Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Bandysiu siekti savo tikslo ;)

2016-04-20 10:47:25
Nora, aciu uz palaikyma! daug pliusu matau metus rukyt, kas liecia savijauta ir grozi :)) na vienintelis minusas db islieka tas stovintis svoris .. :)
2016-04-20 10:52:58
Yamito, tu visiskai teisi.. pokyciams reikia nemazai laiko..nemazai laiko reikia ir atrast laime, kazka keiciant.. nu tokia nelaiminga kartais jauciuos, kai noriu sokolado ir zinau, kad negalima :D su sportu susitvrkau gerai, man labai patinka but aktyviai.. tik va ta mityba.. as atsilaikau..bet taip keikiu kartais save, kad pati prisigalvojau nesamoniu ir dabar kankinuos ziuredama I sokoladini pyragaiti ar amerikietiskus blynelius.. :))) butu daug lengviau, jei rezultatai matytusi greiciau..
2016-04-20 11:19:46
Yamito tai KT ir gali buti tavo svorio augimo priezastimi, gali buti, kad netinka. Mano svoris irgi visada didedavo naudojant KT, K ziedas man atrode mazesne blogybe, bet kaip tik su juo sulaukiau savo svorio topo. Tada pakeiciau i hormonine spirale, man ji dabar labai tinka, nejauciu jokiu saldumynu noro priepuoliu, svoris neauga, o ir siaip labai patogu. As turiu Jaydess, su minimaliu hormonu kiekiu, tik nezinau ar LT ju yra.
2016-04-20 22:43:26
Na tiesiogiai ne kt kalti, o aš pati be saiko ridama nesveiką maistą ir nesivaldydama :) gydytojas liepė gerti toliau būtent šituos kt :(
2016-04-21 09:47:25
Labai daug moteru nuo KT priauga svorio ir per kelis menesius net po 10 kg, nes progesteronas stimuliuoja apetita ir skatina skysciu kaupimasi. Tad nenuvertink KT prisidejimo prie svorio didejimo :)
2016-04-21 19:51:49
Ech....l
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu