Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Julikon dienorastis

2014-04-12 16:03:06
nu as kelias savites buvau nukrypusi nuo maitinimosi plano ir nesportavau,tik i masazus vaiksciojau 2k i savaite su roll shaper.,dabar viskas gerai,jau vel istojau i doros kelia:),gal maziau sportuoju,bet maista stengiuos valgyt pagal grafika,vos vel pradejau laikytis,tai po poros dienu pasisveriau ir to plius 1kg kaip nebuta:) dabar be penktad, nesisversiu,jauciu,kad vel pajudejo svoris,laikomes,:) sekmes:) juk vasarele cia pat
2014-04-14 12:53:22
Marioks, jo, laikomes :) Dabar ir papildoma motyvacija su tais taskais, manau irgi paveiks. Man irgi pastarosiom savaitem motyvacijos truksta, tad reikia susiimt. Teisingai sakai - vasara cia pat! O dar laukia nemazai svenciu - krikstysiu vaikiuka, sunui pirmoji komunija, vasara laukia draugu vestuves. Reikia atrodyt puikiai! :D Kokie atsiliepimai po roll shaper? Patiko? Rezultatai matos?
2014-04-14 13:03:53
Dar sumazejo klubai!!!!! VALIO!!!!!! :DDD Bet tai kaip idomu: svoris vietoje stovi, o apimtys mazeja :D
2014-04-14 14:30:11
Galbūt raumenukas auga? :) Arba skysčiai kalti.
2014-04-15 08:14:23
su roll shaper padailejo kunas,sumazejo celiulitas,sumazejo apimtys,,zodziu patiko,bandysiu dar povandenini masaza,kazkada esu bandziusi buvo fainai,o del tu tasku ,tai jo geras manau dalykas,:) mano irgi motyvacija slubuoja vargsiuke:))) sekmes tau ir visiems
2014-04-15 11:00:48
O neskauda masažuotis su Rooll Shape?
2014-04-16 17:23:06
To paties klaust norejau - ar skauda? :D As vis neprisiruosiu isbandyti... Arteja Velykos, kaip planuojate per jas laikytis? Teks pasedet ramiai prie stalo pirma karta. Nesinori susigadint rezultatu.
2014-04-22 14:05:25
Sveiki! Vat ir praejo sventes, socios, kaip visad :D Smagiai praejo, dziaugiuos, kad neprivalgiau ko nereikia. Kazkaip su saiku viskas. Svoris laikosi. Tiesa, vakar jau labai ribojau maista, teko ir pasportuoti, tad siandien svarstykles neisgasdino.
2014-04-22 14:20:13
Šaunuolė :)
Kažkaip net minimalus rezultatas įkvepia :) Ir tai, kad mes čia dalinamės savo patyrimais, taip pat padeda atsilaikyti per didžiąsias metines šventes :)
Man per Velykas irgi pavyko atsilaikyti gana puikiai :) 1 dieną truputį užkandau ir to, ko nėra mūsų kasdieniame racione, bet vakar jau laikiausi mitybos plano ir dar dviračiu numažiau 26 km (sudeginau 809 kcal) ne pagal sporto grafiką, o tam, kad išpirkčiau Velykų 1 dienos nuodėmę :)))))
Laikomės toliau, merginos !
Bikinių sezonas jau čia pat ;)
2014-04-23 20:53:03
Tikrai, jau reikia susirupinti nauju maudimuku :D Smagu, kad siaip metais ieskosiu dydziu mazesnio :)
Sloga uzpuolus mane, tai beveik nieko nevalgau...Nieko gero, bet tikrai nieko nesinori - vien arbatos ir sriuba.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS