" tik keleta grudeliu isiberti, bet tikiuosi visai atsisakyti ir sio malonumo. Arbatas geriu tik su slakeliu medaus. Si tema ir kitu pasidalinta patirtis mane paskatino visai atsisakyti cukraus medaus ir kava bei arbata gerti be nieko. Jei jus pripratote, tikiuosi kad ir man pavyks :)
2017-10-31 07:50:11
Kava, arbata- be cukraus, visiškai, norisi jausti tikrą skonį. Cukrus net kavos kvapą pakeičia.
Šiaip sunkiau atsisakyti buvo visokių bandelių ir pyragų ir sumažinti vaisių kiekį, bet praėjus 3 sav., man jų visiškai nesinori. Turiu dabar stalčiuj šokoladinį saldainį (juodo šokolado), kvepia beprotiškai.. taupau.. laukiu cheat day :)
O šiaip kartais naudoju tuos cheminius pagardus varškei ir blynams, kur 0 kcal. visiškai patenkina šiandieninį cukraus poreikį.
2017-10-31 14:25:07
Sintetiniai saldikliai geras pasirinkimas kai norisi saldaus; as mamai perku deti i Kava, arbatas. O kazkada ledus dariau su jais. gerai isejo
2017-11-16 09:58:45
Bet va idomu, kas suteikia saldumo tuose sintetiniuose padazuose? Idomu ar tai geriau nei cukrus? Na sporto skyriuose jie parduodami kaip sveiki produktai, bet va idomu butu suzinoti kaip yra is tikruju.
As turiu nusipirkusi stevijos, kartais dedu ten, kur reikia cukraus. O va i avizine kose dedu klevu sirupo, tik va irgi idomu ar tikrai ten nera cukraus.
2017-11-30 16:42:52
man baisiai sunku be cukraus, bet va i kava dedu saldikli ir nu negaliu kavos gert be jo... bet kuo toliau tuo maziau norisi saldesiu... anksciau galedavau torta valgyt ryte per pietus ir vakare dabar per lacky day uztenka mazo gabaliuko torot ir uztenka visai savaitei
2017-11-30 19:35:22
O man kaip tik nėra cukraus poreikio dėti nei į kavą, nei į arbatą, bet va mažo gabaliuko tortuko ar kokio pyrago per "lucky day" neužtenka.... Bet ne tik saldumynų norisi, kartais paprasčiausia duona ar batonas su sviestu taip skanu.... :)
2017-11-30 22:07:23
Kavos su cukrumi atsisakiau dar prieš prisijungdama prie kilo.lt. Nebuvo labai sunku, iš pradžių mažinau kiekį, paskui visai nustojau dėti. Atradau tikrą kavos skonį :) Dabar jau ne tik, kad nesinori, o net ir fuij :) Bet kitų saldumynų norisi... kova su savim beveik kasdien.
2018-03-21 09:11:33
Sunku buvo gal pirmąsias trejetą dienų. Po to - viskas tvarkoje. Tačiau, visiškai neatsisakyčiau saldumynų. Valgau juos sekmadienį, kai turiu cheat day :)
2018-08-21 18:42:21
Visiems neblogai s
ekasi, tai skatina ir mane .Vartoju cukrų tik į kavą vos 1 šaukštelį, be po truputį mazinu kieki kol visai nebedesiu nei grudelio.Kadangi tik ka prisijungiau prie kilo.lt duodu sau savaite.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu