Apie viską

/

Apie viską

/

Paslydimai

2016-04-14 12:06:53
Artėja savaitgalis. Kada jūsų LUCKY DAY? Manoji - šeštadienį :). Jau nebesijaučiu nuolat alkana kaip pirmąsias dienas. Valio!
2016-04-14 19:00:36
Gyvenu be lucky day :)
2016-04-15 12:01:03
Ar nesunku?
2016-04-15 17:29:15
Iš esmės tai nelabai (bent jau man). Mano požiūriu norint suformuoti įpročius maitintis tinkamai dienos kai leidžiama netinkama mityba būti neturėtų. Na nebent labai jau be tos nesveikos mitybos gyvent negali tai tada taip - gal geriau ji būna tada.
Gal ir negeras palyginimas, bet čia panašiai kaip su kitomis priklausomybėmis - geriau ją pabaigt iškart (jei išeina) :)
2016-04-15 22:53:04
teisybe paprasta-kiekvienas nuslydimas tolina tiksla. jei su tuo susitaikyti gali, tai gali,jei norisi greiciau,reikia laikytis griezciau.
tai priklauso ir nuo zmogaus charakterio- vienas megsta disciplina, kitas jos nekencia.pagal tai kiekvienas ir pasirenka jam tinkama programa
kilo programa megsta disciplina, jos laikantis rezultatai bus

apie luckyday-ji turi prasme. sumazinus kaloriju skaiciu,organizmas prie to pripranta ir svorio metimas uzstringa, luckyday didelis kaloriju kiekis uzveda organizma mesti svori is naujo,antra prasme- emocine, jos metu leidziama atsipalaiduoti ir valgyti ,,draudziamus,, dalykus,taip nuimama draudimu sukeliama itampa.
2016-04-18 12:56:52
Aha, skačiau, kad "lucky day" padeda vėl paspartinti medžiagų apykaitą. Įdomu, ar yra tame tiesos. Jau turėjau dvi tas sėkmingąsias dienas ir iš tiesų, visai nesinorėjo visko "sugadinti" ir prisivalgyti nesąmonių. Tiesiog tą dieną mėgaujuosi tuo, ką mėgstu labiausiai - makaronais, lazanija ar kepu naminę picą - kartu su šeima :)
2016-04-19 17:42:36
Sveikos. Antrą savaitę gyvenu su kilo.lt. Kaip ir viskas gerai, į darbą su dėžutėmis, namie atskiri puodai, nes šeimynai mano maistas nepatinka. Rezultatai - tarsi ir matosi.... Sekmadieniui taupiau visokius skanumynus, bet... Pusryčiams pasidėjau 3 sūrelius, o su kava "sulindo" tik 1.... nes dar norėjau labai sumuštinio su lauktuvių atvežtu norvegišku sūriu. Taigi - LUCKY DAY gavosi ne taip, kaip planavau... Tilpo maždaug du trečdaliai maisto, kurį planavau suskanauti :)
2016-04-25 09:38:57
Labas! Šis savaitgalis - kaloringo maisto ir kitų malonumų bomba. Šeštadienį išlėkiau į "tik mergaičių" savaitgalį SPA su geriausiom draugėm be vaikų, vyrų ir darbinių ar buitinių rūpesčių :) Visos trys bandome gyventi sveikai (viena iš mūsų išvis jau virto atlete), bet susitarėm, kad šį šeštadienį visos taisyklės velniop :) taigi, spa, pica, vynas ir pokalbiai per naktį. Rezultatas - bjauroka savaijauta kitą dieną, pilvo skausmas, bet minus kokie 500 gr :). Hmmm, visgi, sveikiau maitintis ir būti geros nuotaikos man patinka labiau :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS