Dietos

/

Populiariausios Dietos

/

Daktaro Ozo Dieta

2016-02-19 14:23:36
Garsusis daktaras Ozas nesiliauja stebinti savo patarimais ir įžvalgomis. Prieš kelis metus jis pasiūlė išbandyti kelis paprastus triukus, kurie leis suformuoti sveikesnį savo mitybos planą ir jau po kelių savaičių pajusti pirmus teigiamus jų rezultatus.

Daktaro Ozo dietos taisyklės:

Atsikratykite svoriui ir savijautai kenksmingais produktais. Iš jūsų virtuvinių spintelių ir šaldytuvo visam laikui turėtų dingti įvairūs sirupai, uogienės, majonezas, pomidorų padažas ir produktai, kurių sudėtyje gausu cukraus, miltų ar riebalų. Juos turėtų pakeisti švieži ir sveiki produktai, liesieji baltymai ir kruopų patiekalai.

Suvartokite 100 kcal mažiau. Tai padaryti išties nesudėtinga, tiesiog reiktų atsisakyti saldžiųjų gėrimų, traškučių, skanėstų, apriboti suvartojamo cukraus kiekį. Idealu, jei pavyktų sumažinti suvartojamo maisto porcijas.

Rytą pradėkite nuo mankštos. Sportas – sveikata, todėl ryte būtina nepatingėti atlikti 7 minučių trukmės mankštą, tempimo ar jogos pratimus. Rytinė mankšta pagreitina medžiagų apykaitą, suteikia energijos visai likusiai dienai ir pakelia nuotaiką;

Žalieji kokteiliai pusryčiams. Daktaras Ozas rekomenduoja kiekvieną rytą pradėti nuo trintų daržovių arba vaisių kokteilių, kurie suteikia energijos, žvalumo ir yra puikus tradicinių pusryčių pakaitalas;

Pasiruoškite silpnumo akimirkoms. Noras pasmaguriauti atsiranda netikėtai, užtemdo protą ir visa diena gali tiesiog nueiti šuniui ant uodegos ir, kad taip neįvyktų – namuose ar darbe visada turėkite riešutų ar džiovintų vaisių, pavyzdžiui, slyvų arba figų. Tai puikus skanėstų pakaitalas, kuris gali patenkinti saldumynų poreikį.

Daktaro Ozo dieta nėra laikoma itin efektyvia, tačiau ir nekenksminga, o, laikydamiesi šių rekomendacijų, per metus galite atsikratyti 6-10 kg. Geresnių rezultatų pasieksite, jei reguliariai sportuosite, aktyviai leisite laisvalaikį ir subalansuosite savo mitybą.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu