Apie viską

/

Apie viską

/

Saldumynai

2016-03-23 20:52:01
Esu tik trecia savaite kilo.lt. svoris krenta, bet labai norisi saldainiu, ypac kai namiskiai valgo. Perskaiciau internete, jog net ir vienas saldainis sustabdo svorio kritima keliom dienom. Ar girdejote ka nors apie tai, ?
2016-03-24 09:44:34
negirdėjau, bet saldainiai nepadės kristi svoriui. kai jau kuris laikas, keli mėnesiai valgai sistemingai, vienas saldainis kartą per savaitę yra nieko. bet lengva pradėti apgaudinėti save, kad kas čia - tik saldainis. Gaila, kad šeimos nariai nepalaiko ir valgo šalia saldainius. gal galima jų paprašyti, kad nevalgytų saldainių kai esi šalia?
2016-03-24 14:30:23
Na man labiau noras didelis trukdo, negu kad namiskiu nepalaikymas :-) . tiesiog labai pasikeite mityba ir truksta sausainuku prie arbatos arba saldainuko priespieciams,bet zinau del ko nevalgau ju, del to kad noriu numesti 10kg maziausiai !!!
2016-03-24 14:30:27
Na man labiau noras didelis trukdo, negu kad namiskiu nepalaikymas :-) . tiesiog labai pasikeite mityba ir truksta sausainuku prie arbatos arba saldainuko priespieciams,bet zinau del ko nevalgau ju, del to kad noriu numesti 10kg maziausiai !!!
2016-03-25 07:44:22
na, čia reiktų Sprinterės komentaro griežto :) bet šiaip - žinai tikslą, turi aišku planą - laikaisi. kai pradėjau būdavo sunku ne dėl saldainių, tiesiog alkdavau visą laiką. tai gėriau vandenį su citrina. visą laiką, kad nebūtų to alkio siaubingo. buvau pratus visą dieną nevalgyti ir kimšti vakarais, arba nuolat užkandžiauti prie kompiuterio.
privalumas - labai išgražėjo oda (nuo to vandens su citrina) :)
taip kad - stiprybės. aš gyvenu viena, tad man lengva laikytis režimo, su šeima būtų nepalyginus sunkiau.
2016-03-25 10:46:59
puikiai suprantu jus, nes esu didele saldumynu megeja :)) esu cia jau ketvirta savaite ir pastebejau, kad saldumynu poreikis zymiai sumazejo, net per lucky day, neprivalgau ju tiek, kiek anksciau. Pradejau gerti kilo kokteili sokoladini, man jis labai skanus, tai tapo sioks toks pakaitalas saldumynams, lengviau istveriu visa diena, kai zinau, kad vakare laukia kokteilis :))
2016-03-25 10:48:23
jei ne paslaptis, kiek nukrito kg per tris savaites?
2016-03-25 13:48:39
Puikus Saldainis, net ne vienas, yra bananų traškučiai! 30 gramų priešpiečiams - puikus desertas, pagraužtukas prie kompo. :)
2016-03-25 14:15:38
Citatos iš Vaidos Kurpienės ir bendraautorių knygos "Balansas" apie saldumynų poreikį, desertus.

"Saldumynų ir/ar miltinių patiekalų labai norisi, jeigu:
- per mažai miegate;
- racione dominuoja cukrus, net ir natūralus, saldumynai, saldūs gėrimai ir/ar įprastų baltų kvietinių miltų gaminiai;
- netinkamas mitybos režimas;
- per maži pietūs;
- per mažai suvalgote dienos metu;
- racione per mažai sudėtingųjų angliavandenių: vaisių, uogų, šviežių daržovių ir nešlifuotų grūdinių produktų."

"Gerai išsimiegokite, subalansuokite savo mitybą ir saldumynų bei miltinių patiekalų potraukis išnyks taip greitai, kad sunku bus patikėti."

"Tam tikrais atvejais saldumynų poreikis gali būti emocinis. <...> Stebėdami save per kelias dienas tikrai suprasite, koks jūsų poreikis - emocinis ar fiziologinis."

"Jei po pietų tradiciškai norisi saldumynų ar jaučiatės mieguisti, pirmiausia pagalvokite, ar tikrai gerai maistą sukramtėte."

"Desertas metantiems svorį turi būti mažytis. Parodykite ženklą OK (smilius ir nykštys sudaro ratuką) - štai tokio dydžio desertas jums priklauso vieną kartą per dieną. Geriausiai pirmoje dienos pusėje: pusryčių, priešpiečių ar pietų metu."

"Svarbu realiai vertinti situaciją ir mažą desertą valgyti tik kartą per dieną, o didelį - ne dažniau kaip kartą per savaitę ar dvi. Jei renkamės didelį desertą, kurio kaloringumas 350-500kCal, tuomet antroje dienos pusėje turite mažinti kito maisto kiekį."
2016-03-26 08:14:58
Aciu merginos. Keliuosi anksti ir pavakary bunu alkana kaip vilkas:-) . Visalaik po pietu norisi ko nors saldaus, vakar sugriesijau:-) suvalgiau naminiu sausauniu su arbata pavakariams, (ech, silpnavale).
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu