Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Prancūžiška dieta

2016-02-19 14:47:07
Prancūzija – kulinarijos lopšys, patys prancūzai juokauja, kad nesvarbu, kokios kultūros patiekalais mėgausitės, juose tikrai bus bent kruopelytė Prancūzijos. Nepaisant vienų geriausių sūrių visame pasaulyje, vynų per pietus ar įstabių prancūziškų skanėstų, prancūzėms lieknumo pavydi daugelis. Kur jų paslaptis? Jos, valgo viską, ką nori, tačiau ne kiek nori. Būtent tokiu principu paremta ir prancūziška dieta. Ji neturi konkretaus valgiaraščio ar maisto produktų. Laikantis prancūziškos dietos, būtina savo suvartojamų kalorijų normą sumažinti iki 1500 kcal per dieną. Šios dietos metu negalima vartoti: miltinių produktų, cukraus, alkoholio, druskos ir riebių pagardų. Be to, svarbu atsižvelgti ne tik į kalorijas, bet ir į tai, ką dedate į burną, pavyzdžiui, balto šokolado plytelė turi beveik tiek pat kalorijų, kaip ir kepta lašiša su didele porcija šviežių salotų, tačiau, kas naudingiau organizmui, gana akivaizdu.

Tiesa, reikia pažymėti, kad suvartojamų kalorijų kiekis gali šiek tiek svyruoti pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius, fizinį krūvį, amžių, lyti ir pan. Tarkim, sunkų fizinį darbą dirbančiam žmogui 1500 kcal per dieną yra išties per mažai, o mažai judančiam – net ir per daug. Tad, suvartojamų kalorijų norma turėtų būti nustatoma, atsižvelgiant į individualias žmogaus savybes bei gyvenimo būdą, nes juokauti su kalorijomis tikrai nederėtų: organizmas, pajutęs jų trūkumą, tiesiog pradės kaupti atsargas.

Nustatant jums labiausiai tinkantį kalorijų kiekį, gali padėti treneris, dietologas ar mitybos specialistas. Be to, jie visada gali sudaryti ir mitybos grafiką, kuriame bus paskaičiuotas optimalus suvartojamų baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekis per dieną. Taigi, prancūziška dieta, iš pirmo žvilgsnio, atrodo patraukli, nes nereikia savo mitybos labai apriboti, tačiau netinkamai pasirinkus kalorijų kiekį ir maisto produktus, galite ne tik nesulaukti norimo rezultato, bet ir pasidaryti sau „meškos paslaugą“.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu