Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Kaip ir kada svertis?

2016-01-22 13:39:41
Perskaiciau straipsni ir supratau ,kad darau klaida.Sveriuosi kiekviena ryta ,matuojuosi cm,laukiu rezultatu ,pasirodo bereikalo tai darau?!
2016-01-22 13:41:18
Nuo ryt sversiuos viena karta i savaite,zinoma jeigu iskesiu?! :-))
2016-05-28 10:19:37
Aš sveriuosi dukart per savaitę, vieną kartą tai kai įvedinėju savaitės pasikeitimus, kūno apimtis. Antrą kartą visada po lucky day, stebiu ar labai pasikeitė svoris :)
2017-07-02 15:11:49
sveikos merginos :) esu naujoke papasakokite kaip ar krenta svoris ? ar daug gryzta po lucky day?

Nuotrauka
2017-07-02 15:11:55
sveikos merginos :) esu naujoke papasakokite kaip ar krenta svoris ? ar daug gryzta po lucky day?

Nuotrauka
2017-07-03 08:52:04
Aš sveriuosi kasdien ryte ir vakare. Svorį užsirašau ir stebiu. Ne iš karto keliu rezultatus į kilo. Palaukiu kelias dienas, pažiūriu, ar tikrai stabilizavosi ir nešokinėja.
Lucky day stengiuosi nedaryti, nes labai nervuoja, kai nesusivaldau. Geriau sau leidžiu mažas apgalvotas nuodėmes :)
2017-07-03 09:43:50
Sveikos, sveriuosi prieš lucky day, po jos niekada. Sąžiningai išlaukiu savaitės galo ir tada vėl galiu džiaugtis minusu. Mane nervina ir blaško kg svyravimai, pvz. po atostogų buvau pliuse (apie 2,5 kg), bet žinojau, kad nuo neįprasto maisto viskas kūne tiesiog užsilaikė ir jau po poros savaičių grįžau į priešatostoginį svorį, taigi tikrai tiek nebuvau privalgiusi. Toks pat ir lucky day efektas - pasunkėji, bet tai nebūtinai reiškia, kad priaugai tiek riebalų - tai kam nervintis :)
2017-07-03 15:32:17
Man reikia turbūt svarstykles paslėpti, ne pas mane miegamajame. Persirenginėji miegui ar po miego - nu ir kaip neužlipti, jeigu jau nusirengei :)
2017-07-03 15:44:50
Mano Dezi svarstykles vonioje, tad irgi sveriuosi kaip tu, ryte, per pietus ir vakare :D
2017-11-05 21:01:46
Stengiuosi svertis vieną kartą savaitėje, geriausiai tą pačią dieną ir viduryje savaitės maždaug, kai jau tikrai yra tolygus ritmas - čia svorio fiksavimui. O šiaip, aišku, iš smalsumo tai kas antrą dieną palaipioju ant svarstyklių :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS