Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Ananasų dieta

2016-02-19 14:25:19
Ananasai yra išties „stebuklingi“ vaisiai. Jie stimuliuoja virškinamųjų fermentų gamybą, iš žarnyno šalina toksinus, valo inkstus, turi uždegimus slopinančių savybių. Ananasai dažnai rekomenduojami širdies ir kraujagyslių ligų, infarkto bei insulto profilaktikai. Be to, ananasas puikiai malšina alkio jausmą ir yra nepamainomas vaisius, jei norisi susigrąžinti dailias kūno linijas, tačiau specialistai įspėja, kad ilgiau nei porą dienų maitintis tik ananasu yra nerekomenduojama, nes baltymų ir kitų naudingųjų medžiagų trūkumas gali padaryti didelę žalą organizmui.

Kaip laikytis ananasų dietos?

Ananasų dieta trunka dvi dienas. Jos gali eiti viena po kitos arba pasirinktinai dvi dienas per savaitę. Laikantis ananasų dietos, jums vienai dienai prireiks 2 kg ananasų ir 1 l natūralių ananasų sulčių. Supjaustykite ananasą griežinėliais ir lygiai padalinkite juos į keturias porcijas: pusryčius, priešpiečius, pietus ir vakarienę. Dienos bėgyje išgerkite litrą ananasų sulčių. Kito maisto ar gėrimų vartoti negalima! Tiesa, jei jaučiatės alkanas ir išsekęs, per dieną galima suvalgyti 100 g liesos varškės, 100 g virtos jautienos ir mažą riekelę ruginės duonos.

Ananasų dietos pliusai:

Per dvi dienas galite netekti iki 2 kg svorio;

Jei turėjote problemų su tuštinimusi, galite jas pamiršti. Beje, net ir nesilaikant ananasų dietos, galima vakare suvalgyti šio vaisiaus griežinėlį, jei norite, kad žarnynas dirbtų sklandžiai;

Ananasas gerina nuotaiką, specialistai net rekomenduoja ananasu mėgautis depresija sergantiems žmonėms.

Ananasų dietos minusai:

Išverti dieną, valgant vien ananasą gali būti išties sudėtinga;

Ananasai gali dirginti skrandį, sukelti rėmenį, todėl jei jūsų skrandis yra „rūgštingas”, šios dietos laikytis yra nerekomenduojama.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu