Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Lieknėjimas virš 45 metų

2018-09-11 05:20:27
sveiki, startuoju ir tikiuosi rezultatu.. Bet su amziumi labai su medziagu apykaita prastai..
2018-09-11 07:34:09
Sveika, prisijungus viskas bus gerai jei tik laikysies rezimo, sekmes siekiant rezultatu:)
2018-09-12 13:21:47
Labas, miglea, suprantu apie ką tu, pastebėjau ant savęs ir labai ilgas mano kelias jau... kas veikė anksčiau, dabar buvo neefektyvu, bet vis tiek rezultatus pasiekiau, jei eisi šiuo keliu, pasieksi ir tu. Sėkmės :)
2018-09-12 17:52:52
sveiki, ir aš pajutau, kad virš 40 svoris, oi kaip nori viršun kilti... Čia esu antra savaitė, bet jis nė krust (buvo keli nukrypimai nuo plano)...Nepasiduodu ir bandau toliau...
2018-09-12 21:31:47
Svarbiausia per ta savaite nenukrypti, nes jei nukrypsi,tai svoris stoves vietoj,ta as zinau is patirties. Save reik itikint,kad turI valia,kad tas nukrypimas gali sugadinti visos savaites plana.
2018-09-13 12:23:21
Merginos... laikykimės :) Viskas bus gerai.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu