Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Sulčių dieta

2016-02-19 14:35:01
Sakoma, kad sulčių dieta, kurios metu galima gerti tik sultis, vandenį ir anakardžių arba migdolų pieną, puikiai išvalo organizmą nuo toksinų ir laisvųjų radikalų, atjaunina odą ir sustyguoja medžiagų apykaitą. Visgi, sulčių dieta yra šiek tiek ekstremali, todėl jai būtina tinkamai pasiruošti.

Sulčių dietos pirmasis etapas

Pirmuoju etapu laikomos 5 dienos iki pradedant laikytis sulčių dietos. Per šias dienas būtina atsisakyti miltinių ir pieno produktų, mėsos, cukraus ir kavos. Per šias penkias dienas valgykite kuo daugiau žalios spalvos daržovių ir augalinės kilmės maisto. Rytą pradėkite nuo stiklinės drungno vandens su citrinos griežinėliu, o dienos bėgyje išgerkite bent 2 l vandens.

Sulčių dietos antrasis etapas

Paruošus organizmą sulčių dietai, prasideda 5 dienų maitinimasis tik sultimis. Jų metu griežtai draudžiama vartoti kietą maistą, o ir sultis turėsite pagaminti patys, nes parduotuvių lentynose stovinčios sulčių pakuotės netinka, kadangi jose gausu cukraus. Kiekvieną rytą pradėkite nuo stiklinės drungno vandens su citrinos griežinėliu, vėliau skysčiai turi būti vartojami tokia tvarka:

Anakardžių arba migdolų pienas;

Žalios spalvos daržovių sultys, jas galite spausti iš špinatų, lapinių daržovių, brokolių, agurkų, žaliųjų obuolių, saliero stiebų, citrinos, baltagūžio kopūsto ir t.t.

Žalios spalvos daržovių sultys;

Žalios spalvos daržovių sultys;

Burokėlių sultys. Jų paruošimui jums reikės 2 burokėlių, 2 morkų ir 1 žaliojo obuolio;

Anakardžių arba migdolų pienas.

Sultys turi būti geriamos ne didesniu nei vienos valandos intervalu. Prieš geriant sultis, būtina išgerti ir 1-2 stiklines filtruoto vandens. Paskutinį kartą sultimis galite pasimėgauti likus 2 valandoms iki miego. Visgi, jei labai kankina alkio jausmas, galite šiek tiek užkąsti salotų, morkų, saliero stiebo ar mėgstamo vaisiaus gabaliuku.

Trečiasis sulčių dietos etapas

Baigus laikytis dietos, nepradėkite griausmingai švęsti jos pabaigos, nes gali sutrikti virškinimas. Prie įprastos mitybos reikia grįžti iš lėto, nedidelėmis porcijomis. Pirmenybę teikite daržovėms, vaisiams, riešutams, rudiesiems ryžiams, vartokite tik tuos produktus, kurie nesukelia glitimo. 4-tą dieną po sulčių dietos, jau galima pasimėgauti liesa virta mėsa ar žuvimi.

Sulčių dieta ir fiziškai, ir psichologiškai yra sunki, todėl, prieš pradedant jos laikytis, vertėtų pasikonsultuoti su mitybos specialistu ar šeimos gydytoju.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu