Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

FLOWER dienoraštis :)

2016-04-07 14:23:11
Jau vieną kartą dariau Kilo rekomenduotus pratimus, patiko - tai kaip ir sportuoju :)
2016-04-07 14:23:17
Jau vieną kartą dariau Kilo rekomenduotus pratimus, patiko - tai kaip ir sportuoju :)
2016-04-07 14:23:21
2016-04-07 16:14:21
Kaip supratau sportuoji namuose? Jei tavo tikslas sustandinti kuna, tai be sporto neissiversi. O ir sporto namuose kazin ar uzteks, geriausia kuna sustandina sportas su svoriais :)
2016-04-08 10:27:19
Bet žiūriu, kad prisportavau - net tris žinutes vienodas :D

Taip, kol kas namie, bet orams šylant tikrai bus ir lauke.
Į sporto klubą kol kas nėra didelių galimybių, bet vasarą manau, jos padidės - ne viskas iškart, be į priekį
2016-04-08 10:44:19
Ai, tiesa, kaip pritūpimus dariau, tai vaikas ant pečių buvo užsilipęs - gavosi kaip ir su svoriu :)
2016-04-12 11:41:48
Gaila, nėra čia LIKE mygtuko :D (ten kur vaikas atn pečių). Aš irgi sportuoju daugiau namie, nes irgi turiu tokį patį "svorį" (pasiimu į glėbį ir varau įtupstus) :D
2016-04-12 12:59:54
Na va, savaitgalis praėjo ne visai pagal "planą" :D Šeštadienį vakare turėjau svečiuose močiutes anūko gimtadienio "atžymėt". Tai vakarienė jau gavosi su tortu :)
Bet sekmadienį pusryčiai ir priešpiečiai dar ėjo tvarkingi, tik paskui jau belekas, nes pasivažinėjom po Kauną, Nemuno saloj pavaikščiojom, Kadagių slėnyje buvom - užtai aktyviai gavosi :)
Vakar jau vėl grįžau į grafiką, nors maisto vis dar daugoka atrodo, bet džinsai kažkokie laisvesni lyg ir :)
2016-04-12 14:47:58
Neturiu maisto svarstyklių, tai kiekius žiūriu iš akies, tai man, žinokit, MAŽOKA!!! :D
Mano rekomenduojamas kalorijų kiekis 1200 (bet aš pati smulki)
2016-04-12 15:52:57
Man ir 1200 :) Iš pradžių stropiai viską svėriau, bet dabar jau kai ką iš akies kiekį įsivaizduoju.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS