Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Lieknėjimas virš 45 metų

2016-08-25 22:36:32
Sveikos, merginos. Šiandien ir aš įsijungiau į projektą... Tiesiog, 50-mečio proga:) Kol kas bandau "apsiuostyti"... Randu visokių patirčių:) Tikiuosi viso ko geriausio:)
2016-08-27 09:48:53
Sveikos ir sveiki, visi čia esantys naujokai ir su patirtimi. Pirma mano pradžia gal nuo pavasario, net neprisimenu tiksliai. Labai neilgai išbuvau dėl rimtų priežasčių buvau "išėjusi " iš KILO.LT, sugrįžau gal 2 sav ir vėl dingau. Nuo vakar susimąsčiau, kad reikia save motyvuoti mesti svori. Atrodo ir labai nedaug norėčiau, pradžiai 8-10kg, mano ugis 170cm , svoris 72 kg. bet kažkas su manim viduje darosi. Paskaičiusi visų Jūsų rezultatus, toks džiaugsmas apima, kad tiek šaunių merginų/moterų, kurios tai imasi ir padaro. Savaitgalį dar pasimotyvuosiu skaitydama įv atsiliepimus, o nuo pirmadienio į startą. Tikiuosi, kad jau po mėnesio galėsiu ir aš didžiuotis numestais kg. (pvz 5 kg :)). Ačiū, kad esate :) Dalinatės patarimais :) Ir ačiū visoms už palaikymą :)
2017-01-11 12:14:03
sveikos merginos :) man 45 metai ugis 170cm, kilo buvau pries 3 metus,buvau numetusi 13kg,jauciaus super,bet atleidau vadzias ir neilgai dziaugiaus tuo rezultatu,vakar vel grizau i kilo,lt,bandziau pries tai kovot su svoriu viena,bet nepavykdavo,grizau vel cia ,kraitis didelis,kuri teks nurident,dabar sveriu,97kg, ziaurus skaiciai,svaoju numest iki 80kg,seniai tiek besveriau,tai va vel bandysiu save atvest i doros kelia,nes jau veidrodis ir nuotraukos nekoki vaizdeli transliuoja:) o ir svarbiausia sveikata,sekmes visoms:)
2017-01-12 10:58:27
Sveikos niekada nenuilstančios moterytės, jungiuosi ir aš po klajonių po pasaulį ,per kurį priaugau ,o ne numečiau septynis kg..Tiesiog žiauru... Mane labai motyvuoja,kai paskaitau Jūsų visų mintis ir tai ką Jūs darote,kad atrodytumėte gražiau ,o tuo pačiu ir jauniau.
Pradedu ir vėl savo startą su 85 kg. 169cm ir 59metais... Labai noriu numesti iki 65 kg. Tai būtų mano siekiamybė. Labai nenoriai geriu vandenį, o ir esu prisiskaičiusi įvairių straipsnių apie jo gėrimą. Vieni sako kad reikia gerti daug,kiti sako ,kad jei organizmas neprašo gerti nereikia, nežinau. O kaip su vandeniu draugaujate Jūs... Sėkmės visoms ir palaikom ryšį ir viena kitą

Nuotrauka
2017-01-12 11:38:38
Sveiki, man 46 , ugis 170 . svoris 92.. per pusantros savaites numeciau 2 kg... motyvacija jau yra,.... tikiuosi musu visu palaikymo ir tik pirmyn ! pavasaryje busime visos savimi patenkintos :)
2017-01-12 12:33:39
Sveikos ZitaZav, man 41,sveriau 83kg,dabar sveriu 75kgnuo liepos menesio esu numetusi 9kg,pries kaledas truputi ,kaip sakant pagedau,ataugau 1kg,bet vel stojau i savo vezias,viskas bus gerai. Vandeni daug paprasciau gerti per 2 siaudelius,jo issigeria daugiau,nei paprastu budu. Per diena isgeriu be vargo 2,400 lt ,namuose turiu inda 1litro ,2 siaudelius ir pirmyn :).Kai organizmas pripranta gauti tam tikra kieki vandens kasdien,tada jis ir reikalauja ir tada nebuna sunku.Sekmes
2017-01-18 14:44:44
ZitaZav, gražiai atrodai, bet atrodysi puikiai, kai numesi šiek tiek svorio :-). Todėl reikia pasistengti. Vandens ir aš nenoriu ir jo niekada neišgeriu normą, nebent per karščius. O čia ir yra minusas. Geriant normą man šalia turi būti tualetas. Jei kur nors vykstu ir nebus galimybių lakstyti į tualetą iš karto mažinu vandens normą. Tas lakstymas yra kažin gerai ar blogai?
2017-01-18 23:16:23
Tik pradedant vandens gėrimą( rekomenduojamą normą) , iš tiesų ta problema egzistuoja- lakstymas į tualetą :) Tai yra normalu. Bet palaipsniui viskas stabilizuojasi. Ne taip dažnai reik bėgiuot.
2017-02-28 20:47:51
Na bet kad moteris, kuri įkėlė nuotrauką, visai nestora...gražiai atrodot,:)
2017-02-28 20:47:56
Na bet kad moteris, kuri įkėlė nuotrauką, visai nestora...gražiai atrodot,:)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu