Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Vandens dieta

2016-02-19 14:25:58
Vanduo visai pagrįstai vadinamas gyvybės eleksyru. Žmogus be vandens gali išgyventi vos porą dienų, todėl vanduo yra būtinas mūsų gerai savijautai ir grožiui. Kai organizmui ima trūkti vandens, žmogus jaučiasi pavargęs, mieguistas, pradeda skaudėti galvą. Be to, vanduo spartina medžiagų apykaitą ir padeda numesti papildomus kilogramus, todėl vandens dieta sparčiai populiarėja. Tiesa, šios dietos yra net keliolika variantų, todėl aptarkime pačius populiariausius:

3 dienų vandens dieta. Tai ekstremali dieta, kadangi tris dienas žmogus gali gerti tik šaltą vandenį ir turi visiškai atsisakyti maisto. Per tris dienas galima numesti iki 5 kg svorio, tačiau tokios dietos galima laikytis tik su gydytojų priežiūra, priešingu atveju savarankiški eksperimentai su savo kūnu gali neigiamai atsiliepti sveikatai.

Gryno vandens dieta. Laikantis šios dietos per dieną būtina išgerti mažiausiai 3 l vandens. Tiesa, šį kiekį reiktų protingai išdalinti visai dienai, kad nejaustumėte sunkumo. Prieš valgį būtina išgerti pusę litro gryno šalto vandens. Organizmas deda nemažai pastangų šalto vandens sušildymui, todėl išeikvoja daugiau energijos bei spartina medžiagų apykaitą, todėl svoris ir krenta. Kita vertus, laikantis vandens dietos, tačiau visiškai nepakeitus savo mitybos įpročių, gerų rezultatų nereikėtų tikėtis. Tad specialistai iš savo dienos raciono rekomenduoja išbraukti miltinius ir riebius produktus, saldumynus, kavą bei alkoholinius gėrimus. Savo dienos meniu papildykite daržovėmis, vaisiais, liesa mėsa ar paukštiena, varške, žuvimi. Per dieną būtina valgyti 3-4 kartus ir atsisakyti užkandžių, vietoj jų išgerti stiklinę vandens. Tad, kai norite valgyti, atsigerkite vandens, nes troškulys dažnai painiojamas su alkio jausmu, o kartą per savaitę atsisakykite pietų ir išgerkite pora stiklinių šalto vandens su citrina. Svoris krenta lėčiau, tačiau užtikrintai.

Vanduo išvalo organizmą nuo toksinų ir laisvųjų radikalų, akivaizdžiai pagerėja odos išvaizda ir savijauta, atsiranda daugiau energijos. Kita vertus, geriant daug vandens, inkstai veikia visu pajėgumu, todėl, jei sergate lėtinėmis inkstų ligomis, prieš pradedant laikytis šios dietos, vertėtų pasikonsultuoti su savo gydytoju arba mitybos specialistu. Be to, reikės susitaikyti su tuo, kad į tualetą teks žingsniuoti dvigubai dažniau nei įprastai.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu