Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Juodosios avelės memuarai arba mano nesėkmių istorija

2016-04-21 22:27:03
Sveiki, mielieji kilo.lt komandos nariai ir likimo draugai. Esu begalo laiminga matydama tiek daug motyvuotų, aktyvių žmonių, pasiekusių stulbinamų rezultatų! Esat šaunuoliai, lenkiu prieš Jus galvą. Deja, mano istorija kiek kitokia. Nekvaršinsiu Jūsų ilgu prisistatimu, informaciją apie save pateiksiu punktais. Šiuo atviru prisistatymu tikiuosi sulaukti bendraminčių palaikimo, ir galbūt per savoir kitų patirtį, ir išgyvenimus geriau pažinti save ir suprasti savo norus. Taigi 3,2,1....Pradedam.
1) ŪGIS 164 cm, SVORIS 60 kg, Amžius 25. Visą gyvenimą buvau "Apkūnus vaikas "
2) mokyklos laikais buvau atleista nuo kūno kultūros, nes turėjau įgimtą širdies ydą. Susidomėjau sportu tik studijų laikais ir po truputi pradėjau užsiimti joga, pilatesu, aerobika, šokiais, ėmiau bėgioti, žodžiu tapau aktyvi.
3) Apie 22 gyvenimo metus man diagnozavo DŽS, su kuriuo teko ilgai kovoti, kol galiausiai perėjau į paleo mitybą, numečiau 4 kg ir susitvarkiau skrandžio problemas.
4) pirmą kartą gyvenime pasiekusi 57 kg svorį (2015 m. Lapkritis), norėdama išlaikyti rezultatą ir padailinti linijas iki 56 kg, užsiregistravau čia.
5) 3 savaites laikydamasi mitybos ir sporto režimo pasiekiau puikių rezultatų (net pilbv presiuko daigai matėsi!), bet po artimo žmogaus netekties atkritau ir ėmiau be saiko valgyti saldumynus. Prie to prisidėjo ir KT vartojimas.
6) likęs laikas buvo nuolatinis bandymas vėl atsitiesti, vėl motyvuoti save. Naktimis negalėjau miegoti - skaičiavau kcal, mintyse sudarinėjau meniu ir svajojau apie cheat day, per kurią su niekuo nesusitikdavau, nebendeaudavau, tik nuo ryto iki nakties valgydavau.
7) šiandieną esu pasimetusi dėl mitybos ir tolesnių savo pasirinkimų; nepatenkinta savimi, valios, disciplinos, kantrybės stoka.
8) tiesa, verta paminėti, kad iki registracijos čia taip pat maitinausi sveikai, tik visiškai kitokiu principu (3 kartus per dieną sotus paleo maistas), o maisto gamyba ir sportas man yra vienas malonumas ir hobis.

Tai turbūt tiek, lauksiu komentarų ir gero spyrio į....smegenis :)
2016-04-22 09:40:26
Oi Yamito tikrai viskas pas tave labai sudetinga. Tiesa pasakius pirma karta isgirdau apie paleo dieta, tai pasiskaiciau internete. Uzsiregistravusi cia ar laikeisi paleo mitybos principu, ar pradejai valgyti grudinius, ankstinius produktus?
2016-04-22 19:28:12
Nora, taip aš visada esu tas extra atvejis :Ddeja paleo laikytis nustojau, nes joje visiškai kiti principai (pvz sotus valgymas 3 kartus dienoje), nei mes propaguojame čia. Bet esmė aišku lieka ta pati - draudžiamas cukrus, miltai, nesveikas maistas. Iš grūdų renkuosi grikius, bet kaio minėjau dabar jau valgau viską :D dabar susiimsiu, man sudarys naują griežtą valgiaraštį ir žygiuosim toliau...šie metai eksperimentiniai, bandysiu arba pasiekt išsvajotą svorį arba....arba mesti visam laikui visą tai
2016-04-22 19:29:32
jetau ir koks tas svoris? 150?
2016-04-22 22:22:29
Svoris dabar kazkur 60, bet jau nebe miela ziuretis i veidrodi...nors ne blogiausias variantas...tiesiog yra kur tobuleti
2016-04-22 22:34:28
Sveika Yamito. Pas tave iš ties sudėtinga situacija. Čia reikia Piešinio pagalbos. Lauksime jos konsultacijos.
2016-04-23 08:48:07
Pirmiausia, Yamito, noriu tave paguosti ir pasakyti, kad nesi juodoji avele ir tau nereikia spyrio i smegenis. Aprasytus ivykius pavadinciau isbandymais, issukiais bet ne nesekmemis, ju apbudinimas kitas.
O pradeti reikia aisku nuo galvos. Keli per didelius reikalavimus sau. Itariu, kad tie reikalavimai sau tokie auksti, kad neleidi sau ir kitam prisipazinti, kad tau reikia paliudeti. Isejus i amzinybe artimam zmogui, istinka didelis stresas. Ir nera taip svarbu, kiek artimi buvot o gal netgi kartais ir pasipykdavot- iseidamas tas zmogus issinese ir dalele taves. Zinoma, kad jautiesi suzeista, o suzeistas zmogus olimpiadose nedalyvauja- nesokineja nei i auksti nei i toli.Reikia laiko skirti savo emocijoms, ir jas reikia isjausti. Tam reikia energijos. Jei jos tam neskirsi ir o eikvosi tam, kad atitikti savo isivaizduota ideala ir sau paciai iskeltus reikalavimus, uzlusi. Tai neimanoma.
Persvarstyk ramiai savo prioritetus. DZS daznai diagnozuojamas jautriems zmones, daznai isgyvenantiems stresa. Ar tau jo reikia? Gal padetu i gyvenima paziuret kiek atsiputus?
Ligos, negales ir siaip bedos kartais gali kai ko ir ismokinti. Ziureti i viska paprasciau. Atsirinkti draugus. Susirasti nauju. Susipazinti su savim pacia. Negali buti visi vienodi-valia, disciplina ir kantrybe yra ugdomos savybes, niekas negimsta ju turedami. Man kazkaip neatrodo, kad tu ju turi per mazai. Bet tikrai atrodo, pasikartosiu, kad reikalavimai sau yra per auksti.
Del mitybos geriausiai gali nuspresti tu pati-jei paleo padejo geriau, grizk prie jos. As pakliuvusi i tavo situacija privalgiau virs 20kg. Tad tavieji 2-4kg nera taip blogai, tai netgi telpa i normalaus svorio svyravimo ribas.
Sporta atsirinksi irgi pati- kas tau tinka, ka tu megsti.
Svarbiausia nurimk vidumi. Tam reiketu skirti daugiausia energijos.Pasvarstyk, kas tau is tikruju svarbu. Kas tikrai verta tavo demesio. Kitakart ne nezinai, ka rasi, ka prarasi.
Ar zinai koks buvo mano jaunystes bagazas? Silpna klausa, negrazuole ir moksliuke. Kaip manai, kokia buvo mano ,,verte,, vedybineje rinkoje? Aciu tevams, idiegusiems man pasitikejima savimi.Ir tai kad apsimetineti nera jokios prasmes, Reikia buti savimi. Nori tikek, nori ne, bet butent tai man padejo sekmingai isteketi. Po 20 metu jausmas lyg vakar susipazinus. Ir maniskio brolis grazuoles neieskojo- toji dar didesne moksliuke nei as- kuria naujus vaistus. Susitikusios pajuokaujam- pasakau, kokiu vaistu man reikia, ir ji pazada pasistengti.
Yamito, viskas bus gerai, pamatysi. Skirk laiko sau, truputeli pagalvok ir uzsiimk tuo, kas tau prie dusios.
Sveik!
2016-04-23 10:21:03
Sveika, Čihita, va ir sulaukėm :)
Piesinys /Piesine, išties esu aukšto jautrumo, itin emocinga asmenybė, pakankamai dažnai liūdžiu. Taip, tikrai padėtų į gyvenimą žiūrėti kitaip, atsipūtus, bet neatrodo, kad toks būdas atitiktų mano asmenybę. O susipažinti su savimi ir savo norais tikrai būtų labai naudinga, nes kaip sakiau, šiuo metu esu labai pasimetus ir mityba tai tik vienas to raiškos faktorių.
Ačiū labai už atsaką, patarimus. Vakar išsikrausčiau iš tėvų namų, kur deja buvo daug streso (nors tėveliai mane be galo myli). manau vienai gyvenant bus daug lengviau savo kely.
2016-04-23 20:48:00
Sėkmės Yamito, pradėjus naują (savo) gyvenimą. Viskas bus gerai, pamatysi :-). Piešinio geras postas, net du kartus perskaičiau. Tik ji taip moka motyvuoti :-).
2016-04-24 10:25:42
Ačiū, Čihita. Pranešiu, kaip sekasis.
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu