Motyvacija

/

Motyvacija

/

kaip save motyvuoti kai svoris nekrenta ?

2016-04-19 16:21:00
sveikos ,gi žinot ,būna savačių lyg tyčia ,svoris nepajuda ,tada būna nusivilimas ,taigi norėčiau paklausti kaip jūs išsilaikot tokiom dienom ? ar man čia vienai būna kad svoris stovi vietoje ?
2016-04-19 19:08:52
Manau, nereiktų nusiminti dėl to... Juk moterų organizmas kaupia skysčius tam tikru periodu, gal raumenukai paaugo, jie sveria sunkiau nei lašinukai. Viena trenerė sakė, kad atėjus į parduotuvę naujų drabužių nieks nepaklaus svorio, o paklaus apimčių, tai jeigu jos nors kiek juda į teisingą pusę, tai ir gerai :)
2016-04-19 21:43:25
O koks liūdesys, kai manai kad laikaisi tiksliai, o svoris auga.
Man padeda, kad labai perkratau visą dienos eigą ir randu „netyčinius“ pakramsnojimus. Kitą dieną iš anksto suplanuoju, dar vieną dienelę pasistengiu, na dar vieną, na dar... ir jau juda!
2016-04-19 22:29:22
pradzioje mes cia senbuves irgi ieskojom priezasciu, kodel svoris nekrenta. as savo laiku su google translator buvau isvertus straipsni is olandu literaturos, nors kalba baisi, esme suprasti galima, ji gali rasti mano temoje,, vis dar jauna,, 23 puslapyje. esme yra tikrai tiksli.
o kodel tau konkreciai nekrenta svoris sunku pasakyti nezinant starto duomenu ir tikslu. gal nera is ko kristi? perskaityk straipsni, visai gali buti kad atsakyma rasi.
2016-04-20 12:01:22
Ačiū jums už atsakymus , šiuo metu sveriu 68 , o tikslas 62:)
2016-04-25 21:28:20
mano tikslas yra siek tiek rimtesnis. as noriu numesti 10 kg. labai labai noriu. bet nelabai sekasi. ..
2016-04-25 22:13:12
Sveiki.. :) na mano svoris irgi 67,,tikslas 60, jau antra savaitė eina, 1,5 kg numečiau, bet va apimtys nelabai juda... Ko tai nuo liemens nenori krist, apima nerimas, kad kažką blogai darau... :)
2016-04-26 20:07:16
aš irgi pražioj svėriau daugiau 73 ir pirmas dvi savaites svoris tirpo kaip cukrus ,bet dabar laikosi nors tu ką..tikiuosi po šios savaitės pajudės , o kaip jums praitą savaitę sekėsi ?
2016-05-01 17:11:47
Letai eina kg.Per savaite tik 100 gr.Pasiekiau savo tyksla daugiau nei norejau... Baigiasi laikas cia...nezinau kaip elgtis ,kad svoris vel negryztu i pradine padeti?!Kas nors turi atsakyma?
2016-05-01 22:44:55
Lavanda, manau, kad kol buvote čia, susidarėte sveikos gyvensenos įgūdžius. Jei jų laikysitės tai ir negrįšite.
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu