Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Kremliaus dieta

2016-02-19 14:28:35
Apie šią, neva stebuklingą ir labai efektyvią dietą, Rusijos padangėje seniai sklandė įvairūs gandai, kol landūs ir smalsūs „Komsomolskaja Pravda“ žurnalistai neišsiaiškino, kad tuometinis Maskvos meras Jurijus Lužkovas per trumpą laiką atsikratė net 15 kg svorio. Po tokios naujienos Kremliaus dieta sulaukė neregėto pasisekimo ir populiarumo Rusijos elito tarpe.

Iš principo, Kremliaus dieta labai panaši į garsiojo amerikiečio daktaro R. Atkinso dietą, kurios raciono pagrindą sudaro baltyminio maisto vartojimas, o angliavandeniams tariamas griežtas „ne“. Tiesa, yra ir skirtumų- jei amerikietis griežtai draudė piktnaudžiauti alkoholiu, tai Kremliaus dieta leidžia save palepinti viskiu ar degtine. Be to, skaičiuojamas ne suvartojamų angliavandenių kiekis, o sąlyginiai vienetai, priskirti visiems produktams.

Jei norite numesti svorio- per dieną galima suvartoti iki 40 sąlyginių vienetų, jei norite išlaikyti esamą svorį, tada per dieną galima suvartoti 40-60 sąlyginių vienetų, o, norintiems priaugti svorio – virš 60 sąlyginių vienetų.

Produktų sąlyginių vienetų lentelė

Produktas (100g)

Sąlyginiai vienetai

Virta mėsa

0

Augalinis aliejus

0

Majonezas

0

Margarinas

0

Sultinys

0

Vanduo

0

Kava be cukraus

0

Arbata be cukraus

0

Kiaušinis

0.5

Dešra

1

Kumpis

1

Degtinė, 100 ml

1

Viskis, 150 ml

1

Sūris, priklausomai nuo rūšies

6

Žuvis

6

Pomidoras, 1 vnt.

6

Pipiras, 1 vnt.

9

Virti kopūstai

9

Smegenys

12

Daržovių sriuba

12-16

Obuolys, 1 vnt.

18

Virta bulvė, 1 vnt.

23

Medus

24

Kriaušė

25

Juoda duona

40

Ryžiai

40

Makaronai

40

Manų košė

40

Tortas

62

Grietininiai ledai

70

Balta duona

48Teigiama, kad laikantis Kremliaus dietos, per 8 dienas galima atsikratyti iki 6 kg svorio, nes, smarkiai apribojus angliavandenius, pagrindiniu energijos šaltiniu tampa riebalų atsargos.

Kremliaus dietos pavyzdinis meniu:

Pusryčiai: 50 g sūrio (1 s.v.), kiaušinienė su kumpiu (1 s.v.) ir kavos arba arbatos puodelis be cukraus (0 s.v.)

Pietūs: 500 g vištienos sultinio (0 s.v.), 100 g įvairių daržovių salotų (6 s.v.), 200 g virtos vištienos (0 s.v.). 50 g sūrio (1 s.v.), džiūvėsėlis (8 s.v.);

Vakarienė: 250 g lieso kefyro (1 s.v.), 100 g bifštekso (1 s.v.), 40 g raudonųjų pupelių (3 s.v.), kava su 150 g konjako (1 s.v.)

Cukrų, laikantis dietos, vartoti griežtai draudžiama, nes vienas arbatinis šaukštelis cukraus gali sugadinti visą dieną. Be to, ilgai laikantis šios dietos, organizmas negauna visų jam reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir angliavandenių, todėl pablogėja bendra organizmo savijauta. Dėl didelio baltymų kiekio gali atsirasti nemalonus kvapas iš burnos, padidėti cholesterolis ir pan.. Taigi, prieš laikantis dietos, būtina pasikonsultuoti su savo gydytoju arba mitybos specialistu.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu