Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Bananų dieta

2016-02-19 14:48:46
Laikantis bananų dietos, galima greitai, nesunkiai ir skaniai atsikratyti kelių papildomų kilogramų. Bananai teigiamai veikia epitelio atsinaujinimą, gleivių, apsaugančių skrandžio sienelės nuo pažeidimų, išsiskyrimą, juose gausu vitamino C ir E. Bananai suaktyvina medžiagų apykaitą, normalizuoja žarnyno veiklą ir teigiamai veikia odos išvaizdą. Sakoma, kad jei moterys nori atrodyti jaunatviškai, jos turi per dieną suvalgyti vieną bananą. Be to, suvalgius bananą, iškarto pakyla nuotaika, nes jame yra nemažai cukraus, tačiau šiais egzotiniais vaisiais gali drąsiai mėgautis ir cukriniu diabetu sergantys žmonės, kadangi, lyginant su saldumynais, bananų glikeminis indeksas yra žymiai mažesnis. Pagrindinė bananų nauda yra kalis ir skaidulos.

Prieš laikantis bananų dietos, reikia žinoti, kad organizmą jai reikia tinkamai paruošti: dieną prieš dietą būtina atsisakyti riebaus, rūkyto, kepto, saldaus ar sūdyto maisto. Galima gerti tik negazuota mineralinį vandenį ir nesaldintą žalią arbatą. Bananų dieta turi du skirtingus valgiaraščio variantus:

Griežtesnis. Dietos trukmė 3-4 dienos, jų metu galima atsikratyti iki 3 kilogramų svorio. Kiekvieną dieną galima suvalgyti tris gerai prinokusius bananus ir gerti 1 proc. riebumo kefyrą arba pieną. Tiesa, toks liesas pienas paprastai yra gaminamas „iš miltelių“, o kefyras dažniausiai būna 2,5 proc. riebumo, todėl šiuos dietos ingredientus drąsiai galima pakeisti natūraliomis pasukomis.

Sotesnis. Dietos trukmė 3-7 dienos, jų metu galima netekti iki 7 kg svorio. Per dieną galima suvalgyti iki 1.5 kg bananų. Valgykite juos kada norite ir kiek norite, tačiau neviršykite nurodytos normos. Nepamirškite gerti daug vandens ir nesaldintos žaliosios arbatos, o, norint kompensuoti baltymų trūkumą, galima leisti sau vieną kartą suvalgyti du virtus kiaušinius.

Bananų dietos pliusai:

Nesunkiai atsikratysite kelių nereikalingų kilogramų;

Bananų dieta – skani dieta, todėl fantazijos apie gabalėlį šokolado tikrai nekankins.

Bananų dietos minusai:

Numesti kilogramai atauga, grįžus prie normalios mitybos;

Dietos metu organizmas negauna visų organizmui reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, todėl galite jausti silpnumą;

Nors bananus galima valgyti ir diabetikams, tačiau jiems ši dieta nerekomenduojama. Taip pat bananų dietos nederėtų laikytis, jei turite skrandžio opą ar problemų su kepenimis;

Bananai gali sukelti pilvo pūtimą ir erekcijos sutrikimų, todėl šios dietos vyrams nederėtų laikytis per dažnai.

Dėmesio! Valgykite tik gerai prinokusius bananus, nes žali bananai gali sukelti žarnyno problemų.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu