Sportas

/

Sportas namuose

/

Vandens vartojimas

2016-05-24 17:35:26
Man paskiyre 2600 ml. tai aš bandau gerti trys buteliukus po 600 ml kol darbe ir tada jau likusius per sportą..

Bet irgi labai daug atrodo.. :/
2016-07-08 17:42:26
As apskritai be vandens galedavau gyvent, pirmom dienom labai sunkiai sekesi, dabar atradau 1L kolos buteli, taip lengvai man geriasi is jo ! Man per diena 2.600l reikia isgerti, ir dabar jau isgeriu !
2016-07-09 23:39:47
as jau kazkaip ipratusi gerti 2 l vandens... na bet 2900 man jau issukis :)
2017-03-12 12:44:22
O kaip nors gardinat vandeni?citrina greifruktu ar agurku? :)
2018-03-06 21:46:38
Na, nežinau, tas vandens gėrimas nėra jau tokia opi problema man. Turiu išgerti po 3,5l kiekvieną dieną ir esu tuo patenkintas. Neatrodo, jog daug: per visą dieną, maždaug kas pusvalandį-valandą (pagal situaciją) po 300ml vandens. Per treniruotę kokius 1,5-2. Ir viskas :)
2018-03-28 17:31:08
sveiki ,ooohooo kokiais kiekiais ta vandeni jums paskyre :DDD arkliskom dozem varote :DDD ,man 2 litrus na irgi nemazai :DDD ,bet iveikiu ,nepamirskit kad arbata be cukraus irgi vanduo ir nulis kaloriju :) pvz.zalia arbata .Oar zinojot kad berots 10 lt vandens zmogui yra mirtina ?ir cia faktas ,tik db nezinau is kur ar per tv snekejo ar skaiciau :DDD
2018-03-28 22:26:13
Sveiki, aš čia ne pirmą kartą. Mano norma yra 2300 ml. Iš pradžių gerti daugiau vandens buvo sunku. Dabar negaliu nebegerti dažniau. Visur vaikštau su vandens buteliuku, vargas jei nepasiimu. Toks keistas vandens poreikis. Mano darbas lengvai fizinis. Be vargo išgeriu norma o kur dar arbata. Nuolat lakstau į tualetą, atsikeliu užtinusiais paakiais. Net galvoju eit pasitikrint pas gydytoją, gal su manim kažkas negerai.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu