Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Daržovių dieta

2016-02-19 14:37:30
Daržovės – vitaminų šaltinis ir neatsiejamas sveikos gyvensenos komponentas. Daržovių dieta yra puikus pasirinkimas, jei artimu laiku nusimato šventė, iki kurios norite numesti kelis nereikalingus kilogramus. Tiesa, palankiausias metas laikytis daržovių dietos yra daržovių sezonas, kada galite mėgautis šviežiomis, nitratais ir kitais cheminiais priedais neprisotintomis daržovėmis. Daržovių dietos rekomenduojama laikytis vieną mėnesį, o jei norisi ilgiau, tada būtina į valgiaraštį įtraukti ir baltymų bei šiek tiek riebalų, nes tai organizmui gyvybiškai svarbios ir reikšmingos medžiagos. Per pirmąjį mėnesį galite numesti 3-6 kg svorio.

Kaip laikytis daržovių dietos?

Per dieną galima suvalgyti 1,5 kg daržovių: morkų, agurkų, paprikos, pomidorų, salotų, žaliųjų pupelių, bulvių, moliūgų, aguročių įvairių žalumynų ir t.t. Tad, sąrašas ne toks jau ir trumpas, rinktis tikrai yra iš ko, o štai, kas liečia vaisius, galite pasimėgauti tik obuoliais. Be to, laikantis dietos galite valgyti liesą jogurtą, avižinius dribsnius, ruginę duoną, neriebų pieną, kefyrą, o daržovių salotas pagardinti liesa grietine.

1 dienos pavyzdinis daržovių dietos valgiaraštis

Pusryčiai: avižiniai arba kukurūzų dribsniai su trintomis morkomis ir neriebiu pienu.

Priešpiečiai: vidutinio dydžio agurkas.

Pietūs: mėgstamų daržovių salotos, pagardintos alyvuogių aliejumi arba grietine, 2 virtos bulvės ir riekelė ruginės duonos.

Pavakariai: pomidoras arba paprika.

Vakarienė: mėgstamų daržovių salotos su šlakeliu alyvuogių aliejaus.

Valgiaraščio variacijų yra išties daug, tačiau pagrindą sudaro daržovės, o jų pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų paties skonio ir pomėgių. Svarbu atminti, kad daržovių dieta turi vadinamąjį „jo-jo“ efektą, kai, pradėjus maitintis įprastu maistu, numestas svoris grįžta. Norint, kad taip neįvyktų, svarbu palaipsniui į savo valgiaraštį įvesti ir kitus maisto produktus, kad organizmas spėtų vėl prisitaikytų prie didesnio maisto kiekio ir nepradėtų kaupti riebalų atsargų.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu