Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Košių dieta

2016-02-19 14:24:32
Turbūt visi esame matę sveikos mitybos piramidę, kurios pirmojoje vietoje puikuojasi kruopos ir patiekalai iš grūdinių kultūrų. Jie ten atsidūrė išties pelnytai, nes juose yra gausu skaidulinių medžiagų, reikalingų kiekvienam žmogui. Be to, košės, pagamintos be sviesto, pieno ar kitų riebių pagardų, gali padėti atsikratyti kelių papildomų kilogramų ir nesijausti išbadėjusiam.

Košių dieta trunka savaitę, jos metu košę būtina valgyti tris kartus per dieną ir daugiau neužkandžiauti. Kiekvieną dieną reikia rinktis vis kitokią košę – puikiai tinka kviečiai, soros, ryžiai, miežiai, avižos bei grikiai. Taigi, svarbiausia košių dietos sąlyga ta, kad pasirinktą košę būtina valgyti visą dieną. Be to, košės gaminamos be druskos, kurią galite pakeisti soja arba košes pagardinti mėgstamų žolelių prieskoniais. Po savaitės galėsite džiaugtis geresne savijauta ir keliais kilogramais palengvėjusiu kūnu.

Košių dietos pliusai:

Visada jausitės sotus;

Košės teigiamai veikia virškinamąjį traktą bei žarnyną.

Košių dietos minusai:

Nors košėse yra gausu vitaminų, mineralų bei kitų organizmui naudingųjų medžiagų, tačiau maitinimasis vien košėmis neaprūpina organizmo gyvybiškai būtinais riebalais ir baltymais, todėl galite jausti nuovargį, galvos skausmą, retesniais atvejais sutrinka miegas;

Savaitę valgę vien košes, vėliau į jų pusę net nenorėsite pasižiūrėti.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu